Page 84 of 94 FirstFirst ... 34748283848586 ... LastLast
Results 831 to 840 of 938
Like Tree2557Likes

Thread: Sezona 98 - 15. Oktobar - Kako vam ide?

  1. #831
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Quote Originally Posted by zokiruma View Post
    On planira ovako da igra sutra, ja planiram 3-2-3-2 pa da Vas pitam da ostanem pri mojoj standarnoj ili da menjam stazu ? Inace timovi su nam iste jacine.

    Attachment 90091

    Ja sam rijetko igrao protiv 3-5-2 ravno, uspio sam pobijediti sa formacijom 4-3MC -2(AML/AMR) -1.
    Ima jos jedna dobra formacija ali ne mogu garantovati posto ja nisam igrao 3N-2-2-2-1 leptir
    Madridista likes this.

  2. #832
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Osvojena liga i na drugom timu i to u direktnom duelu sa drugoplasiranim timom. Kup je osvojen, pa do male triple ostaje još da se osvoji Super Liga. Protivnik u finalu je malo jači pa biće gusto.

    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

  3. #833
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Zoky View Post
    Kako odabrati izvodace penala ako je rezultat npr. 2:2 nakon produzetaka, vidim izgleda samo jednog igraca mogu odabrati
    kada ostane nerešeno posle produžetaka, imaš onih 30 sekundi kao i pre da odrediš izvođače.
    A za Lespu, nordeus određuje izvođače u toku utakmice ako se tvoj povredi ili ga zameniš.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Madridista likes this.

  4. #834
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by zokiruma View Post
    Ma meni klupa bas nije duga bilo mi zao da trosim tokene pa sam stedeo na svemu. Bice bolje sledece sezone pogotovo na onim AMx i ST pozicijama, mislim na bonus. Sutra cu morati paketicima da jurim 40%

    Inace ja sam pre jako puno trosio na ovu igru, 100 evrica je bilo sasvim normalno a sada sam odlucio da budem totalno anti pay to win pa cemo videti gd ce me to odvesti.
    uloži 6 tokena u 6 igrača sa po 3-4*. I da imaju po 18 godina. Služe ti za bonuse. Ne ulažeš u njih zelene. I kada dođu na 59/79% počneš im poziciju ili specijalnost trenirati i čekaš ponude drugih menadžera. I tražiš uvek minimalno 3 tokena. (2 čista zarada)
    A tokene i ne kupujem. Skupi, a kriza.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    zokiruma, Madridista and Rašo 76 like this.

  5. #835
    Dreamer zokiruma's Avatar
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Ruma Hammerfest
    Posts
    375
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    uloži 6 tokena u 6 igrača sa po 3-4*. I da imaju po 18 godina. Služe ti za bonuse. Ne ulažeš u njih zelene. I kada dođu na 59/79% počneš im poziciju ili specijalnost trenirati i čekaš ponude drugih menadžera. I tražiš uvek minimalno 3 tokena. (2 čista zarada)
    A tokene i ne kupujem. Skupi, a kriza.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    E ovo je mudro, ovo radim garant. Tnx.

    Tesko ce mi proci one formacije posto ja ne gajim AML-R idem 3-2-3-2 pa kako se zalomi.

    Nisam bio na forumu dugo ali mislim da sezona odavno nije imala 80+ strana, mozda prebaci i 90+
    Madridista likes this.
    FC Ruma Hammer Home: Isbjørnhallen League Winners : 8 (S1,S2,S3,S4,S5,S6,S15,S16) Cup Winners : 4(S2,S4,S15,S16) Champions league : 5 (S3,S4,S6,S14,S15) Triple : 2 (S4,S15)

  6. #836
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Itekako su bitni bonusi na 10%, u savezima još bitniji.

    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

  7. #837
    Newbie Marko Knezevic's Avatar
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    30
    Bitni,iako ih ne koristim??
    Madridista likes this.

  8. #838
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Još tri greške sam uočio sa novim ažuriranjem. Prva greška je da mi čitav dan javlja da imam igrača sa crvenim kartonom u prvoj postavi iako sam ga još jutros izmjenio. Druga greška je da ne učitava promjenu u procentima ekipe kad pojačate tim ili oslabite nekom izmjenom već to se očita tek kad refrešujete. Treća greška je slična drugoj a odnosi se na formaciju, promjenite je ali se ne učita promjena do refrešovanja, ovo se odnosi samo na sledeću utakmicu, promjena se vidi na svim ostalim utakmicama (drugom, trećom, ...).

    VICTORIA CONCORDIA CRESCIT

  9. #839
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Marko Knezevic View Post
    Bitni,iako ih ne koristim??
    ako ti treningom pre meca nabijes 10% bonusa tvoji igraci ce imati taj bonus pratio ti taj mec ili ne. ako pratis mec, jos bolje imaces jos bonusa.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  10. #840
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Džabe pobeda 3-0, kad nam 1. i 2. beže 4 boda i moraju da izgube obe u poslednja dva kola... Da me nije trolovalo pre dva kola, sad bi bili bod iza i svašta bi bilo do kraja...
    Sutra protiv drugog za prestiž...

    Sezona 98 - 15. Oktobar - Kako vam ide?-1bcccc.jpgSezona 98 - 15. Oktobar - Kako vam ide?-1bccccc.jpgSezona 98 - 15. Oktobar - Kako vam ide?-1bcccccc.jpg

Page 84 of 94 FirstFirst ... 34748283848586 ... LastLast