Page 8 of 60 FirstFirst ... 6789101858 ... LastLast
Results 71 to 80 of 594
Like Tree685Likes

Thread: Sezona 87 - 11. Decembar - Kako vam ide?

  1. #71
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    U ligi nijedna ili samo jedna boranija... Sve 5*... Vidim ja da ću da tankujem ako krene loše...

  2. #72
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Страхиња998 View Post
    Napredak sa oko 25-30 zelenih...
    Sta vi cenite? Jel vredan trudan daljeg truda?

    Attachment 74633

    Attachment 74634
    Ako sad na 6* troši 3 kofera za 2 skila treniraj dalje. Pošto treniraš na novoj verziji onda računaj da do 196Q trebaš 20-23 kofera. Ako potrošiš 25-30 i više onda ne vrijedi. Ja se držim stare verzije za treniranje (2 crte), kasnije kad primjetim da je neka osobina slabija onda to na novoj verziji ispravljam, npr. forsiram vježbe za šutiranje ili centaršut napadačima itd.

  3. #73
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Što pominjete crte?Bolje je sa dve ili?

  4. #74
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    i treba ih prijaviti. mi gledamo klipove svaki dan i ulozimo u ekipu sto stvarno znaci ali to je dozvoljeno, ali ovo sa ful ekipom tj. svi 10*, tri pozicije itd. itd. treba prijaviti.
    Ja svaki dan ulazem vreme, energiju da bi u toku sezone celu ekipu podigao za jednu zvezdicu i to ako su mladi igraci. A oni frajeri u roku od dva tri dana naprave ovako nesto. A u kurac bas me nervira ovo sto vidim. Za sada nisam imao kontakta sa ovako necim samo sa menadzerima koji rade isto sto i ja, ali ako se pojave i kod mene, prijavicu ih odmah a ako ih Nordeus ne ukloni onda cu bataliti t11.
    Pa srećom da ih nema na mom serveru, kod nas su najjači na nekih 150%. Da su mi protivnici na 180% kao kod ovih stranih servera gdje su uvijek po 4 takve ekipe u jednoj ligi sigurno bih odustao.

  5. #75
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Što pominjete crte?Bolje je sa dve ili?
    Misli se na intenzitet treninga na staroj verziji (2 crte - normal, 3 crte - hard). Bolje je sa 2

  6. #76
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Obrisao sam sve prijatelje da izbjegnem jaku ligu i upao sam u 3-ću po jačini što je super jer sam najjači u svojoj ligi sa 114%. U najjačoj Mačva, Vučica, Glogovica, Tuzla, Rauhbein, oba Reala i ostali jaki; u drugoj po jačini Sarajevo i BiH koji su mogli po jačini i u prvu jer su jači od Tuzle, u trećoj sam ja i izgleda da ima još jedna najslabija. E sad mene zanima kako će naredne sezone formirati lige na levelu 60 od ovih 4 na levelu 59. Biće problema opet, možda ostanemo isti level ponovo hahahaha

  7. #77
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Ajmo momci Sretno u novoj sezoni...


    https://youtu.be/0eD1k-qY11s



    Gde onaj gigant da nam kaže
    Idemoooooo

  8. #78
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ja se izvinjavam što sam dosadan što je bolje sa dve

  9. #79
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Neznam, mogu samo da pretpostavim. Jednog istog igrača kad treniram sa 90% kondicije i sa 40% kondicije nije isti napredak (bolji je napredak sa odmornijim igračem) pa ja na svaka 2 treninga dodam kofer ili 2. Sa 3 crte troši više kondicije pa se odgovor na pitanje "zašto bolje napreduje na 2 crte" može intuitivno shvatiti ali malo teže objasniti

  10. #80
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Trenirao sam ja i na 2 i na 3 crte, i jasno se primjeti razlika u koferima. Mada to i nije neka razlika pa kad mi se žuri onda i ja treniram na 3 crte. Još jedna je prednost treniranja sa 2 crte na staroj verziji - manja mogućnost ozljeda.

Page 8 of 60 FirstFirst ... 6789101858 ... LastLast