Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 41 to 50 of 62
Like Tree83Likes

Thread: Sezona 81 - 26.Jun - Kako vam ide?

  1. #41
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ovo je tako jedna kurvinska igra, da je to strašno!!! Dve utakmice danas igram 1-1 protiv boranije sa dna tabele i u obe vodim 1-0 i promašujemo i promašujemo i u poslednjim minutima utakmice primamo gol iz slobodnjaka od ekipa koje su dvaput šutnule na gol, a direktni rivali daju golove za pobedu u poslednjim minutima... I opet sve na maximumu, kondicija, moral, bonus za pobedu... Ma terajte se u tri pičke materine...
    lespa and Cmex like this.

  2. #42
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Veoma tesko gostovanje protiv najboljeg tima u Ligi i pobeda 1:2! Posle 0:1 prelazimo na kontre i isplatilo se. Iako je jos rano, deluje mi da je protivnik ispao iz trke za titulu. Devet utakmica kako sam presao na formaciju 4-1-4-1 i sluzi me veoma dobro iako je samo jedan ST.

    Sezona 81 - 26.Jun - Kako vam ide?-capture.jpg

    Sezona 81 - 26.Jun - Kako vam ide?-capture2.jpg

    Sezona 81 - 26.Jun - Kako vam ide?-capture3.jpg

    Sezona 81 - 26.Jun - Kako vam ide?-capture4.jpg
    MNK Kaskada likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  3. #43
    Dreamer Sarma's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Tesanj braleeee
    Posts
    395
    U 3 najvaznije utakmice sezone sam izvukao 3 boda, toliko o tome, barem sam siguran u LP..
    Veni,Vidi,Vici

  4. #44
    Dreamer Cmex's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    311
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ovo je tako jedna kurvinska igra, da je to strašno!!! Dve utakmice danas igram 1-1 protiv boranije sa dna tabele i u obe vodim 1-0 i promašujemo i promašujemo i u poslednjim minutima utakmice primamo gol iz slobodnjaka od ekipa koje su dvaput šutnule na gol, a direktni rivali daju golove za pobedu u poslednjim minutima... I opet sve na maximumu, kondicija, moral, bonus za pobedu... Ma terajte se u tri pičke materine...
    Ja sam mislio da si bar ti navikao na to...

    Prvih 5 godina je najteze, posle samo ulazi...
    MNK Kaskada likes this.

  5. #45
    Dreamer Sarma's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Tesanj braleeee
    Posts
    395
    Vec mogu reci da sam zavrsio 3. , razocarenje.
    MNK Kaskada likes this.
    Veni,Vidi,Vici

  6. #46
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Izvrsena smena generacije i ulozeno dosta u ekipu, te stoga bez drame u prvenstvu. Ostaje jos borba u Ligi prvaka da se uzme dupla.

    Sezona 81 - 26.Jun - Kako vam ide?-capture.jpg
    MNK Kaskada likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  7. #47
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Pobeda u gostima protiv najblizeg pratioca i sada se lakse dise. U sledecem kolu isti protivnik gostuje trecem koji ima najbolji tim pa ne bi trebalo da pobedi. Formacija 4-1-4-1 mi je gotivnija iz kola u kolo. :-)

    Sezona 81 - 26.Jun - Kako vam ide?-capture.jpg

    Sezona 81 - 26.Jun - Kako vam ide?-capture2.jpg

    Sezona 81 - 26.Jun - Kako vam ide?-capture3.jpg

    Sezona 81 - 26.Jun - Kako vam ide?-capture4.jpg
    MNK Kaskada likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  8. #48
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    5 pobjeda u nizu pa naravno 5 poraza i vrlo vjerovatno necu ni level proci, gubim od zadnjeg jucer 4-0 danas jos vece zlo, msm stvarno nema smisla, prestat cu pratit ovaj i odoh na laznjak, cisto da se manje zivciram
    MNK Kaskada likes this.

  9. #49
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Ovako nesto prvi put vidim, moj golman je zabio vise od cjele ove ekipe Travnik, doduse golman je u savezu zabio iz penala ali opet cudno i ne vidja se cesto da neko u 22 kola ne zabije ni jedan jedini gol


    P.S. vjerovatnost da prodjem level je 0.7% nazalost kad nordeus neda onda se mos slikat nakon 5 pobjeda dozivim 6 poraza a sutra i sedmi vjerovatno posto igram protiv 2.

    TABELA
    MNK Kaskada likes this.

  10. #50
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Ovako nesto prvi put vidim, moj golman je zabio vise od cjele ove ekipe Travnik, doduse golman je u savezu zabio iz penala ali opet cudno i ne vidja se cesto da neko u 22 kola ne zabije ni jedan jedini gol


    P.S. vjerovatnost da prodjem level je 0.7% nazalost kad nordeus neda onda se mos slikat nakon 5 pobjeda dozivim 6 poraza a sutra i sedmi vjerovatno posto igram protiv 2.

    TABELA
    Nekada bio veliki Travnik

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast