Page 22 of 49 FirstFirst ... 12202122232432 ... LastLast
Results 211 to 220 of 485
Like Tree1229Likes

Thread: Sezona 104 - 1. april - Kako vam ide?

  1. #211
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Očigledno se ne razumemo. Cilj je da ne mogu da se dižu jedne osobine na 300+%, a pri tom druge ostaju na 1%. Igrač bi trebalo biti kompletan(realan, ali nećemo o realnosti sada) t.j. da su mu i osobine od 1% na nekom normalnom nivou.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    To je ok, ali sta ja da radim sa igracima koji imaju osobine izmedju 200-300% sa 18-20godina? Ne mogu odbrambenom trenirati sutiranje i finis, a napadacu markiranje i uklizavanje.

    To je idiotski i van svake pameti, pa i realnosti.

    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    S112 / Level 16 / FK PALILULAC - 14 Leagues - 9 CL - 0 SL - 6 Cups

    Appearances: (ST) C. Cutino 515
    Goals: (AMR) A. Chavasco 541
    Assists: (AML) T. Gras 270

    Trophies in the last 5 seasons:
    Level 12 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 13 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 14 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1/8
    Level 15 / League: 1st / CL: 1/4 / Cup: 1/4
    Level 16 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 2nd

  2. #212
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Kole22 View Post
    To je ok, ali sta ja da radim sa igracima koji imaju osobine izmedju 200-300% sa 18-20godina? Ne mogu odbrambenom trenirati sutiranje i finis, a napadacu markiranje i uklizavanje.

    To je idiotski i van svake pameti, pa i realnosti.

    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    Zašto ne? Tako je bilo na staroj verziji. Lespa, Wolf i drugi stariji ti mogu reći da između atributa maksimalno 40-60% je bilo. Tipa napad 120%, fizika 100, a odbrana 80. Ti radiš igraču napad, on dobija one atribute koji su za fiziku i odbranu u vežbi. E sada, što smo mi navikli samo jedno da treniramo je druga stvar.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    lespa and Madridista like this.

  3. #213
    Rookie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    101
    Govoris o 1%. Mene zanima koja je to onda dozvoljena razlika? Znaci, na koliko mora sivi atribut da bude...da bi ovi rasli na preko 300?

  4. #214
    Pro Kole22's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    864
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Zašto ne? Tako je bilo na staroj verziji. Lespa, Wolf i drugi stariji ti mogu reći da između atributa maksimalno 40-60% je bilo. Tipa napad 120%, fizika 100, a odbrana 80. Ti radiš igraču napad, on dobija one atribute koji su za fiziku i odbranu u vežbi. E sada, što smo mi navikli samo jedno da treniramo je druga stvar.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Da, onda je ovo neka nova igra. Tvoj igrac od 1% nema 1% nego 700-800%, a onaj od 340% ima preko 1000% za taj atribut. 1000% bitnog skila i 700% nebitnog skila i nije neka razlika i sasvim je ,,realna" u korelaciji bitno-nebitno.

    U ovoj verziji, koju zele da promene, razliku su pravili menadzeri koji nisu bili lenji i neaktivni, nego koji su bili pronicljiviji od onih drugih.

    U novoj verziji izgleda zele da izjednace one lenje i one pronicljive i da od svojih skauta naprave vanserijske igrace.

    Ne znam da li sam jedini, ali ova promena nije na mestu ako moji igraci nece dobijati vestine koje im forsiram u trening sesijama. Sesija=6x razlicitih treninga po mom izboru. Ako sam zakinut u ucinku, a nijedan igrac nema ogranicenje od 340% onda je vreme da aplikacija ide na uninstall jer ovo nije igra koju sam voleo da igram.

    Послато са Moto E (4) Plus уз помоћ Тапатока
    S112 / Level 16 / FK PALILULAC - 14 Leagues - 9 CL - 0 SL - 6 Cups

    Appearances: (ST) C. Cutino 515
    Goals: (AMR) A. Chavasco 541
    Assists: (AML) T. Gras 270

    Trophies in the last 5 seasons:
    Level 12 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 13 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1st
    Level 14 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 1/8
    Level 15 / League: 1st / CL: 1/4 / Cup: 1/4
    Level 16 / League: 1st / CL: 1st / Cup: 2nd

  5. #215
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Najgore je što ja sad ne mogu da treniram igrače grupno, nego svakog individualno, da ne bi traćio kondiciju... Na moja 3 kluba, to je 5 sati dnevno...

  6. #216
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Petar Radulovic View Post
    Govoris o 1%. Mene zanima koja je to onda dozvoljena razlika? Znaci, na koliko mora sivi atribut da bude...da bi ovi rasli na preko 300?
    Pogledaj prethodne postove. Ne mogu po 10 puta da pišem

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  7. #217
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Ne zna niko kako će biti tačno. Sačekajmo par dana da vidimo.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

  8. #218
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by steppenwolf View Post
    najgore je što ja sad ne mogu da treniram igrače grupno, nego svakog individualno, da ne bi traćio kondiciju... Na moja 3 kluba, to je 5 sati dnevno...
    znaci imati osam igraca za dizanje trening bonusa a prvu postavu trenirati individualno. auuu covece koji smor.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #219
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Zašto ne? Tako je bilo na staroj verziji. Lespa, Wolf i drugi stariji ti mogu reći da između atributa maksimalno 40-60% je bilo. Tipa napad 120%, fizika 100, a odbrana 80. Ti radiš igraču napad, on dobija one atribute koji su za fiziku i odbranu u vežbi. E sada, što smo mi navikli samo jedno da treniramo je druga stvar.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    pozdravljam vracanje razlike izmedju atributa na 20% kao nekada na staroj verziji, ali svi mi imamo dosta igraca koje drzimo u klubu 4-5 sezona i koji imaju nabijene skilove na bitnim atributima. i sta sada? ako ja svojim igracima stavim 6 treninga i ako se kockica zaustavi na vezbi koja ima skil gde neki igrac ima maksimum za taj skil, ne zelim da izgubim taj skil poen. znaci, sad da bili sigurni da nece tom igracu propasti skil poen, mora se raditi individualno sa igracima jer nikada nam nece reci kako igrica funkcionise. dakle, drzati osam igraca razlicitih pozicija koji imaju recimo 3* i sa njima praviti trening bonuse a sa prvom postavom raditi individualno.
    i sve tako dok ne dodje vreme za smenu generacije, a onda ce valjda biti sve normalno jer ce igrac kvaliteta 90% imati skilove u rasponu 80% - 100%. ali onda, promeniti strategiju i drzati igrace samo 1-2 sezone pa onda nije ni vazno koji trening se koristi.
    ali ja volim da imam igrace brzog razvoja u klubu barem 4-5 sezona sto znaci da bi morao da se zajebavam sa individualnim treninzima a ja zaista nemam toliko slobodnog vremena.
    Crvena Zvezda and Madridista like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  10. #220
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Najverovatnije ću da prestanem da igram ovo... Umesto da nam olakšaju sa treninzima, oni nam samo otežali... Jebeš ti igru ako moram svakog igrača ta treniram individualno, tri puta dnevno...
    lespa likes this.

Page 22 of 49 FirstFirst ... 12202122232432 ... LastLast