Page 6 of 32 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 51 to 60 of 316
Like Tree608Likes

Thread: Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?

  1. #51
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Nordeusovi "algoritmičari" da mi posisaju tuki za ovaj primljen gol iz kontre, u 90. minutu, u momentu kada igram ultradefanzivno... A rezervni tuki da mi posisaju za ovih 2 iz 2 u okvir...

    Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-1d.jpg

  2. #52
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    A onda da mi posisaju ovaj prvi tuki ponovo, zato što svaka izjednačena utakmica prevagne na stranu protivnika, i to uvek bude 2 razlike...

    Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-1dd.jpg

  3. #53
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    A za ovo sva tri tukija odjednom da mi posisaju, prvi za dve promašene situacije 1 na 1, drugi za 2 promašene šanse posle kornera, a treći što imam skoro duplo više šansi i šuteva u okvir, a opet nisam pobedio...

    Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-1ddd.jpg

  4. #54
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    A za ovo sva tri tukija odjednom da mi posisaju, prvi za dve promašene situacije 1 na 1, drugi za 2 promašene šanse posle kornera, a treći što imam skoro duplo više šansi i šuteva u okvir, a opet nisam pobedio...

    Click image for larger version. 

Name:	1ddd.jpg 
Views:	32 
Size:	91.8 KB 
ID:	84131
    Oni će bre da te isisaju kao vampiri

    Sve za jednog, jedan za sve
    Madridista likes this.

  5. #55
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Isti protivnik od kod sam izgubio 0-2, danas u ligi... Igram formaciju bez napadača... Toliko o realističnosti... I opet primljen gol sa igračem više, i to odmah posle izmene na poziciji DR... Gol je postigao njegov AML, iz daljine... Naravoučenije - ne menjaj ništa, kada ti tim igra dobro... Jebo me zeleni kofer...

    Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-1e.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-1ee.jpg

  6. #56
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Igor Kovačević je napustio Partizan posle 8 sezona i 5 osvojenih trofeja... Prosečan napadač, plaćen 25 tokena, na preporuku agenta, prodat je za 10 tokena istom liku koji je kupio Khisamova...
    16. po broju odigranih utakmica - 236
    9. strelac svih vremena - 103
    9. asistent svih vremena - 41


    Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-1eee.jpg

  7. #57
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    U Ligi kao što već napisah, sve moguće, pogotovo kada ni Nordeusu nije jasno kako sam ovako nabijen. Odbrana nije postojala. Nijedan blokiran šut protivnika.
    U Kupu druga priča. Protivnik jači i nivo iznad, ali neaktivan. Prolaz u sledeću rundu obezbeđen. Inače, u prvoj rundi Kupa i pobedama od 5:1 i 3:0, dobijam po tekmi dupli žuti. Bez veze.

    Sve za jednog, jedan za sve
    lespa, Madridista and Steppenwolf like this.

  8. #58
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Delije sigurne na startu.
    Juče u Ligi zamalo od gotovog veresija. Laganih 3:0 u prvom poluvremenu. Obojica prisutni. Na kraju 3:2 pobeda. I tu mi nije jasno, lik niti je izvršio izmenu niti menjao formaciju. Od totalne statističke dominacije u prvom do drame za pobedu. Ja u drugom 2 šuta na gol, on 15(!). Na kraju 19:10 u pokušajima za njega.
    Kup prolaz osiguran. Nivo menadžera 28(?), ja 18. Jbg, ko to razume, shvatiće.


    Sve za jednog, jedan za sve
    lespa, Madridista and Steppenwolf like this.

  9. #59
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    I danas kupih 2 igrača. Trinidad (ST) za 10 tokena. Što, ne znam ni ja. I McGroarty (MC) za 5. On mi je trebao. To je ok.
    Dobijem i 2 akademca GK i ML/DML. Hoće 10 tokena za ML/DML za 64% kvaliteta. Nije potpisan. Vaspitanje mi ne dozvoljava da ih ne uvredim. Idioti. 😎 GK 34%, malo treninga na 39 i koji token za pregovore. Sezona je mlada.


    Sve za jednog, jedan za sve
    lespa, Madridista and Steppenwolf like this.

  10. #60
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    peti dan sezone ali još uvek nema igrača na preporuku asistenta. valjda nisu ukinuli...
    Madridista likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

Page 6 of 32 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast