Pro Rašo 76's Avatar
    Jun 2017
    Doboj
    870
    Remi sa igracem manje u revansu ali spasila me pobjeda u prvoj utakmici za prolaz u cetvrfinale Super lige

Savezi...cirkus u reziji nordeusa.
    Nikad nisam 3 crvena dobio u utakmici a kamoli u prvom poluvremenu. Pa ti sad igraj.

Poslano sa mog SM-G960F koristeći Tapatalk

6. #186
    VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,542
    Kako brate da osvojiš ligu, kad prvi dobija utakmicu 9-0, da 9 golova iz 10 šuteva u okvir, a tebe skriptuje u napadu, protiv 20% slabije ekipe, jedva 2-1 dobiješ... Pa onda opet prvi dobija 1-0, protivniku brani 4 od 4 u okvir, a tebi ST na golu brani 7 od 15 šuteva u okvir, jedva prvi gol daš u 57. minutu...

Sezona 118 - 28. April - Kako vam ide?-1ujjjjjjjjj.jpgSezona 118 - 28. April - Kako vam ide?-1ujjjjjjjjjj.jpgSezona 118 - 28. April - Kako vam ide?-1ujjjjjjjjjjj.jpgSezona 118 - 28. April - Kako vam ide?-1ujjjjjjjjjjjj.jpgSezona 118 - 28. April - Kako vam ide?-1ujjjjjjjjjjjjj.jpgSezona 118 - 28. April - Kako vam ide?-1ujjjjjjjjjjjjjj.jpg
    lespa likes this.

7. #187
    Apr 2018
    679
    It wasn't to be... u slobodnom prevodu (Nordeus neda)

Nivo kluba: 2

Ide vrhunski, vjerojatno sam i u prednosti pred neki jačim ekipama zato što sam aktivan (uživo na svakoj utakmici).
    U ligi 21-0-0
    Gol razlika: 73-7
    Kup u finalu
    Liga prvaka u polufinalu.

Ali zanima me jedna stvar, imam stadion od 7 tisuća mjesta, ali uporno mi na svakoj utakmici posjeta 2,5 tisuće, to mi se računa pod maksimum.
    Jel to zato što sam niski level još, tek mi 2. sezona?
    Dobrodošao za početak.

Svaki nivo kluba ima maksimalan broj gledalaca. To nema veze sa veličinom stadiona. U tvom slučaju je stadion veći od maksimalnog broja. Ni za 3. nivo ti ne treba nadogradnja pa ti je moj savet za sledeću sezonu da ne praviš tu ništa. Imaćeš na nižim novima finansijskih problema, zato polako sa velikim ulaganjima

Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

9. #189
    VIP
    Sep 2014
    Beograd
    11,542
    Pa majku vam jebem retardiranu!!! Juče mi ST na golu odbrani 7 od 15 šuteva u okvir, a danas mu prvi daje 11 od 14 i prešiša mi gol razliku!!! Džabe Celtic ima 7-8 pobeda u nizu, kad prvi i drugi nikako da kiksnu... Ispašće na kraju da nas je trol protiv poslednjeg na tabeli koštao titule...

10. #190
    Champion lespa's Avatar
    Jan 2015
    Voždovac
    2,357
    U Ligi sam trenutno drugi ali sa cak -11, u Ligi prvaka sam ispao vec u osmini finala ali zato danas osvojen KUP!
    Usao sam na pocetku, lupio bonus kondicija i izasao jer nisam mogao pratiti i bolje sto nisam pratio.
    Ovaj isti protivnik ( prvi u mom prvenstvu ) me je dobio u ovoj istoj formaciji ( jedan MC igrac bez DMC-a ) pa sam stavio na kontre preko krila i uspelo je.
    Umesto da DMC dobije dva zuta u prvom poluvremenu, da golman bude nemotivisan, DMC je bio MoM a golman je imao 5 odbrana.
    Od 6 udaraca u okvir cak 4 gola sto je u ovakvom mecu protiv egal protivnika sjajan procenat realizacije.
    Naravno, moral bio u fulu a posle tekme 11 plavih za max.

Sezona 118 - 28. April - Kako vam ide?-capture333.jpgSezona 118 - 28. April - Kako vam ide?-capture334.jpgSezona 118 - 28. April - Kako vam ide?-capture335.jpgSezona 118 - 28. April - Kako vam ide?-capture336.jpg
    MNK Kaskada and Madridista like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522