Page 20 of 60 FirstFirst ... 10181920212230 ... LastLast
Results 191 to 200 of 594
Like Tree685Likes

Thread: Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?

  1. #191
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Za divno čudo i tim Delije nastavlja uspešno u kupu. Malo smo slabiji, 6%, ali bolje krljamo 😀



    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Steppenwolf likes this.

  2. #192
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Imam ekipu sa 10 skauta i jutros poraz u prvenstvu protiv protivnika koji ima pola ekipe 5* i pola 4*, dakle slab protivnik. Igrao sam napadacki i ukljucim visoki presing, potrosim bezveze dodatnu kondiciju i nista. Nijedan zuti karton za protivnika, nijedan slobodnjak nisam imao a napao sam sa jacom ekipom. Nemam problem sa izgubljenim bodovima ali poraz na ovakav nacin je bezvezan. Provericu Wolf-ovu teoriju da nije neko iz vrha tabele izgubio pa sam morao i ja.

    Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?-capture111.jpg

    Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?-capture112.jpg

    Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?-capture113.jpg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  3. #193
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Nije niko izgubio, samo ti, taman ste se svi grupisali u bod razlike... Sad tek počinje zajebancija...
    lespa likes this.

  4. #194
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Pancevo do nove titule,sjajno izdanje
    Partizana i maksimalnih 12b za savez

    Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?-screenshot_33.jpg

  5. #195
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195
    "El Clasico" 30og nivoa

    Iako imam kvalitetniji tim, doživio sam 3. poraz za redom u međusobnom omjeru od svog najvećeg rivala:

    MNK Kaskada likes this.

  6. #196
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Najdox View Post
    "El Clasico" 30og nivoa

    Iako imam kvalitetniji tim, doživio sam 3. poraz za redom u međusobnom omjeru od svog najvećeg rivala:

    Ozljeda Messija u 77 minuti je ključna.

  7. #197
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Uprave MNK Kaskade i Mačva FC su odlučile da odriješe kesu i da nagrade 2 najaktivnija nova člana (za početak) na forumu: Strahinja998 i Crvena Zvezda sa nekom garniturom po želji (obična -2 dresa i grb ili premium - 1 dres i 1 grb). Zvanične nismo u mogućnosti da šaljemo. Stavite svoje želje pa vam se javim na facebook oko preuzimanja nagrade (vjerivatno sa naših lažnih profila koje će te obrisati nakon preuzimanja nagrade). Lijep pozdrav, biće još nagrada do nove godine

  8. #198
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Uprave MNK Kaskade i Mačva FC su odlučile da odriješe kesu i da nagrade 2 najaktivnija nova člana (za početak) na forumu: Strahinja998 i Crvena Zvezda sa nekom garniturom po želji (obična -2 dresa i grb ili premium - 1 dres i 1 grb). Zvanične nismo u mogućnosti da šaljemo. Stavite svoje želje pa vam se javim na facebook oko preuzimanja nagrade (vjerivatno sa naših lažnih profila koje će te obrisati nakon preuzimanja nagrade). Lijep pozdrav, biće još nagrada do nove godine
    O pa hvala,vrlo prijatno iznenadjene cim sam usao na forum,svidja mi se vasa odluka hahaha
    Malo sam razmislio i odlucio se za ovaj dres

    Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?-premium.jpg

    ako je to uredu Znam da pise 1 dres i 1 grb,ali ovo ce biti dovoljno,zato sto
    mi grb stvarno nije potreban pa da se ne trosite za dzabe...Hvala jos jednom
    Macva FC likes this.

  9. #199
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    @Strahinja998
    Pa uzmi onda 2 dresa ;-), javim ti se na facebook pa se dogovorimo

  10. #200
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?-screenshot_35.jpg

    Zasluzena pobeda protivnika danas,sa 4:0 na 4:3
    mnogo bi bilo da smo uzeli bod To je to,ovaj put necu da kalkulisem idemo na 2.
    mesto posto imamo sanse da budemo drugi u grupi,pa ako mi se posreci da najjaci iz grupe sa kojom se ukrstam
    kiksne i bude 2. imam razlog da se nadam finalu,ako ne,u 1/8 nas ceka drugi najjaci tim ovosezonske LS pa
    mozda napravimo neki spektakl

    Hvala Wolfu za navijanje danas na ovoj urakmici i Kaskadi za navijanje juce u kupu
    MNK Kaskada likes this.

Page 20 of 60 FirstFirst ... 10181920212230 ... LastLast