Page 11 of 60 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 101 to 110 of 594
Like Tree685Likes

Thread: Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?

  1. #101
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542

  2. #102
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Страхиња998 View Post
    Au,i onda mi sitna riba shvatimo da nemamo sta da trazimo ovde hahaha
    ja jedino crvenih imam vise nego dovoljno oko 700/800 sta znam,a ostalo sam uvek u manjku ahah
    Mi smo na najvišem levelu pa moramo tako. Tebi nije ni potrebno, ja danas izvučen u lakšu ligu a opet su svi 95-115%. Kad nas opet stave u samo jednu ligu biće teško. Ja sam imao tim na 150% i opet ništa od triple jer su Glogovica i Travnik bili tad na 160%, kasnije mi igrači ostarili i mogao sam ih samo održavati na 130-140%. Al nije toliko razlika u kvalitetu bitna, nekad je dobra forma ključna. Ti bi trebao samo da paziš da ne potrošiš tokene na rundama već da kupuješ igrače rano ujutru ili kasno naveče. Ako sezona krene loše tankiraj sezonu. Napravi si rezervni profil pa dok na glavnom ne ide igraj na drugom i obratno. Ja sam sezonama igrao sa 35 tokena, svake sezone sam mijenjao skoro cijeli prvi tim, zato ni nemam neke stare dresove ni grbove već sam 40 sezona igrao sa istom garniturom. Samo promocija i liga bar svake druge sezone, igrao sam sa drugarima pa nije ni to baš bilo lako.

  3. #103
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    E to su bili dani
    MNK Kaskada likes this.

  4. #104
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Ja sve sto skupim u danu odma potrosim nema stednje ni cuvanja samo udri, imao sa prije zalihu pa neznas kako potrosit i na koga pa onda 2-3 napucam na 8-9* ostali skauti jebes to, treba znat izbalansirat ekipu djabe nekom sve 7-8* igraci kad nije ukomponirano...djabe kad nema simfonije
    MNK Kaskada likes this.

  5. #105
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Još jedna glupost danas... 100-kilaš od 2* predribla 3 moja igrača, pobegne i da gol... Svi su duplo brži od njega...

    Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?-1cccc.jpgSezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?-1ccccc.jpg

  6. #106
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Nova Liga i nazalost sve anonimusi u njoj. Steta, prosla sezona je bila veoma zanimljiva sa 3-4 prijatelja i nekoliko menadzera koji dosta ulazu u ekipu, aktivni na aukcijama i taman kad sam pomislio da sam dobio ekipu za nadmetanje na duzi period, Nordeus je umesao prste. samo oni znaju koji kriterijum koriste kad prave Ligu.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  7. #107
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Držim uklizavanje na lagano celu utakmicu i popijem 2 žuta i crveni... Protivnik hrpu igrača sa 4* i izgubim u ligi prvi put posle 3 sezone... Nordeuse .... ..

  8. #108
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483

    Wolf ovo kao kod tebe prošle sezone,komentar samo da skreneš.

  9. #109
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Quote Originally Posted by Viktor Stefanovic View Post

    Wolf ovo kao kod tebe prošle sezone,komentar samo da skreneš.
    Ja sve vise razmisljam da iskljucim tu glupost...
    vodim tipa 5:0 on mi javlja da je protivnicka odbrana nadigrala moje napadace
    vodim 6:0 on mi kaze da treba da se fokusiram na odbranu da ne bi doslo do iznenadjenja
    protivnik me ubija od zivota on mi izbacuje ''jos samo malo gol je blizu'' nigde veze haha

  10. #110
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Prije nekoliko minuta sam gledao malo timove i igrace i uopci nesto sto prije nisam...masa menagera ima igrace kojima su osobine sljedece primjer
    Obrana 210
    Napad 205
    P/F 220
    Obrambeni igraci

    Obrana 200
    Napad 213
    P/F 220
    Napadaci

    Dakle zakljucak je da sve vise igtaca ima sa dosta jacim i vecim skilom psiho fitike od ostalih skilova

    Kako je kod vas

Page 11 of 60 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast