Page 35 of 40 FirstFirst ... 253334353637 ... LastLast
Results 341 to 350 of 396
Like Tree861Likes

Thread: Sezona 95 - 23. Jul - Kako vam ide?

  1. #341
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Juče odigrao još dve, da potvrdim. Više nema potrebe.


    Sve za jednog, jedan za sve

  2. #342
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Prolazak u finale super lige sa glavnim timom. Ako u ligii ne budem u top 4 ovo ce mi biti sansa za ligu sampiona sledece sezone.

    Sezona 95 - 23. Jul - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

  3. #343
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    pobeda u Ligi protiv napustenog tima i tri gola za Holth-a. Time je dosao do 500 postignutih golova za klub. nisam siguran jer ne vodim statistiku ali rekao bih da je Holth postao drugi strelac kluba na vecnoj listi posle naravno Gamonala.

    Sezona 95 - 23. Jul - Kako vam ide?-capture111.jpg

    Sezona 95 - 23. Jul - Kako vam ide?-capture112.jpg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  4. #344
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    I opet trol (da ne prestignem prvog, koji je izgubio) SVE VAM JEBEM!!!

    Sezona 95 - 23. Jul - Kako vam ide?-1j.jpgSezona 95 - 23. Jul - Kako vam ide?-1jj.jpg

  5. #345
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    [QUOTE=Steppenwolf;471079]I opet trol (da ne prestignem prvog, koji je izgubio)

    Matori, ajde napisi ako te ne mrzi malo o Ligi koju je Celtic igrao ove sezone. koliko je bilo aktivnih menadžera, da li se neko pojačavao nakon što je počela, koji si bio po kvalitetu i sl...
    Madridista and Rašo 76 like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #346
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    [QUOTE=lespa;471122]
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    I opet trol (da ne prestignem prvog, koji je izgubio)

    Matori, ajde napisi ako te ne mrzi malo o Ligi koju je Celtic igrao ove sezone. koliko je bilo aktivnih menadžera, da li se neko pojačavao nakon što je počela, koji si bio po kvalitetu i sl...
    Svi su se pojačali, osi možda par njih sa dna tabele... Ovi iz vrha tabele su uglavnom aktivni i nih 4 skoro svaku tekmu navijaju protiv mene... Ovi dole su aktivni kako kad... Po kvalitetu na startu, trebalo je da završim ispod crte... Jebu me oba golmana i oba napadača cele sezone, to mi je najveći problem... Napadači 11 i 10 golova na 34 odnosno 28 utakmica, to je užasno malo... Imam drugu najbolju odbranu, ali me jebe napad užasno... Da nije Arslanagića, koji je dao 31 gol i asistirao 28 puta, ja bih bio na dnu tabele...

    Ovo je trenutna snaga startnih postava...

    Sezona 95 - 23. Jul - Kako vam ide?-1k.jpg

  7. #347
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    [QUOTE=Steppenwolf;471136]
    Quote Originally Posted by lespa View Post

    Svi su se pojačali, osi možda par njih sa dna tabele... Ovi iz vrha tabele su uglavnom aktivni i nih 4 skoro svaku tekmu navijaju protiv mene... Ovi dole su aktivni kako kad... Po kvalitetu na startu, trebalo je da završim ispod crte... Jebu me oba golmana i oba napadača cele sezone, to mi je najveći problem... Napadači 11 i 10 golova na 34 odnosno 28 utakmica, to je užasno malo... Imam drugu najbolju odbranu, ali me jebe napad užasno... Da nije Arslanagića, koji je dao 31 gol i asistirao 28 puta, ja bih bio na dnu tabele...

    Ovo je trenutna snaga startnih postava...

    Click image for larger version. 

Name:	1k.jpg 
Views:	27 
Size:	103.8 KB 
ID:	86239
    Dobro se ti držiš s obzirom na kvalitet drugih i na to da uvek imaš protiv sebe četiri navijača.
    znači, da pred svaku tekmu u prvenstvu kupiš novog golmana. ne znam što ti sve zavisi od jednog igrača. kod mene je AMR Holth najbolji ali ipak ga prati i AML ali i još par igrača daju doprinos.
    Madridista and Rašo 76 like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  8. #348
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    4. pobedi 2., ja odradim ono što je moralo i titula obezbeđena. Poslednja 2 kola se igrači za savez i finale lige šampiona odmaraju.


    Sve za jednog, jedan za sve

  9. #349
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Dobro se ti držiš s obzirom na kvalitet drugih i na to da uvek imaš protiv sebe četiri navijača.
    znači, da pred svaku tekmu u prvenstvu kupiš novog golmana. ne znam što ti sve zavisi od jednog igrača. kod mene je AMR Holth najbolji ali ipak ga prati i AML ali i još par igrača daju doprinos.
    Igra meni vezni red pristojno, ali mi golmani i napad tupe kurac... a ni odbrana nije daleko...
    Madridista, Rašo 76 and lespa like this.

  10. #350
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Trol rezultati na pocetku sezone ce me izgleda kostati titule.. Danas odigran derbi sa prvim ali samo 1-1 iako sam bio bolji..

    Sezona 95 - 23. Jul - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

Page 35 of 40 FirstFirst ... 253334353637 ... LastLast