Page 7 of 20 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast
Results 61 to 70 of 193
Like Tree339Likes

Thread: Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?

  1. #61
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Imam utisak da je u TE2016 bitan kvalitet ekipe ali i da je mozda bitniji kvalitet i intenzitet treninga. U zadnja dva dana sam radio treninge cisto da ispostujem normu koju trazi Nordeus 2 treninga sa kondicijom -6% i primecujem da ekipa igra losije iako sam ulozio mnogo resursa u istu. Znaci, moraju treninzi biti sa skidanjem kondicije preko 10%. Ali, ko je ziv u sva tri takmicenja dakle dve tekme svakog dana plus dva treninga nakon svake tekme pa to je bar 15-20 zelenih dnevno. Ali, dobro to su iz Nordeusa i hteli kada su pravili update na TE2016.
    Dakle, osim zelenih od infrastrukture i tekmi, mora se imati dodatnih 100 zelenih po sezoni za kvalitetne treninge inace nista od borbe za trofeje. Tako meni deluje cela ova prica.
    Macva FC and MNK Kaskada like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  2. #62
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Ja ne znam sta zele da postignu sa ovim iz godine u godinu sminkanjem igrice..Umesto da se potrude da smanje broj trolova i da unaprede igricu da bude sto realnija oni je ukrasavaju nebitnim stvarima,pa su tako od jedne obicne igrice koja se igra preko fejsa napravili igricu kao FIFU ili NBA..Tako da mi sa kompovima od 2 gb i manje rama mozemo samo da se slikamo.....
    Macva FC, t11_fan and MNK Kaskada like this.

  3. #63
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    Pa ovo je jebeno neverovatno, opet izivljavanje i debilizam. I opet nekome ogranice kofere na 3 dnevno dok ostali koji isto godinama skidaju mogu komotno kao i do sad po stotku i da se bahate i pozicijama i ostalim stvarima...
    Stid nije briga na koju se obazirete!
    Macva FC, t11_fan and MNK Kaskada like this.

  4. #64
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Opet ista priča... Totalna dominacija na terenu, što se vidi po ocenama i opet kiks, 1-1... Pa da li j***no treba svih 11 igrača da mi dobije osmice da bih dobio j***nu utakmicu protiv boranije???

    Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?-153.jpg
    Macva FC likes this.

  5. #65
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Imam utisak da je u TE2016 bitan kvalitet ekipe ali i da je mozda bitniji kvalitet i intenzitet treninga. U zadnja dva dana sam radio treninge cisto da ispostujem normu koju trazi Nordeus 2 treninga sa kondicijom -6% i primecujem da ekipa igra losije iako sam ulozio mnogo resursa u istu. Znaci, moraju treninzi biti sa skidanjem kondicije preko 10%. Ali, ko je ziv u sva tri takmicenja dakle dve tekme svakog dana plus dva treninga nakon svake tekme pa to je bar 15-20 zelenih dnevno. Ali, dobro to su iz Nordeusa i hteli kada su pravili update na TE2016.
    Dakle, osim zelenih od infrastrukture i tekmi, mora se imati dodatnih 100 zelenih po sezoni za kvalitetne treninge inace nista od borbe za trofeje. Tako meni deluje cela ova prica.
    Koja je svrha uopće dobre kvalitete igrača kad ne dolazi do izražaja? Nije mi to jasno... Čemu slagat tim od 6* kad ćeš dobit protivnike od 6* ili tim od 5* pa dobiješ protivnike od 5*?
    I kolika je razlika u kvaliteti? Manje od 1*, to nema smisla. Naravno, da sve bude još apsurdnije, oni ubace poneki tim od 3* koji onda igra nekim nejasnim čudom bolje od svih timova od 5* i ima odličnu formu. I onda se mi mislimo da nismo ništ bolji od Mourinha u ovoseznoskoj epizodi u Chelsea, a ostatak lige su sve Leicesteri. Nemam ništ protiv da takva sezona bude 1 od 10, ali baš svake sezone da sve više menadžera žali na takav scenario, to je previše.
    U principu to što mi detektiramo probleme, pišemo koje su opcije da se to korigira, šaljemo upite, nema to ništa svrhe, jer manje od 10% toga bude ostvareno. Ma boli me tuki, ionako ja nemam ništa od tog sveg
    Last edited by t11_fan; 03-12-2016 at 09:49 PM.
    Macva FC, Steppenwolf and lespa like this.
    Ex top eleven player


  6. #66
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Prvog dana prošle sezone dovedem DMC nordgena... Prošlo je 35 dana od tada, danas je 36-i, a on je već pokupio 5 povreda, na svakih 7 dana po jedna ... Da ga nisam lečio, bio bi povređen ukupno 35 dana!!! Bukvalno se svaki put povredi u kup utakmici, u prvih 10-15 minuta!!!

  7. #67
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Meni na staroj verziji povrede najčešće na treningu dolaze , a toga nema na novoj, pa valjda na novoj onda dolaze češće u utakmicama.
    Ex top eleven player


  8. #68
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Meni na staroj verziji povrede najčešće na treningu dolaze , a toga nema na novoj, pa valjda na novoj onda dolaze češće u utakmicama.
    Na novoj verziji u 11 utakmica samo jedna ozljeda i 3 žuta kartona, većinu ozljeda sam imao treniranjem igrača na staroj verziji i to kad treba da dobiju novu zvjezdicu.

  9. #69
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Danas derbi, dobro bi bilo zadržat prednost od 4 boda. Vidjećemo koliko su bonusi bitni a koliko kvalitet.

    Oba tima imaju dobar niz pobjeda u svim takmičenjima, nečiji niz će da se prekine

  10. #70
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Da napucam svaki dan bonuse na maksimum treba mi 36 kofera (18 igrača 2 puta po 15% kondicije). Vjerovatno bi smanjio potrošnju da imam širu klupu, a opet neka ih neka napreduju. S obzirom da su na transfer listi samo igrači od 3* onda mi se isplati treniranje i odrzavanje trenutnog igračkog kadra. NEMA PREDAJE

Page 7 of 20 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast