Page 30 of 32 FirstFirst ... 202829303132 LastLast
Results 291 to 300 of 316
Like Tree608Likes

Thread: Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?

  1. #291
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Napušite mi se kurčine realistične svi u Nordeusu tamo, sve vam jebem nenormalno!!!

    Da izgubim 0-2 u finalu SL od 11. na tabeli u ligi, nijedan šut u okvir iz igre nije imao, pička vam materina!!! Bije sve vreme, a moji dobijaju kartone, sve vam jebem!!! Tri kartona, tri slobodnjaka, sva tri u okvir, dva različita igrača dala gol, nataknem vas na kurac realistični!!! I još mi Hondu povrede, najboljeg igrača, ne nekog bezveze, u finalu ejjj, i ni karton da dobiju, napasete mi se muda realističnih, sve vam jebem!!! Jebo vas onaj ko vas je vodio na utakmice!!!


    Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-1u.jpg

  2. #292
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Poraz u finalu. 3 komada primam već u prvih 45'. Tako određeno bilo.

    Sve za jednog, jedan za sve
    Madridista and lespa like this.

  3. #293
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Pozdrav svima još aktivnima članovima.

    Malo se zezam na lažnjaku kad stignem. Prošle sezone sam bez poraza u svim takmičenjima uzeo samo titulu u ligi (oba polufinala neriješeno odigrana i odlučio gol u gostima, prvo polufinale je zapravo i jedina utakmica koju sam pratio i zeznuli me tako što me igra izbacila i kad sam ušao crveni za MC, golman mi na DL, DL prešao na DC, DC na DR i DR na DR, sa 2 DR sam igrao i nisam mogao ništa promijenit). Tad sam im svašta rekao na supportu, tipa da su gluperde, kreteni, debilčići, da treba da daju otkaz u firmi i umjesto da me blokiraju traže mi sliku ako mi je neki error izašao.

    Ove sezone isto bez poraza i bez aktivnosti (uđem petkom da napucam bonuse za savez i ako imam tad meč i ispratim) osvojena tripla. totalno bezveze, al eto osvojena. I dalje nemam motiva da igram igru, nekad saveze ispratim ako se sjetim (u zadnje vrijeme zaboravljam).


  4. #294
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    U direktnom sudaru sa prvoplasiranim (106% vs. 116%) Partizan osvaja ligu, odnosno duplu krunu... Da nije bilo jebenog trola juče, bila bi tripla sa SL... U poslednje 3 sezone najbolji plasman je bio 6. mesto... Lik je od 31. minuta gubio 0-3 i nije promenio formaciju do kraja utakmice Honda drugi strelac i prvi asistent lige... Ovo je 23. titula za crno-bele...

    Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-1w.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-1ww.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-1www.jpg

  5. #295
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    U direktnom sudaru sa prvoplasiranim (106% vs. 116%) Partizan osvaja ligu, odnosno duplu krunu... Da nije bilo jebenog trola juče, bila bi tripla sa SL... U poslednje 3 sezone najbolji plasman je bio 6. mesto... Lik je od 31. minuta gubio 0-3 i nije promenio formaciju do kraja utakmice Honda drugi strelac i prvi asistent lige... Ovo je 23. titula za crno-bele...

    Click image for larger version. 

Name:	1w.jpg 
Views:	28 
Size:	90.4 KB 
ID:	84954Click image for larger version. 

Name:	1ww.jpg 
Views:	28 
Size:	93.2 KB 
ID:	84955Click image for larger version. 

Name:	1www.JPG 
Views:	28 
Size:	77.2 KB 
ID:	84956
    Svaka čast.
    Ja se nadam da neće biti trola večeras. Treba mi pobeda da odbranim 1. mesto

    Sve za jednog, jedan za sve
    Steppenwolf and Madridista like this.

  6. #296
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Volfu cestitke,Zvezdi puno srece veceras
    Cestitke svinma na trofejima
    Steppenwolf and Madridista like this.

  7. #297
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Titula uzeta već pre 3 kola. Danas sa rezervama u nekoj šlj formaciji.
    Dva finala izgubljena. Šut sa rogatim ne ide.


    Sve za jednog, jedan za sve
    Steppenwolf, Madridista and lespa like this.

  8. #298
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    United i Partizan su danas imali odlučujuće utakmice za titulu u 2 minuta razmaka, tako da sam morao da pomerim Partizan za 20 minuta kasnije, tako da je ispalo najbolje moguće... Unitedov protivnik u poslednjem kolu, ekipa koja se aktivirala 5 kola pre kraja, 100% vs 116%, a moramo da pobedimo... A onda Arboleda stupa na scenu sa 3 gola, 45 u ligi, 50 ukupno... 10. titula za United, 3. u nizu...

    Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-1wwww.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-1wwwww.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-1wwwwww.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-1wwwwwww.jpg

  9. #299
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Na drugom profilu ok sezona mada sam istrolovan u super ligi...
    Sezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-screenshot_2.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-screenshot_3.jpgSezona 94 - 25. Jun - Kako vam ide?-screenshot_4.png

  10. #300
    Newbie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    5
    kada pocinje nova sezona ? da li je na svakom serveru u isto vrijeme ili ima razlike
    Madridista likes this.

Page 30 of 32 FirstFirst ... 202829303132 LastLast