Page 8 of 32 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast
Results 71 to 80 of 316
Like Tree608Likes

Thread: Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?

  1. #71
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    nisam nista kupovao od pocetka sezone a i nisam ni morao jer od osam tekmi imam osam pobeda. Ali danas u momentu inspiracije kupih dva mlada beka za dva i 12 tokena. ovaj drugi ispade malo skuplji ali boze moj. videcu u toku sezone da li su resenja na 4-5 sezona ili promasaji.

    Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-capture111.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-capture112.jpg
    Madridista likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  2. #72
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Mozda sam konacno ubo igraca za asistencije
    Jos od kad je otisao Srnic pre jedno 6/7 sezona nemam izrazitog asistenta
    Muhidinov je bio prosle sezone samo...Videcemo da l je samo dobar pocetak ili nesto vise

    Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-screenshot_17.jpg

    Liga posle 3 dana prvo mesto,do nekog 7. 8. dana cu da igram ozbiljno,vidim kakve su sanse pa
    procenim da l tankujem ili jurim tron
    Crvena Zvezda and Madridista like this.

  3. #73
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Da se i ja pohvalim novim igračem - MC Sergio Sota, plaćen 14 tokena (toliko košta MC omladinac koji se pojavio dan ranije, a skoro 5 kvaliteta je slabiji)

    Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-1f.jpg

  4. #74
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Istrenirah za 1% više golmana omladinca i dobi zvezdicu. Sada ne mogu dobijem tokene. 😠

    Sve za jednog, jedan za sve
    Madridista likes this.

  5. #75
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    E vala jbo mater ako ovi u podršci čitaju ono što im se napiše.


    Sve za jednog, jedan za sve
    Madridista, lespa and Nemanja96 like this.

  6. #76
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    E prijatelju moj nema od toga vajde
    Nordeus je komedija,ja sam ubedjen da u podrsci rade ljudi koji
    nemaju veze sa igricom.Licno nikad nisam nista slao podrsci ali iz
    vasih iskustava u glavi sam to skapirao kao da ti momci/devojke
    imaju na jednom mestu najcesca pitanja i odgovre na njih i samo salju,
    a ako su stvarno ljudi koji nisu upuceni u TE onda ne mozes ni ocekivati pravu pomoc
    zasta uopste nisu krivi oni nego ovi iz Nordeusa
    Koliki su cirkus pokazuje i cinjenica da kad je neko pitao na koju foru funkcionisu rezultati
    dobio je odgovor u fazonu da nisu oni zaduzeni za to (msm da je neko od nasih sa foruma)
    U sustini dovoljno je reci da oni nisu maltene uopste napredovali na polju realnosti u ovih
    6 godina ili koliko vec postoje
    Madridista and Crvena Zvezda like this.

  7. #77
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ma bre, u roku od nedelju dana pošaljem podršci 2 totalno različite primedbe i dobijem copy-paste odgovor... Potpuno isti, čak su i slovne greške na istom mestu...

  8. #78
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-screenshot_5.jpg
    Ista stvar se desila i u revansu???? Protivnik celu utakmicu sa igracem manje i ispadam iz kupa... Sjebali su igricu nacisto
    lespa likes this.

  9. #79
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-screenshot_4.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-screenshot_5.jpg

    Sa glavnim timom prolazak dalje protiv 15% jaceg..

  10. #80
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    kupim dva igraca i smorim se samo tako. Prvo kupim napadaca za 4 tokena 18 god, 5* najvece TV za moj nivo a na dva treninga napredak 3%. pa to je na staroj verziji 75%!?
    onda kupim AMR-a za jedan token ali 4* takodje najvece TV a na dva treninga 3% i 5%. ejjj 4* igrac a napredak u proseku 100%!?
    Pa ako nam vec izbijate tokene jer ste nas sve spojili zajedno i to za igrace koji nisu ni blizu sledece zvezdice, pa dajte nam bar kvalitetne igrace. e kako je bila dobra stara verzija sa nepovezanim serverima.

    Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-capture111.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-capture114.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-capture112.jpg Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-capture113.jpg
    Madridista and Nemanja96 like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

Page 8 of 32 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast