Page 15 of 60 FirstFirst ... 5131415161725 ... LastLast
Results 141 to 150 of 594
Like Tree685Likes

Thread: Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?

  1. #141
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Lespa srecan ti rodjendan ziv bio

    Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

  2. #142
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Celtic sinoć... Tri puta zaredom igrač utakmice ML koji je igrao na MR poziciji...

    Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?-1bb.jpgSezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?-1bbb.jpg
    Crvena Zvezda likes this.

  3. #143
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    A sad malo bez primljenog gola... Petarda Partizana u LŠ... I opet promašen penal...

    Attachment 74696Attachment 74697
    Stavi GK da puca penale tako sam ja znao kad ostali levati mase, a najgore od svega je sto specijalist za penale najcesce masi, kao i specijalist za slobodnjake...prije mi specijalist za penale zabije i slobodnjaka nego slobodnjak iz slobodnjaka, prije mi specijalac za slobodnjake prezicnije izvede korner nego spe ijalac za kornere, dakle dolazimo do zakljucka da su specijalnosti smijurija i sminka

  4. #144
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Novi napadač u Partizanu, jbg, kad nema ništa na aukciji...

    Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?-1b.jpg

  5. #145
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    U LP sam zadnji u grupi ali iduce dvije igram sa likom u izravnoj borbi za trece mjesto, ako ga pobjedim u obje onda sam obavio posao, u kupu danas uzvrat nakon 2-1 pobjede u prvoj, u ligi ...hmm sta reci a ne zaplakati

  6. #146
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Stavi GK da puca penale tako sam ja znao kad ostali levati mase, a najgore od svega je sto specijalist za penale najcesce masi, kao i specijalist za slobodnjake...prije mi specijalist za penale zabije i slobodnjaka nego slobodnjak iz slobodnjaka, prije mi specijalac za slobodnjake prezicnije izvede korner nego spe ijalac za kornere, dakle dolazimo do zakljucka da su specijalnosti smijurija i sminka
    Ja odavno znam da su specijalnosti šminka... BUnited nema specijalistu za igru glavom i vrlo retko prima golove posle kornera... Celtic i Partizan imaju i redovno primaju golove glavom...

  7. #147
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ja odavno znam da su specijalnosti šminka... BUnited nema specijalistu za igru glavom i vrlo retko prima golove posle kornera... Celtic i Partizan imaju i redovno primaju golove glavom...
    Bas tako

  8. #148
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Kakva utakmica u revansu kupa... U prvoj poraz od 4-2 i onda u 2 minuta 2 gola za plasman u narednu fazu! Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg
    Steppenwolf and MNK Kaskada like this.

  9. #149
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860

    Dali se znatno pojacat i nadat se okrsaju sa Kaskadom ili nastavit istim igracima, msm sentimentalno-epski sam vezan za te derbije Boca Juniors vs MNK Kaskada
    Crvena Zvezda likes this.

  10. #150
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,540
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post

    Dali se znatno pojacat i nadat se okrsaju sa Kaskadom ili nastavit istim igracima, msm sentimentalno-epski sam vezan za te derbije Boca Juniors vs MNK Kaskada
    Nada umire poslednja...

Page 15 of 60 FirstFirst ... 5131415161725 ... LastLast