Page 10 of 20 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 91 to 100 of 193
Like Tree339Likes

Thread: Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?

  1. #91
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Sa razmakom izmedju tekmi od 3 sata tesko stizem do bonusa od 8% a kamoli do 10% i to sa trosenjem dodatnih zelenih kofera. Bas me nerviraju iz Nordeusa s tim navlacenjem da trosimo resurse. Doduse, prva postava mi je dosta jaka pa moguce da je i to razlog...
    Dodje mi da zamenim drugu postavu nordgenima sa 3* i samo njih da treniram. Timske bonuse od 10% bi dostizao ko od sale, ali onda bi sve palo na prvu postavu.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  2. #92
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Uuuuu, tesko g..... od igrice :-) Bonusi nemaju veze sa vezom, ista im je fora kao i pre azuriranja, samo sto sada pale ljude da kupuju zelene da bi nabijalo bonuse. Sada sam odigrao utakmicu u LS 1:1, imao sam bunuse odradjene na 10% ( sve bunuse), 15% posed od navijaca, on nije gledao utakmicu i ima slabiju ekipu za 1 * . Statistika je na mojoj strani a pritom kada gledas mec, nemam niti jedan sut na gol. Jednostavno g..... ostaje g..... i nema tu pomoci. Srecno momci :-)

    Idemooooooooooo
    Last edited by Macva FC; 03-18-2016 at 11:32 AM.
    t11_fan, lespa and MNK Kaskada like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  3. #93
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Jebala vas igrica, ovo nema veze sa mozgom. Koji ste vi sljamovi od ljudi, fujjjjj. Opet poraz i to kod kuce 1:0 u 84 min, pa dokle vise ta nerealnost. Dzaba mi sve sto u radim kada jednostavno mi ne da pobedim. Apsolutno moje prisustvo i treniranje igraca nista ne uticem na igru moga tima, cak igraju mnogo gore. Preterali ste ga i nosite se u tri pizde materine svi u NPRDEUSU. Doviđenja.....P.S. Slobodno me brisite i sa foruma .....jos jednom.... .JEDITE GOVNA SVI U NORDEUSU

    Idemooooooooooo
    t11_fan and MNK Kaskada like this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  4. #94
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Vidim da igrica trola neke menadzere i zao mi je zbog toga. Ja imam vise srece i trenutno sam prvi u Ligi i u igri sam i u Kupu i LP-u sto se moze preko noci promeniti. Siguran sam da Macva radi sve sto treba i stvarno je bezveze sto ga tako trolaju. S obzirom da imam ekipu solidnog kvaliteta tj. cela prva postava osim jednog igraca su 5*, rezultati su odlicni.
    Ali dobro u pitanju je osmi nivo pa i to treba imati u vidu.

    Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?-capture-432.jpg

    Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?-capture-433.jpg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  5. #95
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Liga šampiona...

    Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?-50.jpg

    Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?-51.jpg

    Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?-52.jpg
    lespa, t11_fan and Top El like this.

  6. #96
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ wolf

    ti u TE2016 kao riba u vodi. samo napred!
    Steppenwolf likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  7. #97
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Karatziolis je stigao do 250 golova za klub...

    Sezona 77 - 6.Mart - Kako Vam ide?-50.png
    lespa likes this.

  8. #98
    Newbie
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Banja Luka
    Posts
    2
    pozzz svima, evo od kad je izasla nova verzija TE, nisam igrao puno, ali sada zelim da krenem ispocetka ali nmg naci kako da preuzmem neki drugi klub, prije je moglo, ali nezz da li je sada to moguce

  9. #99
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Marko Markovic View Post
    pozzz svima, evo od kad je izasla nova verzija TE, nisam igrao puno, ali sada zelim da krenem ispocetka ali nmg naci kako da preuzmem neki drugi klub, prije je moglo, ali nezz da li je sada to moguce
    Nema ti druge, nego otvorit TE preko stare verzije, tamo da odabereš i preuzmeš novi klub. Ako ti se ne sviđa ponuda klubova, ponovo otvoriš TE i izbacit će novu listu. Koliko ja znam, na novoj verziji nema mogućnosti preuzimanja drugog kluba.
    Ex top eleven player


  10. #100
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Ukupnim rezultatom 6-1 Celtic prolazi u 1/4 finale kupa u kojem ga nakon Fenerbahčea čeka drugi turski klub, Bešiktaš

    Steppenwolf and Top El like this.
    Ex top eleven player


Page 10 of 20 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast