Page 16 of 16 FirstFirst ... 6141516
Results 151 to 158 of 158
Like Tree53Likes

Thread: Sezona 38: 10. mart - Kako vam ide?

  1. #151
    Apprentice
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    286
    Kad je najbolje vrijeme za uzeti nekog mladog igraca koji je dobar, onako jedno 4-5 * i da kosta bar 1m, jer cuo sam da ovi sto su skuplji, brze napreduje..npr, moj AMR ima 5* i kosta oko 1.5 - 2 miliona i lik svaku utakmicu bar 1 skill poen i jedno 50% progresa do sledeceg, ali zato trening nekad zna i 3 da dobije na hard, komplet trening

  2. #152
    Rookie Veljko000's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    70
    Quote Originally Posted by Gamer_X View Post
    Kad je najbolje vrijeme za uzeti nekog mladog igraca koji je dobar, onako jedno 4-5 * i da kosta bar 1m, jer cuo sam da ovi sto su skuplji, brze napreduje..npr, moj AMR ima 5* i kosta oko 1.5 - 2 miliona i lik svaku utakmicu bar 1 skill poen i jedno 50% progresa do sledeceg, ali zato trening nekad zna i 3 da dobije na hard, komplet trening
    Brate acce[t me za prijatelja ime mi je Veljko Stojadinovic

  3. #153
    Rookie Mourinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Brdoviti deo Beograda
    Posts
    149
    Osvojena liga, ali jedva. Odlučujuća tekma bila baš napeta.
    http://img96.imageshack.us/img96/5195/75029077.png

    http://img94.imageshack.us/img94/6267/48817998.png
    Sam protiv tri Turčina. Ništa slađe nego ih dobiti na ovaj način.
    Shadow and Džoni like this.

  4. #154
    Newbie Red_Star_Zemun's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    31
    Највћи успех у једној сезони!

  5. #155
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582

    Menadzeri, sta mislite o ovoj taktici? Prosla seza nije bila losa ali nije zadovoljavajuca hocu da probam novi sistem neki da vidim kako ce izgledati. Gledao sam da dosta menadzera igraju ovu formaciju pa sam odlucio da probam.

  6. #156
    Rookie Mourinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Brdoviti deo Beograda
    Posts
    149
    Moj ti je savet da formaciju prilagođavaš protivničkoj. Svaka formacija ima neku koja joj ne odgovara. Recimo toj tvojoj ne odgovara klasično 4-4-2, a nju igra većina igrača. Kupi samo još jednog DL i jednog AML, da bi mogao da prilagođavaš formaciju. Pozz

  7. #157
    Rookie Mourinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Brdoviti deo Beograda
    Posts
    149
    Ispadoh u kupu već nakon prvog kola. Prvu dobio 0:1, drugu na produžetke izgubio 1:2. Kad sam debil, hoću ja da menjam formaciju, da taktiziram Eto ti ga sad. Ništa, idemo dalje.
    Doveo sam vrhunske igrače, biće nešto valjda.

  8. #158
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    7
    Najvece sranje od igrice ... kvalitet mi je 115 a njemu 100 i izgubimn od nejga a imam 6 utakmica pobedzene za redom ... da li postoji gora igrica od ove ... gde sdam ja potrosio 2 godine igranja ovog sranja ... cutao sam cutao ali vise ne ... da li ce neko od admina da procita ovo ... oce k**** ... samo gledaju da izvucu sto vecu kosrist ... igrao sam je dve godien ali vise necu ... iam bilion online igrica realnijih od ove ... napravili su od igrice 0 nad 0 ... smram vas bilo ...

Page 16 of 16 FirstFirst ... 6141516