Page 52 of 55 FirstFirst ... 2425051525354 ... LastLast
Results 511 to 520 of 544
Like Tree1667Likes

Thread: Sezona 107 - 24. jun - Kako vam ide?

  1. #511
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Madridista View Post
    Imao sam titulu 3 kola pre kraja, nemam poraz protiv ekipa iz top 4, Čertija sam oba puta pobedio, to sto nisam napunio boraniju nije moj problem..
    Kada igraš protiv boranije, nikada napadački.

  2. #512
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Kada igraš protiv boranije, nikada napadački.
    Ni ne igram napadacki.. Kako sam ovde osvojio titulu sa manjom gol razlikom? Gol razlika nije ni bitna, kad sam imao tipa +100 igra me je zajebavala do poslednjeg kola..

    Sezona 107 - 24. jun - Kako vam ide?-screenshot_4.jpg

  3. #513
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Madridista View Post
    Ni ne igram napadacki.. Kako sam ovde osvojio titulu sa manjom gol razlikom? Gol razlika nije ni bitna, kad sam imao tipa +100 igra me je zajebavala do poslednjeg kola..

    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_4.jpg 
Views:	26 
Size:	96.8 KB 
ID:	106192
    Pa ovde imaš bod više od drugoplasiranog.

  4. #514
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Kada igraš protiv boranije, nikada napadački.
    Ma kurac, nema veze... Ja sve utakmice krećem odbrambeno, dok ne vidim kako on igra, pa mi uvale gol na startu i onda nikad prestići...
    mAsTeR06, NekoIzMase and PFC like this.

  5. #515
    Addicted mAsTeR06's Avatar
    Join Date
    May 2018
    Posts
    576
    U poslednjem kolu Lige izjednačena je najveća pobjeda u istoriji kluba,rezultat je bio 11-0.

    Ligu završavamo na 3.mjestu jer sam trolovan u svim mečevima sa prvoplasiranim i drugoplasiranim iako sam uvijek bio nekoliko procenata jači od njih,i uvijek sam pratio mečeve za razliku od njih.

    Nordeus mi je vratio za trolove u Ligi peharima u Kupu i LŠ

    Ovo je 150.pobjeda u istoriji kluba.

    Maradona je imao apsolutnu dominaciju u Ligi (3.slika).Mbappé je takođe bio sjajan ali ipak Maradona zasluženo osvaja 30% atributa završnice.

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Last edited by mAsTeR06; 07-21-2018 at 04:21 PM.

  6. #516
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Osvojena treca liga u nizu veoma ubedljivo, bili smo sigurni protiv direktnih rivala iako smo prosipali bodove protiv boranije.. Mohyeldin po tradiciji 50+ golova u sezoni, ovoga puta samo 56 iako je umeo da predje 70..
    U kupu smo bezveze ispali zato sto nisam pratio prvu tekmu i nisam stigao to da nadoknadim u revansu..
    LS dominacija sve dok nismo naleteli na 40% jaceg protiv kojeg smo odlicno odigrali ali ispali ukupnim rezultatom 8-5..
    Moheyldin je trenutno na brojci 413 golova u 340 meceva..

    Sezona 107 - 24. jun - Kako vam ide?-screenshot_3.jpgSezona 107 - 24. jun - Kako vam ide?-screenshot_4.jpgSezona 107 - 24. jun - Kako vam ide?-screenshot_5.jpgSezona 107 - 24. jun - Kako vam ide?-screenshot_6.jpgSezona 107 - 24. jun - Kako vam ide?-screenshot_7.jpg

  7. #517
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Tačno bih nekome jebao mater za ovo providno otimanje titule Celtic-u... Protivnik je dobijao sve egal utakmice na kraju sezone, plus utakmice gde je imao 3 puta manje šuteva u okvir... Mi smo gubili egal utakmice protiv boranije, i gubili bodove u utakmicama gde smo imali i do 4 puta više šuteva u okvir... 5 bodova prednosti smo imali 7 kola pre kraja i ubedljivu igru i u odbrani i u napadu... A onda počinje trolijada...
    mAsTeR06 and Kole22 like this.

  8. #518
    Addicted Madridista's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    647
    Odlicna sezona koju malo kvari ovo drugo mesto u ligi.. problem je bio mali broj golova iako po kvalitetu imam daleko najjaci napad u ligi.. El Faour je postigao vise golova u ligi sampiona nego u ligi pa vidite koliko mi je napad trolovan u ligi..
    LS nikad tezi protivnici do finala pa i u samom finalu ali eto uspeo sam da osvojim sto je najbitnije..
    Kup isto prvu tekmu nisam pratio i onda u drugoj nije bilo sanse za preokret..
    Po brojkama napadacki trio odlican ali u ligi nisu mogli da se sastave...

    Sezona 107 - 24. jun - Kako vam ide?-screenshot_3.jpgSezona 107 - 24. jun - Kako vam ide?-screenshot_4.jpgSezona 107 - 24. jun - Kako vam ide?-screenshot_5.png

  9. #519
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Jedina svetla tačka u Partizanu, u 120%+ ligi... 20 golova i 15 asistencija na 35 utakmica... Još 3 igrača sa po 9, 10 i 11 golova... Svi ostali igrači samo 7 golova...

    Sezona 107 - 24. jun - Kako vam ide?-1cffff.jpg

  10. #520
    Addicted NekoIzMase's Avatar
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    679
    Quote Originally Posted by mAsTeR06 View Post
    U poslednjem kolu Lige izjednačena je najveća pobjeda u istoriji kluba,rezultat je bio 11-0.

    Ligu završavamo na 3.mjestu jer sam trolovan u svim mečevima sa prvoplasiranim i drugoplasiranim iako sam uvijek bio nekoliko procenata jači od njih,i uvijek sam pratio mečeve za razliku od njih.

    Nordeus mi je vratio za trolove u Ligi peharima u Kupu i LŠ

    Ovo je 150.pobjeda u istoriji kluba.

    Maradona je imao apsolutnu dominaciju u Ligi (3.slika).Mbappé je takođe bio sjajan ali ipak Maradona zasluženo osvaja 30% atributa završnice.

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    da si pazljivije citao pravila igre mogao si da vidis da svi najbolji strelci dobijaju +30, mogao si slobodno da igras bez maradone poslednje kolo i da pokusas da i Mbape dobije +30
    mAsTeR06 likes this.

Page 52 of 55 FirstFirst ... 2425051525354 ... LastLast