Page 37 of 40 FirstFirst ... 273536373839 ... LastLast
Results 361 to 370 of 396
Like Tree861Likes

Thread: Sezona 95 - 23. Jul - Kako vam ide?

  1. #361
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Stanje kolo pre kraja.. Danas sam izgubio od prvog iako sam vodio pa mi je uvalio neka 2 bezveze gola.. Osvojio sam super ligu ali bi stvarno bezveze bilo da sa najboljom odbranom ne budem u top 4...

    Sezona 95 - 23. Jul - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

  2. #362
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Ma nisam ni ispratio kako treba. Vozio sam pa se samo ulogovao i poslednjih 15 minuta sam kao nešto aktivno. Ali ipak. Moj golman 1 od 7.

    Sve za jednog, jedan za sve
    Nije bitno pratio ili ne. Jasno se vidi da protivnik na 41% posjeda ima 91% uspješnih dodavanja, nije to normalno. Pada mi na pamet samo mogućnost da je igrao kratke pasove kroz sredinu pa odatle ti čudni procenti. Da odigrate još jednu utakmicu vjerovatno bi rezultat bio drugačiji. Mogu developeri da ga šuplje koliko hoće ali liga prvaka s moje tačke gledišta uvijek je bila sa mnogo čudnih rezultata, nekad čak pomislim da treba imati različitu formaciju i taktiku za ligu prvaka u odnosu na ligašku i kup.

    Poslano sa mog LG-X210 koristeći Tapatalk

  3. #363
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Kaskada IV osvaja ligu. Jedan se dečko istakao i držao sam ga cijelu sezone, ostale sam prodavao i kupovao nove nakon izvlačenja protivnika na turniru saveza.


    Poslano sa mog LG-X210 koristeći Tapatalk

  4. #364
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Moji su zeleni. Ok, jači je 8%, no ni to nije objašnjenje.


    Sve za jednog, jedan za sve
    Rašo 76 and Madridista like this.

  5. #365
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Moji su zeleni. Ok, jači je 8%, no ni to nije objašnjenje.


    Sve za jednog, jedan za sve
    Dobro sam pretpostavio, protiv toga V stil nikako ne odgovara (sa 3 MC bolje i sve strelice naprijed osim na 2 DC). Ja sam tako u savezu izgubio od 50% slabijeg i slično kao kod tebe statistika je bila glupa i golman krivac za poraz.

    Poslano sa mog LG-X210 koristeći Tapatalk

  6. #366
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Na glavnom timu osvojen kup malo teže od očekivanog. Protivnik sa 31 navijačem, meni dovoljno 6 drugara



  7. #367
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Nije bitno pratio ili ne. Jasno se vidi da protivnik na 41% posjeda ima 91% uspješnih dodavanja, nije to normalno. Pada mi na pamet samo mogućnost da je igrao kratke pasove kroz sredinu pa odatle ti čudni procenti. Da odigrate još jednu utakmicu vjerovatno bi rezultat bio drugačiji. Mogu developeri da ga šuplje koliko hoće ali liga prvaka s moje tačke gledišta uvijek je bila sa mnogo čudnih rezultata, nekad čak pomislim da treba imati različitu formaciju i taktiku za ligu prvaka u odnosu na ligašku i kup.

    Poslano sa mog LG-X210 koristeći Tapatalk
    Ja sam sa likom koji je level ispod, a ima sve igrače od 9*, igrao u grupi LŠ 2-1 i 1-1... Osvojio je LŠ, 4-1 u finalu, a mene oduvao 4-0 u kupu...
    MNK Kaskada and Madridista like this.

  8. #368
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Ekipa koja je prošle sezone uzela triplu pobjedom 10:0 u finalu CL, ove sezone ispala u četvrtfinalima CL i kupa nakon slabih gostovanja 1:3 i 0:3 tako da u uzvratu nisu bile dovoljne pobjede 4:2 i 3:1. Liga osvojena (mislim 3-4 ligaške sezone bez poraza). Najbolji strijelac 72 gola, najbolji asistent sa 35 asistencija zasad.


    Poslano sa mog LG-X210 koristeći Tapatalk

  9. #369
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Valjda i Kaskada II osvaja ligu.



    Poslano sa mog LG-X210 koristeći Tapatalk

  10. #370
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    zavrseno prvenstvo bez poraza iako sam igrao sa drugom postavom plus AMR Holth iz prve postave. toliko o tome koliko je bila jaka Liga. Holth opet najbolji ali on je jedini igrao sva takmicenja pa...
    Jedna dobra stvar igranja sa drugom postavom u slaboj Ligi je sto nisam trosio mnogo zelenih kofera i prva postava je uvek bila sveza i odmorna za Ligu prvaka i Saveze. ko zna, mozda sam zato i osvojio Ligu prvaka.

    Sezona 95 - 23. Jul - Kako vam ide?-capture111.jpgSezona 95 - 23. Jul - Kako vam ide?-capture112.jpg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

Page 37 of 40 FirstFirst ... 273536373839 ... LastLast