Page 17 of 20 FirstFirst ... 71516171819 ... LastLast
Results 161 to 170 of 193
Like Tree339Likes

Thread: Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?

  1. #161
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Osvojen prvi trofej u sezoni, iako se nismo specijalno spremali da ga osvojimo... Dovedeni štoper i golman, po 31 godina, desni bek, 33 godine i samo je napadač Castro doveden preko agenta za 19 tokena...

    Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?-117.jpg

  2. #162
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Posle Lige, danas je osvojen i Kup! Ovo mi je prvi put da uzimam duplu u kombinaciji Liga + Kup. Protivnik je isti nivo kao i ja ( nivo 8) i maltene istog kvaliteta, a s obzirom da je Kup nivo 11, ocekivao sam tezeg protivnika u finalu. odlicna sezona za FK Vozdovac! :-)

    Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?-capture-1.jpg

    Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?-kup.jpg
    Top El, Macva FC and MNK Kaskada like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  3. #163
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Posle Lige, danas je osvojen i Kup! Ovo mi je prvi put da uzimam duplu u kombinaciji Liga + Kup. Protivnik je isti nivo kao i ja ( nivo 8) i maltene istog kvaliteta, a s obzirom da je Kup nivo 11, ocekivao sam tezeg protivnika u finalu. odlicna sezona za FK Vozdovac! :-)

    Click image for larger version. 

Name:	Capture-1.JPG 
Views:	26 
Size:	21.1 KB 
ID:	64713

    Click image for larger version. 

Name:	Kup.JPG 
Views:	26 
Size:	31.0 KB 
ID:	64714
    Cestitke na osvojenom kupu!
    lespa and Macva FC like this.

  4. #164
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Jel znate nekog 40+ level da nece vise da igra,hteo bih da preuzmem da ne propadne????

  5. #165
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    osvojena Liga dva kola pre kraja!

    Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?-capture-443.jpg
    Top El, Macva FC and Steppenwolf like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #166
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Nakon što sam prošlu sezonu proglasio možda i najgorom ikad, ove sezone su stigli računi "na naplatu" i prvi trofej osvojen je ujedno i najveći - kup sa Celticom. U dramatičnoj sezoni u kupu, još dramatičnijem polufinalu (preokretom nakon poraza 5-1) i finalu do trofeja smo došli nakon penala. Sad sam psihički miran, iako me lagano nervira pomisao da ću opet završiti s više od 1 tima u zoni 5.-7. pozicije. Šahtar igra odlično ove sezone u ligi pa će barem on sigurno završiti u top 4, postoje još male šanse za osvajanje naslova, u zadnjem kolu igram protiv vodećeg koji ima 3 boda prednosti.
    Ex top eleven player


  7. #167
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Marokanac Sarraj je napustio Belgrade United... Sa 236 odigranih utakmica je treći na listi, kada se računaju samo bivši igrači...

    Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?-123.jpg
    lespa and MNK Kaskada like this.

  8. #168
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Izgubih finale kupa, juče... Prvi tanjir ove sezone... MC sa plavom strelicom je 2 puta ostajao 1 na 1 sa mojim golmanom, koji, pritom, ima odgovarajuću specijalnost... Ne zna se da li se katastrofalnije igrači ponašaju u defanzivi, kada su zoni ili kada igraju čoveka... Znači, dva puta mi je prošao kroz sredinu, kroz 6 igrača... Jeste on jači, ali odnos šuteva u okvir je bio 7-7...

    Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?-124.jpg
    Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?-125.jpg
    lespa, Macva FC and MNK Kaskada like this.

  9. #169
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Liga šampiona je osvojena treći put zaredom, 5 put u poslednjih 7 sezona... Istog protivnika sam izbacio u kupu (2-2 i 5-1)... Sve je išlo na moju vodenicu, 1-0 i kontrola utakmice, a onda primamo 2 gola u 2 minuta, posle 2 kornera... Na svu sreću, Kerins, koji je bio slab danas, pogađa iz slobodnjaka za 2-2... Na početku prvog produžetka najbolji pojedinac protivnika (asistent kod oba gola) dobija drugi žuti i to nam olakšava posao... Pobedu nam donosi MC Madi Ili (dao je gol i u finalu kupa)... Madi ili je, btw, igrač doveden na preporuku agenta, prošle sezone...

    Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?-126.jpg
    Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?-127.jpg
    Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?-128.jpg
    lespa, Macva FC, Top El and 2 others like this.

  10. #170
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Evo i mene :-)

    Titula je odbranjena ali uz dosta muke, pogotovo na pocetku sezone koja je krenulo veoma lose. Zanimljivo je to da od kada su uveli bonuse( zadnje 2 sezone) lose startujemo ali ipak na kraju uzimamo titulu i to 1-2 kola pre kraja sezone. Sto se tice kupa veoma smo brzo ispali a u LS smo dosli do 1/4 finala. Cestitam svima na titulama a posebno Lespi na 1 tripl kruni i Mesi na 1 osvojenom kupu i to ni manje ni vise, nego na najacem levelu. BRAVO MOMCI Realno mogu biti zadovoljan sezonom i samim treningom, jer sticem utisak da ipak utice na sam tok utakmice i daje veliku prednos aktivnim menadzerima. Polako pocinjemo pripremu za 53 nivo, od kojeg ocekujemo da prodjemo dalje i da probamo velikanima da pomrsimo racune u kupu i LS :-).

    Idemooooooooooo
    lespa, Top El, MNK Kaskada and 2 others like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

Page 17 of 20 FirstFirst ... 71516171819 ... LastLast