Page 6 of 39 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 51 to 60 of 385
Like Tree479Likes

Thread: Sezona 85 - 16. Oktobar - Kako vam ide?

  1. #51
    Banned
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    GB
    Posts
    84
    Zar niko ne koristi specijalnog trenera? Ja sa 2 treninga 7,5% i jednim od 2,25% dignem ekipu svako jutro da mi sva četiri bonusa budu 10%.

  2. #52
    Banned
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    GB
    Posts
    84
    Sa 2 treninga sa specijalnim, posed i napad idu na 10%, a onda jako malo nedostaje da i odbrana i kondicija budu 10% pa iskoristim najjednostavnije 3 vežbe po 0,75%.

  3. #53
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Lepo ti rekoh, može i sa 6%... Ali ti si tvrdoglavi Bosanac Sa 6% možeš da kontrolišeš kondiciju, jer je jedan "rest" 6%... A to da li će u tih 6% da koristi isti trening od 0.75% dvaput je toliko beznačajno na 48% koliko "rest" napuni za 1 dan... Pa Siniša je pokazao da je totalno nebitno šta treniraš...
    Ma znam sve, ali svejedno sa tih 6% kad ti treba tako 5 treninga. A i više dobijaš bonusa sa 6 vježbi, kako ti treniraš uvijek jedan od bonusa zaostaje pa moraš stalno da kombinuješ da bi izjednačio. A i tih 0,75% puta 4 ili 5 treninga je minorno. Čak nekad i nije dobro imati tim na 99% već na nekih 95% kao da igraju bolje

  4. #54
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by milion View Post
    Sa 2 treninga sa specijalnim, posed i napad idu na 10%, a onda jako malo nedostaje da i odbrana i kondicija budu 10% pa iskoristim najjednostavnije 3 vežbe po 0,75%.
    Eeeee tako i ja, onaj 5 trening 3 vrlo lake vježbe.

  5. #55
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Na laznjacima nemam otkljucanu video analizu pa biram vjezbe na 7,5%. Na glavnom profilu iz nekog razloga nemam više opciju sa specijalnim trenerom a na laznjacima imam to i koristim pred utakmice saveza.

  6. #56
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by milion View Post
    48 level i opet sam u kupu sa levelom 49, a u LŠ ima 6 ekipa level 48 i 26 ekipa level 49! Jebem ja njima mamu pa dokle više, svake sezone moje level u podređenoj situaciji.
    Ništa čudno, čak si i dobro prošao ako je samo 1 level iznad. Moj drug vedran boca juniors koji je 3 levela ispod je samnom i Mačvom i u Kupu i u LŠ. Moraju nekako da popune Kup i LŠ a vjerovatno po kvaliteti timova to rade.

  7. #57
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    U kupu laganica, nisam još ni potpisao glavne igrače (čekam izvlačenje lige da ih potpišem) pa su mi igrali neki od 2* koji su se odmah upisali u listu strijelaca ali već sutra putuju za Buenos Aires gdje će nastaviti karijeru u plavo zlatnom dresu.

    Sezona 85 - 16. Oktobar - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg

    Sezona 85 - 16. Oktobar - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

    Sezona 85 - 16. Oktobar - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg

  8. #58
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Sutra ćemo vidjeti kako će nam napraviti ligu od 12 timova

    Ili će doći do spajanja servera ili će nam staviti 2 bot tima

  9. #59
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Ma znam sve, ali svejedno sa tih 6% kad ti treba tako 5 treninga. A i više dobijaš bonusa sa 6 vježbi, kako ti treniraš uvijek jedan od bonusa zaostaje pa moraš stalno da kombinuješ da bi izjednačio. A i tih 0,75% puta 4 ili 5 treninga je minorno. Čak nekad i nije dobro imati tim na 99% već na nekih 95% kao da igraju bolje
    Ma 4 treninga ti treba, otkud 5... Posed nakuca iz 3 puta, ostalo iz 4 puta... Sve po 6%... A i tih 6%, nekim igračima skine po 7%, nekim po 5%...

    Sezona 85 - 16. Oktobar - Kako vam ide?-1ggggg.jpgSezona 85 - 16. Oktobar - Kako vam ide?-1g.jpgSezona 85 - 16. Oktobar - Kako vam ide?-1gg.jpgSezona 85 - 16. Oktobar - Kako vam ide?-1ggg.jpgSezona 85 - 16. Oktobar - Kako vam ide?-1gggg.jpg
    Last edited by Steppenwolf; 10-18-2016 at 04:11 AM.
    lespa and Shadow like this.

  10. #60
    Banned
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    GB
    Posts
    84
    Kad me u 6 sati Nordeus majmuni iznerviraju. U sred licitacije dobijem ovakvu poruku i moram restartovati browser. Jebo ih TE i nova verzija. Puna bagova, pa čak i cheat radi. Pa u 15 krugu mi ovo ispisujete kreteni, što niste u prvom!
    Sezona 85 - 16. Oktobar - Kako vam ide?-kra-tokena-nordeus.jpg
    Last edited by milion; 10-18-2016 at 07:07 AM.

Page 6 of 39 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast