Page 8 of 20 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast
Results 71 to 80 of 193
Like Tree339Likes

Thread: Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?

  1. #71

  2. #72
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Kako je mudar pomoćnik, hahahhaahah.

  3. #73
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Da napucam svaki dan bonuse na maksimum treba mi 36 kofera (18 igrača 2 puta po 15% kondicije). Vjerovatno bi smanjio potrošnju da imam širu klupu, a opet neka ih neka napreduju. S obzirom da su na transfer listi samo igrači od 3* onda mi se isplati treniranje i odrzavanje trenutnog igračkog kadra. NEMA PREDAJE
    Ne treba ti toliko kofera da dignes bonuse na 10%... U principu, sa 22 igraca ti ne treba nijedan... Ja iz 5 treninga od 6%, po 8 igraca, dignem sve na 10%...

  4. #74
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Kako je mudar pomoćnik, hahahhaahah.
    Meni danas kaze: "A da probamo sa dugim loptama, procenat uspesnih pasova nam je nizak", a onda posle par minuta "Udri kratke pasove da povecamo posed"
    t11_fan and MNK Kaskada like this.

  5. #75
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ne treba ti toliko kofera da dignes bonuse na 10%... U principu, sa 22 igraca ti ne treba nijedan... Ja iz 5 treninga od 6%, po 8 igraca, dignem sve na 10%...
    Imam 18 igrača samo, ali nije to glavni problem. Problem je vrijeme utakmica. Prvu utakmicu igram u 10 h, a drugu u 13 h. Tako da imam vremena za treniranje ili jako rano (kad pocinje novi dan) ili poslije utakmica (od toga nema koristi jer se to oduzme narednog dana). Moraću da se zadovoljim sa 8% bonusima.

  6. #76
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Imam 18 igrača samo, ali nije to glavni problem. Problem je vrijeme utakmica. Prvu utakmicu igram u 10 h, a drugu u 13 h. Tako da imam vremena za treniranje ili jako rano (kad pocinje novi dan) ili poslije utakmica (od toga nema koristi jer se to oduzme narednog dana). Moraću da se zadovoljim sa 8% bonusima.
    Pa za prvu utakmicu ostaviš 8%, ako je rano, mada može i sa 18 igrača na 10% da se nakuca... Najbitnije ti je da nakucaš na 10% ono što stalno koristiš kao bonus u toku utakmice... U principu ti treba 4 bilo kakvih igrača koji ne igraju, dva defanzivna i dva ofanzivna, pa ih kombinuješ sa 4 od ovih koji igraju... Tu četvoricu možeš za sve treninge da iskoristiš, spustićeš ih za oko 30% svaki dan... a ove koji ti igraju ćeš spustiti za 6%, plus par njih za 12%...

    Evo ti dobitna formula treninga:

    Zagrevanje - Sprint - U krugu - Kontrola lopte - Dodaj, trči i šutni

    To ti je 6% i treba ti 5 takvih treninga... Na kraju ti ostane samo malo da dodaš na odbranu... Ja koristim:

    Zagrevanje - U krugu - Kontrola lopte za 3%...

  7. #77
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Mislim da je kod mene i problem to što imam istrenirane igrače na 7* koji ne dobijaju mnogo napretka na tim treninzima. Da mi je tim sastavljen od igrača 4-5* sigurno bi više dobijali, ali ja sam gotov i cijelu klupu trenirao na 6*. Možda je rijesenje da popunim tim sa jos kojim igracem. Moram istaći da mi nikakvi bonusi nisu pomogli u utakmici protiv Glogovice jedino dok sam igrao 4-4-2 klasik imao sam dojam da sam dostojan protivnik, ali već sam gubio pa sam morao napasti ;-)

  8. #78
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Mislim da je kod mene i problem to što imam istrenirane igrače na 7* koji ne dobijaju mnogo napretka na tim treninzima. Da mi je tim sastavljen od igrača 4-5* sigurno bi više dobijali, ali ja sam gotov i cijelu klupu trenirao na 6*. Možda je rijesenje da popunim tim sa jos kojim igracem. Moram istaći da mi nikakvi bonusi nisu pomogli u utakmici protiv Glogovice jedino dok sam igrao 4-4-2 klasik imao sam dojam da sam dostojan protivnik, ali već sam gubio pa sam morao napasti ;-)
    Ma nemaju veze trening bonusi sa kvalitetom igrača, samo sa pozicijama...
    MNK Kaskada likes this.

  9. #79
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ma nemaju veze trening bonusi sa kvalitetom igrača, samo sa pozicijama...
    Dobro je to znati, mrsko mi rano ulaziti i trenirati i to ti je to. Navikao sam da treniram igrače poslije utakmica. Da su mi utakmice recimo u 18h i 21h mogao bih u 9h ujutro do 18h 3 puta po 6% treninge da odradim (zapravo duplo od toga ako imam 16 igrača na raspolaganju). Volim uvijek da imam full tim sa kondicijom, uvijek odradim sve izmjene zavisno od toga koji igrači imaju najslabije ocjene tokom utakmice, pa držim i klupu na full condition.

    Očito sam pravio greške trenirajući cijeli tim umjesto da treniram po 8 igrača HVALA na sugestiji i savjetima (y)

  10. #80
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Gore na slici statistika glavnog tima ove sezone, a ispod nje statistika Šahtara ove sezone
    Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?-mt-x-shakhtar.jpg
    MNK Kaskada likes this.
    Ex top eleven player


Page 8 of 20 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast