Thread: Sezona 80 - 29.Maj - Kako vam ide?

VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,542
    Koji je hoštapleraj ova igra, to je strašno!!! Vodim 2-0 protiv ekipe sa dna tabele, nema ga nigde na terenu, samo jednu šansu imao u prvom poluvremenu i onda bam, bam, 2 gola... Golman posle 9 8 8 9 dobije 5,9... NMSK!!!

Sezona 80 - 29.Maj - Kako vam ide?-1.jpgSezona 80 - 29.Maj - Kako vam ide?-2.jpgSezona 80 - 29.Maj - Kako vam ide?-3.jpg

Kup - Polufnale, Utakmica 2

Ispali smo u polufinalu kupa ukupnim rezultatom 6:5, direktan crveni karton i penal u 38. minutu su direktna posljedica načina igre i prevaga na suprotnu stranu. Jednostavno sa igračem manje bolje nismo mogli i moramo biti zadovoljni jer smo bili blizu prolaska. Idemooooooo dalje uzdignute glave . Čeka nas revanš polufinala Lige Prvaka.

4. #64
    VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,542
    Celtic 1888 osvaja Kup #4, drugi u nizu...

MNK Kaskada, lespa and Top El like this.

5. #65
    VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,542
    FK Partizan osvaja Ligu #13, petu u nizu...

lespa and Top El like this.

6. #66
    Mar 2015
    3,734
    Liga Šampiona - Polufinale, Utakmica 2

Sudija nam nije bio naklonjen. U 5 min protivnički igrač Cetrini lomi glavnog napadača Spathisa (307Q) i dobija samo usmenu opomenu. Primoran sam najkvalitetnijeg igrača i najboljeg asistenta zamijeniti sa igračem za 6Q slabijim. U 15 min još jedan oštar start i žuti karton za protivnika i slobodan udarac za Kweuke, srećom bez ozljede. Gil koristi ubačaj Kweuke i zabija glavom za vodjstvo od 1:0. Isti igrač 5 minuta kasnije povlači protivničkog igrača u šesnaestercu i dobija direktan crveni karton i penal za protivnički tim. Sa igračem manje fokusiramo se na odbranu i igramo sa 1 napadačem. Protivnik počinje da pritišće žestoko ali odbrana je na visokom zadatku. U 32 minuti naš MC Acosta Cabrera nema kome da doda loptu i odlučuje se za dalekometni šut i pogadja. Protivnik je imao neki BUG i nije mu igra registrovala taj gol. Protivnički igrač Cetrini u 69 minuti konačno dobija žuti karton nakon nekoliko opomena od strane sudije (zaslužio je i crveni nakon prekršaja u 5 minuti). Isti igrač zabija u 80 minuti za rezultat 2:1 ali protivnik zbog navedenog BUG-a misli da je 1:1 i očekuje produžetke. 90 minuta KRAJ i prolazak u finale konačnim rezultatom 3:2. Prijatelju više sreće drugi put

Idemoooooo u finaleeeeee

7. #67
    Champion lespa's Avatar
    Jan 2015
    Voždovac
    2,357
    Neocekivano laka pobeda u finalu Kupa i dupla kruna u ne bas cestoj kombinaciji bar za mene. Zanimljivo, na pocetku sezone sam batalio promenu formacije prema protivniku vec sam celu sezonu igrao standardnu 4-4-2 formaciju i istih 11 igraca je igralo sva tri takmicenja sa max bonusom. Kao posledica toga, trosilo se malo vise crvenih i pogotovo zelenih kofera, ali ispalo je dobro na kraju. :-)

Wolf, hvala na podrsci u finalu Kupa!

ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

8. #68
    VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,542
    FK Partizan osvaja duplu krunu ove sezone... Osvojili smo Ligu šampiona 4. put, 2. u nizu...

Last edited by Steppenwolf; 06-24-2016 at 08:13 PM.
    lespa, Macva FC, Top El and 1 others like this.