Page 44 of 48 FirstFirst ... 344243444546 ... LastLast
Results 431 to 440 of 473
Like Tree510Likes

Thread: Sezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?

  1. #431
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Na putu zaboravim na utakmicu i klasična trolčina.

  2. #432
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Zivi bili ovi u Nordeusu, zivjela im realnost i pregovori. Lik mi mozda i uzeo titulu zahvaljujuci nordeus debosima. Pregovori zale boze bolje da ih ukinu jer ovo nema smisla.

    Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

  3. #433
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Još 1 bod za titulu.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Steppenwolf and Rašo 76 like this.

  4. #434
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Celtic dobija derbi protiv trećeg, iako nam je i bod bio dovoljan i overava 37. titulu u ligi... Sutra derbi protiv drugog...

    Na početku sezone, kad je bio onaj kuršlus sa aukcijom, doveo sam dva matora MC, blizu 99% i izgleda da je to bitno uticalo da ranije dođemo do titule... Obično su mi ti MC najslabiji deo tima... Kupujem ih za po token, dva, na 85-86% i onda već sledeće sezone startuju sa 4 zvezdice...

    Sezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1uvvvvvvvvvvvv.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1uvvvvvvvvvvvvv.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1uvvvvvvvvvvvvvv.jpgSezona 117 - 31. Mart - Kako vam ide?-1uvvvvvvvvvvvvvvv.jpg

  5. #435
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Ajde malo da se vratimo na pravu svrhu foruma a to je razmena misljenja.

    Sta vi mislite da li postoji razlika u dobijenim skil poenima ako igrac potrosi recimo 15% kondicije na treningu i ako toliko kondicije potrosi na prijateljskoj tekmi a na toj tekmi je ocenjen najmanje osmicom?
    Dakle, da li igrac dobije vise skilova na tekmi zbog dobre ocene / dobrog nastupa nego sto bi dobio na treningu? Pitam ovo jer imam igraca 32 godine i cini mi se da malo vise skilova dobije na prijateljskoj nego na treningu, jer je AMR i cesto dobije visoku ocenu.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  6. #436
    Rookie
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Ajde malo da se vratimo na pravu svrhu foruma a to je razmena misljenja.

    Sta vi mislite da li postoji razlika u dobijenim skil poenima ako igrac potrosi recimo 15% kondicije na treningu i ako toliko kondicije potrosi na prijateljskoj tekmi a na toj tekmi je ocenjen najmanje osmicom?
    Dakle, da li igrac dobije vise skilova na tekmi zbog dobre ocene / dobrog nastupa nego sto bi dobio na treningu? Pitam ovo jer imam igraca 32 godine i cini mi se da malo vise skilova dobije na prijateljskoj nego na treningu, jer je AMR i cesto dobije visoku ocenu.
    Ja nikad skilove sa prijateljske nisam dobio posle utakmice da ja znam

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

  7. #437
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Ajde malo da se vratimo na pravu svrhu foruma a to je razmena misljenja.

    Sta vi mislite da li postoji razlika u dobijenim skil poenima ako igrac potrosi recimo 15% kondicije na treningu i ako toliko kondicije potrosi na prijateljskoj tekmi a na toj tekmi je ocenjen najmanje osmicom?
    Dakle, da li igrac dobije vise skilova na tekmi zbog dobre ocene / dobrog nastupa nego sto bi dobio na treningu? Pitam ovo jer imam igraca 32 godine i cini mi se da malo vise skilova dobije na prijateljskoj nego na treningu, jer je AMR i cesto dobije visoku ocenu.
    To prvenstveno zavisi od kvaliteta igrača. Igrač višeg kvaliteta dobija više na utakmici nego na treningu, posebno ako ima istrenirane bijele osobine. Poenta je kad igraš prijateljske da igrač gubi veoma malo kondicije (manje nego u zvaničnim utakmicama, u slučaju niskog pritiska i zone upravo do nekih 15% ili čak manje). I još druga poenta onaj jedan zeleni, dva plava i crveni koferčići se gomilaju zavisno koliko igraš.

  8. #438
    Rookie
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    To prvenstveno zavisi od kvaliteta igrača. Igrač višeg kvaliteta dobija više na utakmici nego na treningu, posebno ako ima istrenirane bijele osobine. Poenta je kad igraš prijateljske da igrač gubi veoma malo kondicije (manje nego u zvaničnim utakmicama, u slučaju niskog pritiska i zone upravo do nekih 15% ili čak manje). I još druga poenta onaj jedan zeleni, dva plava i crveni koferčići se gomilaju zavisno koliko igraš.
    Ali zasto ja kad igram prijateljsku utakmicu kad se zavrsi mec ne pise da sam dobio skilove kao na utakmice ls lige kupa...

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

  9. #439
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Todor25 View Post
    Ja nikad skilove sa prijateljske nisam dobio posle utakmice da ja znam

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
    Treba dodati i godište igrača. Sa 32 godine svaki trening je maltene izlišan. Jedino gde dobijaju su utakmice.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    lespa likes this.

  10. #440
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    To prvenstveno zavisi od kvaliteta igrača. Igrač višeg kvaliteta dobija više na utakmici nego na treningu, posebno ako ima istrenirane bijele osobine. Poenta je kad igraš prijateljske da igrač gubi veoma malo kondicije (manje nego u zvaničnim utakmicama, u slučaju niskog pritiska i zone upravo do nekih 15% ili čak manje). I još druga poenta onaj jedan zeleni, dva plava i crveni koferčići se gomilaju zavisno koliko igraš.
    Znaci, ocena ne utice vec kvalitet igraca I raspored skilova kod odredjenog igraca.
    E sad, moguce je da nordeus pravilnije tj. Efektivnije trosi kondiciju tj. Rasporedjuje skilove nego kada mi uradimo grupni trening. Naravno, tu se vec ulazi u fazu nagadjanja jer su totalno netrasparentni po pitanju funkcionisanja t11.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

Page 44 of 48 FirstFirst ... 344243444546 ... LastLast