Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 46
Like Tree67Likes

Thread: Sezona 82 - 24.Jul - Kako vam ide?

  1. #11
    Newbie
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    25


    Razočaravajuće 2-0 doma protiv dosta slabijeg protivnika, valjda će biti bolje u uzvratu
    Najdox likes this.

  2. #12
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Denis Šimik View Post


    Razočaravajuće 2-0 doma protiv dosta slabijeg protivnika, valjda će biti bolje u uzvratu
    Kladim se da ti je taj štoper Penz dao gol iz slobodnjaka...

  3. #13
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Pizdarija od igre... Dominiramo u kup utakmici, asistent kaže samo tako nastavi, protivnik 3/0 šut u prvom poluvremenu, a onda, na početku drugog, protivnički defanzivac po hiljaditi put ove sezone daje gol iz slobodnjaka, iako protivnik ima 2 igrača sa specijalnošću i drastično boljim šutom... U 61. minutu pukne server, nisam mogao da se vratim u igru ni na novoj, ni na staroj verziji, dok se nije završila utakmica... Kad sam ušao imam šta da vidim... Povredio mi se DMC i igra ga nije promenila, tako da smo do kraja utakmice primili 4 gola, igrajući sa 10 igrača... Sviranje kurcu mesecu... Koji mene kurac tera da i dalje mazohistički igram ovu zajebanciju??? Svaki dan po neka pizdarija... Sa Bgd Utd 5 utakmica izgubim u ligi, totalno izjednačenih, sve sa po 1 razlike... Kako nijedna baš da prelomi u moju korist ili da bar bude nerešeno... Ono kao, ulažeš neki trud svakodnevno i obrišeš bulju s njim... A timovi čiji menadžeri uđu u igru jednom u 3-4 dana bez problema krstare ligom, bez ili sa jednim porazom... I još su slabiji po kvalitetu... Strašno...
    Najdox and lespa like this.

  4. #14
    Dreamer Sarma's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Tesanj braleeee
    Posts
    395
    3 sam tim po jacini u ligi,ali prvi na tabeli, za sada bez poraza i samo 2 remija, sa oba konkurenta sam igrao remi, i imam prednost od 2 odnosno 3 boda, tesko da ce ovako biti do kraja sezone, ali eto..Ne mogu vjerovat da neko ulazi u 3 sata ujutro samo da bi navijao protiv mene iako je nejgova utakmica bila u podne..
    Shadow likes this.
    Veni,Vidi,Vici

  5. #15
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Sarma View Post
    3 sam tim po jacini u ligi,ali prvi na tabeli, za sada bez poraza i samo 2 remija, sa oba konkurenta sam igrao remi, i imam prednost od 2 odnosno 3 boda, tesko da ce ovako biti do kraja sezone, ali eto..Ne mogu vjerovat da neko ulazi u 3 sata ujutro samo da bi navijao protiv mene iako je nejgova utakmica bila u podne..
    Ma to bih ja zabranio, to da možeš navijati za i protiv timova koji igraju u istom takmičenju kao ti... Imam loša iskustva kada padnem u ligu gde su njih 5-6 prijatelji i svi, svaku utakmicu navijaju protiv mene...

  6. #16
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Na polusezoni drzim 2 mesto
    Sezona 82 - 24.Jul - Kako vam ide?-screenshot_7.jpg
    Shadow likes this.

  7. #17
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Poljubite me u dupe čupavo, trolovi Nordeuski!!!

    Sezona 82 - 24.Jul - Kako vam ide?-38.jpgSezona 82 - 24.Jul - Kako vam ide?-40.jpgSezona 82 - 24.Jul - Kako vam ide?-39.jpg
    Shadow and lespa like this.

  8. #18
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195
    Šta kaže pomoćnik?




  9. #19
    Newbie
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    25
    Quote Originally Posted by Najdox View Post
    Šta kaže pomoćnik?



    Meni jučer kaže s ovim rezultatom prolazite dalje a bilo 3:0, a drugu on pobjedio 3:0
    ,

    Glupo je sto na novoj verziji nema povijest kluba

  10. #20
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Odigrano 2/3 sezone a dve strane na forumu... Tuzno.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast