Page 39 of 48 FirstFirst ... 293738394041 ... LastLast
Results 381 to 390 of 473
Like Tree510Likes

Thread: Sezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?

  1. #381
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Prolaz u polufinale LS, srelci Bracha i Gerini po 2, Sandoval 1 pogodak. Sledeci protivnik jaci 15%

    Sezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-partizan-ls-1.jpg
    Sezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-partizan-ls-2.jpg
    Shadow, MNK Kaskada and lespa like this.

  2. #382
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    @Kaskada
    Tačno,mi imamo 20 golova a oni 26 a napisali obrnuto da mi imamo 26 a oni 20


    Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

  3. #383
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Još jednom su prevazišli sami sebe. Lik nije bio prisutan, ali znam da je aktivan. Do sada sam ga tesno dobijao i jednu tako izgubio.
    6:1 u gostima i lagan prolaz dalje

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    lespa and Rašo 76 like this.

  4. #384
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    U prvenstvu osveta za trol iz prvog dela. Drugi "kiksa" protiv majmuna koji igra samo saveze i na +5 smo.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    lespa, MNK Kaskada and Rašo 76 like this.

  5. #385
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Viktor Stefanovic View Post
    E pobedimo u polufinalu što se tiče Saveza i on nas stave da igramo za treće mesto umesto za prvo mesto...ma nema,stvarno su pukli...

    Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
    Meni nisu busteri sjeli nakon finala uopce. U zadnjih 7 dana 5 dana sam se zalio na njihove gluposti.

    Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

  6. #386
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Stalno mi odlaže utakmice, pretpostavljam radi saveza. A u ovo vrijeme izgleda niko od mojih prijatelja nije mogao da se udostoji da mi da podršku iako neki igraju u isto vrijeme. 5 prijatelja koji su igrali u isto vrijeme i nisu mi dali podršku ni sad i nijednom tokom sezone su odmah obrisani, da se ne zajebavamo više. Nije da mi treba podrška jer je nebitna , više kao moralna podrška.Sezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-screenshot_2019-04-21-21-49-07.jpeg

  7. #387
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Stalno mi odlaže utakmice, pretpostavljam radi saveza. A u ovo vrijeme izgleda niko od mojih prijatelja nije mogao da se udostoji da mi da podršku iako neki igraju u isto vrijeme. 5 prijatelja koji su igrali u isto vrijeme i nisu mi dali podršku ni sad i nijednom tokom sezone su odmah obrisani, da se ne zajebavamo više. Nije da mi treba podrška jer je nebitna , više kao moralna podrška.Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_2019-04-21-21-49-07.jpeg 
Views:	30 
Size:	55.4 KB 
ID:	121677
    Ja obično ne dajem podršku, pre nego što što mi počne utakmica... Dešavalo mi se mnogo puta da dam podršku nekoliko njih, pa mi digne naglo potrošnju RAM memorije na kompu i toliko ga uspori, da ne mogu svoju utakmicu da gledam, a da na zamrzava... Zato podrška samo kad se moja utakmica završi, ili kad nemam utakmicu, nego sam ušao da treniram... Na staroj verziji nije bilo tih problema, mogao sam da dam podršku 50 puta i plus da gledam 3 svoje utakmice odjednom...

  8. #388
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ja obično ne dajem podršku, pre nego što što mi počne utakmica... Dešavalo mi se mnogo puta da dam podršku nekoliko njih, pa mi digne naglo potrošnju RAM memorije na kompu i toliko ga uspori, da ne mogu svoju utakmicu da gledam, a da na zamrzava... Zato podrška samo kad se moja utakmica završi, ili kad nemam utakmicu, nego sam ušao da treniram... Na staroj verziji nije bilo tih problema, mogao sam da dam podršku 50 puta i plus da gledam 3 svoje utakmice odjednom...
    Ja sa kompa čim uđem izbaci me, na laptopu radi normalno ali se zagrijava opasno, i onda igram isključivo sa mobitela.

  9. #389
    Addicted NekoIzMase's Avatar
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    679
    Ocekivan poraz protiv sugaovg tankera.
    Sezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-333.jpg
    Sezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-acc1.jpg
    Crvena Zvezda likes this.

  10. #390
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Kakav dan u ligi, sva tri pratioca kiksala. Dvojca izgubili a jedan nerjeseno odigrao. Moji puleni rutinski odradili posao i evo nas na +6. Sutra finale Kupa i nadamo se potvrdi naslova u derbiju protiv Foče.
    Neznam dali je itko od Vas igrao formacijom kao moja ali moram Vam priznat da formacija kida. U 90% slucajeva bude vise od 10 udaraca u okvir. Nevjerovatna sezona bez ulaganja.

    Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

Page 39 of 48 FirstFirst ... 293738394041 ... LastLast