Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 51 to 60 of 62
Like Tree83Likes

Thread: Sezona 81 - 26.Jun - Kako vam ide?

  1. #51
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Ista sudbina ceka i Boca Juniors cini mi se

  2. #52
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Pocinje rasprodaja igraca, ponavljamo lvl najlosija sezona ikad u klubu samo 39 golova smo zabili u ligi a 42 primili




    sta reci komentari su suvisni, kako je sezona krenula mislio sam super, iako je cilj bio proci lvl nismo uspjeli i neki igraci ce biti otpusteni, zao mi je sto su slabiji timovi ispred mene, zao mi sto sam 2 puta gubio od zadnjeg trol zesci ali dobro valjda cemo iduce sezone proci

    CESTITAM SVIMA NA USPJESIMA OVE SEZONE
    MNK Kaskada and lespa like this.

  3. #53
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Da nabacim neki post nakon posta od nekoliko tjedana hahaha.
    Glavni tim mi jedini igra na novi TE i muku mučim sa samim otvaranjem igre, loading stane na 70-80% i adobe flash jednostavno zablokira. Nekad otvori od prve, nekad neće ni nakon 10 pokušaja. Zbog takvih problema se dogodi da budem blizu ponavljanja nivoa i onda ne mogu otvorit igru, tim zareda nekoliko dobrih utakmica i popne se na poziciju koja niti je top 4 niti mogu izbjeć promociju Iz kupa i LP sam ispao u 1/8 finala.
    Savez igra sa forumašima, članovima bivše OMA lige, trenutno imamo 301 bod prije večerašnjeg uzvrata polufinala.
    Dnipro (zasad upitno) i Šahtar (sigurno) izbjegavaju promociju pa me spašavaju gubljenja vremena na aukcije
    Celtic je najjači moj tim ove sezone, izgubio finale kupa, trenutno je 3. u ligi ali konkurenti su jako blizu, u LP nije prošao grupu.
    Put do finala je bio čudo, nisam gledao nijednu utakmicu do polufinala i to uzvrata, prvu sam izgubio u gostima 2-1 protiv tima od 7* (Celtic na 5*), a u uzvratu u 88' zabili za 1-0 iz kornera, asistirao igrač koji je ušao s klupe. Jedina utakmica kupa koju sam pratio ove sezone i to kakvo slavlje protiv puno jačeg protivnika za finale kupa . U finalu nas je opet čekao jači, nisam mogao pratit, poraz ali nema veze.

    Čuo sam za neki update na ovaj TE2016, osobno nisam uočio nikakve novosti na PC verziji, ali jedino što me iritira je propast trgovine dresovima koja je izgubila svaki smisao. Niti su stavili dresove reprezentacija za Euro, niti su stavili stare dresove klubova na popust, niti ubacili nove za sezonu 16/17.
    Gore od goreg. Ona 3 "classic" dresa što su stavili neću ni spominjat jer je sramota da od toliko mogućnosti stave samo to.
    lespa and MNK Kaskada like this.
    Ex top eleven player


  4. #54
    Dreamer sanhO's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Sarajevo, BiH
    Posts
    387
    Ove sezone samo jedan trofej stiže u klubske vitrine i to za prvo mjesto u LIGI.

    Sezona 81 - 26.Jun - Kako vam ide?-23.07.16-.jpg


    U LP grupu završavamo na 2. mjestu i odmah u knock out fazi ispadamo od kluba koji na kraju osvaja 3. mjesto.

    Sezona 81 - 26.Jun - Kako vam ide?-23.07.16-b.jpg


    U KUPU ispadamo u play-offu od tima koji na kraju osvaja 1. mjesto.

    Sezona 81 - 26.Jun - Kako vam ide?-23.07.16-c.jpg


    Savezi dosta šaroliko do sada, i ako me generalno dosta nerviraju sa bugganjem i trollanjem.

    Sezona 81 - 26.Jun - Kako vam ide?-23.07.16-e.jpg



    Statistika sezone i ako ima još jedno kolo da se odigra. Juan Cruz Fernandez će opet biti najbolji strijelac i najbolje ocijenjeni igrač u ligi.

    Sezona 81 - 26.Jun - Kako vam ide?-23.07.16-d.jpg
    lespa and MNK Kaskada like this.
    Torpedo Sarajevo
    http://forum.topeleven.com/galerija-...-sarajevo.html


    S 44; LVL 43

    League winners: x19
    runners up: x7


    Champions League winners :x5
    runners up: x2


    Super League winner: 1x
    runners up: x1


    Cup winners: x4

    Runners up: x2

    Triple crown: x1

    Hakan Arslan 377 appearances, Juan Cruz Fernandez 352 goals, Leon Benko 247 assists!

  5. #55
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Odlicna sezona u kojoj je osvojena dupla kruna! Posebno smo bili dominantni u Ligi prvaka gde je ostvareno svih 13 pobeda i samo tri primljena gola. Ehh, sto sad nije nagradna igra uzeo bih dres sigurno. ;-)
    Najbolji igrac sezone je naravno opet Giggs sa neverovatnom statistikom.

    Sezona 81 - 26.Jun - Kako vam ide?-capture.jpg

    Sezona 81 - 26.Jun - Kako vam ide?-capture2.jpg

    Sezona 81 - 26.Jun - Kako vam ide?-capture3.jpg
    Last edited by lespa; 07-23-2016 at 02:18 PM.
    MNK Kaskada and sanhO like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #56
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Zadovoljan sam sezonom, tri treća mjesta, ekipa realno nije mogla bolje.


    Čestitke Mačvi na osvajanju lige.


    Čestitke Srkiju na osvajanju kupa.

    U Ligi Prvaka smo namjestili da finalisti budu naši drugari iz saveza:

    Čestitke Aldinu na osvajanju Lige Prvaka po prvi put.

    Spathis dobar asistent ove sezone:


    Statistika ekipe (ove sezone nisam mnogo igrao sa rezervama):

  7. #57
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Posle 15 sezona provedenih u klubu, Gamonal odlazi u penziju.

    Sezona 81 - 26.Jun - Kako vam ide?-capture.jpg
    Macva FC likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  8. #58
    Newbie
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2
    Zdravo svima, kad pocinje nova sezona? ovo mi je prva, a i nisam poceo na startu...

  9. #59
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Evo i nas....mozemo da budemo zadovoljni zavrsenom sezonom, jer smo odbranili titulu na najjacem levelu :-)

    Najbolji igrac ove sezone i najbolji strelac ekipe je GOLMANNNN :-)

    Sto se tice kupa cestitam Srkiju na zasluzenoj tituli, kao i Aldinu u LS. Ove sezone nismo imali snage da uradimo nesto vise u tim takmicenjima ali mi smo zadovoljni 1/4 u kupu i 1/2 u LS.
    I na kraju ono zbog cega jos uvek igram ovu igricu i gubim svoje dragoceno vreme jeste SAVEZ :-) I ove sezone smo bili dobri i na kraju smo uzeli jednu titulu ali najbitnije je drugarstvo koje vlada medju nama i da delujemo kao jedan tim :-) BRAVO MOMCI I IDEMOOOO DALJEEEE U NOVE POBEDEEEE
    Svima cestitam na osvojenim trofejima i zelim puno uspeha u novoj sezoni.

    Idemooooooooooo
    MNK Kaskada likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  10. #60
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951
    Quote Originally Posted by Eraser-FC View Post
    Zdravo svima, kad pocinje nova sezona? ovo mi je prva, a i nisam poceo na startu...
    24.07. 2016 nedelja :-))))

    Idemooooooooooo
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast