Page 19 of 40 FirstFirst ... 9171819202129 ... LastLast
Results 181 to 190 of 396
Like Tree861Likes

Thread: Sezona 95 - 23. Jul - Kako vam ide?

  1. #181
    Rookie
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    134
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Trebaju ti uvek 2 golmana, ali neretko ni 2 nisu dovoljna, ako padnu u formi u isto vreme... Generalno su golmani i napadači trolovani, a ni odbrana nije daleko...
    Onda cu definitivno dovesti novog golmana pa sta bude. Ni danas se u ligi nije proslavio...
    Rašo 76 likes this.

  2. #182
    Newbie
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    13
    Pozdrav svima. Može li mi neko objasniti kako to da kad idem na transfere, na aukciji za nekog igrača sa mnom se ravnopravno takmiči neko ko je manji level od mene. Evo na slikama možete vidjeti da je razlika izmedju mene i ovoga koji mi je drpio igrača ispred nosa čak četiri levela. Kako onda ja ne mogu da kupujem igrače koje kupuju igrači koji su četiri levela od mene bolji. Ne razumijem. Ovo je samo jedan slučaj, bilo je primjera da je razlika u levelima ogromna, po dvadesetak i više levela, samo što nisam uzeo screenshot. Molio bih nekoga za pojašnjenje, hvala. Inače, u novoj sezoni mi ide loše
    Sezona 95 - 23. Jul - Kako vam ide?-transfer.jpg
    Sezona 95 - 23. Jul - Kako vam ide?-leveli.jpg
    Sezona 95 - 23. Jul - Kako vam ide?-njegova-momcad.jpg

  3. #183
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Yello View Post
    Pozdrav svima. Može li mi neko objasniti kako to da kad idem na transfere, na aukciji za nekog igrača sa mnom se ravnopravno takmiči neko ko je manji level od mene. Evo na slikama možete vidjeti da je razlika izmedju mene i ovoga koji mi je drpio igrača ispred nosa čak četiri levela. Kako onda ja ne mogu da kupujem igrače koje kupuju igrači koji su četiri levela od mene bolji. Ne razumijem. Ovo je samo jedan slučaj, bilo je primjera da je razlika u levelima ogromna, po dvadesetak i više levela, samo što nisam uzeo screenshot. Molio bih nekoga za pojašnjenje, hvala. Inače, u novoj sezoni mi ide loše
    Click image for larger version. 

Name:	transfer.jpg 
Views:	21 
Size:	86.3 KB 
ID:	85719
    Click image for larger version. 

Name:	leveli.jpg 
Views:	21 
Size:	91.6 KB 
ID:	85720
    Click image for larger version. 

Name:	njegova momcad.jpg 
Views:	21 
Size:	91.2 KB 
ID:	85721
    To je promenjeno zbog viših nivoa. Sada su aukcije zajedničke. I za 10. i za 50. nivo je zajednička transfer lista. Kao što ti vidiš igrača u %, tako ga vide i drugi. Samo je cena različita.

    Sve za jednog, jedan za sve

  4. #184
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    3. mesto u grupi LŠ. Poslednje dve tekme sam ispratio. Današnji protivnik se pojačao skautima samo tako. Trebala mi pobeda da ostanem drugi, ali ništa od toga. Poraz. Nezaslužen, kao i uvek.
    Sledeći protivnik u Pomada Ligi je šou. Lik ne igra saveze, ali nešto muti . Ovo je njegov kadar i nije tankovao nijednu sezonu. Prošle je bio 7.



    Sve za jednog, jedan za sve

  5. #185
    Newbie
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    13
    Ali ja ne vidim igrače sa više od 5 zvjezdica, u tome je problem

  6. #186
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Quote Originally Posted by Yello View Post
    Ali ja ne vidim igrače sa više od 5 zvjezdica, u tome je problem
    Zato sto si 4 levela veci od njega.. Dodas 4 zvezdice i videces koliko imaju zapravo

  7. #187
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Yello View Post
    Ali ja ne vidim igrače sa više od 5 zvjezdica, u tome je problem
    Pa i on ih vidi sa 5*. Isto kao i ti.
    Ti si npr 25. nivo. Tebi je taj igrač na npr 95%, što je 5*. Početna cena za njega je 105 miliona.
    Ja sam nivo 10. Meni je taj isti igrač 95%, što je 5*. Samo mi je početna cena npr 55 miliona.
    Kao u savezima. Nije važan nivo, već kvalitet. TL je UNIVERZALNA za sve nas. Kapiraš sada?

    Sve za jednog, jedan za sve

  8. #188
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    prvi iz grupe koja se ukršta sa tvojom će biti odušljeven
    I taj je budževina... Često se sreću njih dvojica u polufinalu ili finalu...
    lespa likes this.

  9. #189
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Scorpion044 View Post
    Onda cu definitivno dovesti novog golmana pa sta bude. Ni danas se u ligi nije proslavio...
    Ja u sva 3 tima imam po 2 golmana, ne zna se koji je gori...

    Belgrade United

    Cirilli - 6.14
    Matoshi - 6.38

    FK Partizan

    Ninić - 6.64
    Schmidt - 6.85

    Celtic 1888

    Fernandes - 7.07
    Lenglez - 6.14

  10. #190
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    United kao po običaju prima 2 gola iz 3 šuta u okvir, pa smo morali da damo 3 gola, da prekinemo crnu seriju od 7 uzastopnih poraza...

    Sezona 95 - 23. Jul - Kako vam ide?-1rrrrrr.jpgSezona 95 - 23. Jul - Kako vam ide?-1rrrrrrr.jpgSezona 95 - 23. Jul - Kako vam ide?-1rrrrrrrr.jpg
    lespa likes this.

Page 19 of 40 FirstFirst ... 9171819202129 ... LastLast