Page 19 of 71 FirstFirst ... 917181920212969 ... LastLast
Results 181 to 190 of 710
Like Tree1876Likes

Thread: Sezona 99 - 12. Novembar - Kako vam ide?

  1. #181
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Govno od igre!!!

    Bukvalno ne smeš da napadneš, kad protivnik ima igrača manje, jer će se desiti "potcenili smo protivnika"... Moj golman, naravno nije motivisan, a njegov jeste... Nataknem ih na kurac đuture, za iste pare!!!

    Sezona 99 - 12. Novembar - Kako vam ide?-1bp.jpg
    Madridista and lespa like this.

  2. #182
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    A izgubio sam samo zato što su ostala dva tima sa maksimalnim učinkom, odigrali nerešeno međusobno...
    Madridista likes this.

  3. #183
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    E zato ja ne dajem 21 token...
    Sta da radim sa njim Wolfe? Da ga treniram bar malo?..

  4. #184
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Madridista View Post
    Sta da radim sa njim Wolfe? Da ga treniram bar malo?..
    Pusti ga da igra, pa dokle stigne, dokle bude upotrebljiv... Ja sam imao gomilu još sporijih, pa su mi igrali najmanje 4 sezone...
    Madridista likes this.

  5. #185
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Evo još jedan kurvinski primer utakmice sa crvenim kartonom za protivnika... Protivnik slabiji 30%, napadamo od starta i čim je dobio crveni, nema šanse gol da mu daš...

    Sezona 99 - 12. Novembar - Kako vam ide?-1bpp.jpg
    Madridista and lespa like this.

  6. #186
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Mlad, ali faktor 23, valjda zbog 3 pozicije. Dal se isplati trenirat specijalnost. Planiram tankirat na duži period ovaj tim.

    @Wolf jel računaš koliko je kocki (vježbi) između 2 skila ili od prvog skila do narednog koliko je kocki (vježbi). Pojavio mi se prvi skil na zadnjoj kocki, pa onda tri treninga (18 kocki praznih) pa na četvrtom treningu pojavio se drugi skil na 5. kocki. Jel to faktor 22 ili 23?

  7. #187
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Prva utakmica danas liga trolčina čim ne pratim i rezultat 1:1. Njegov tim 2 šuta po golu moj tim 3 - stvarno jadna utakmica. Sad sam stavio napadački mentalitet pa da vidimo šta će biti u nastavku sezone.

    U kupu pratim i mnogo bolje igram protiv daleko jačeg pritivnika i aktivnog za razliku od pritivnika iz lige, vodim 2:0 brza 2 žuta kartona za mog dmc ali ekipa nastavlja istim ritmom valjda odmorni jer koristim niski pritisak. Utakmica završava 4:1 i ukupno 7:2 protiv 5% slabijeg protivnika.

  8. #188
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Govno od igre!!!

    Bukvalno ne smeš da napadneš, kad protivnik ima igrača manje, jer će se desiti "potcenili smo protivnika"... Moj golman, naravno nije motivisan, a njegov jeste... Nataknem ih na kurac đuture, za iste pare!!!

    Click image for larger version. 

Name:	1bp.jpg 
Views:	21 
Size:	88.7 KB 
ID:	90757
    i ja danas kod kuce, na 1:1 protivnik u 53. minutu dobija drugi zuti ( MC ) i u zadnjih 15-ak minuta primam dva gola i kraj 1:3. protivnik je pratio mec i nesto je verovatno cackao ali nek je pokrio rupu na sredini i recimo ukljucio kontre, ali ja sam ostao na norm mentalitet tako da ne znam sto primi dva gola bezveze.

    ta prica sa crvenim kartonom nije bag u igrici, ja mislim da je sa njihove strane svesno tako uradjeno jer siguran sam da im je hiljade ljudi pisalo u vezi ovoga i sa foruma su dobili info o ovom problemu i jedno veliko nista. jer da je bag kao sto mi mislimo pa dosad bi 1000 puta popravili...
    a ovo sto ekipa koju vodimo izgubi ili odigra nereseno protiv slabe ili napustene ekipe zato sto je najblizi pratioc ispustio bodove e to je tek posebna prica.
    Madridista likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #189
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Sve u svemu kad saberem i oduzmem, ovo sa aukcijama je nešto najgore. Prosipaju se tokeni za igrače od 31 godinu.

    Ludilo na kvadrat

  10. #190
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    el zna neko da li su popravili bag gde AMR i AML igraju na potezu MC - AMC?
    i ono kad isti igrac izvodi prekid i zabija?
    ili moramo da cekamo novo azuriranje?
    Madridista likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

Page 19 of 71 FirstFirst ... 917181920212969 ... LastLast