Page 2 of 32 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 316
Like Tree358Likes

Thread: Sezona 119 - 26. Maj - Kako vam ide?

  1. #11
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Jedva završismo utakmicu protiv napuštenog tima... Prvo je utakmica kasnila 2 minuta, pa zaglavila u 9. minutu... Morao sam da je restartujem... Drugi gol se nije ni pojavio na hajlajtsima, iznenadio sam se na poluvremenu... Onda je igra opet zaglavila sredinom drugog poluvremena, 3 puta sam restartovao i 2 puta mi je prikazivalo ono "utakmica počela pre 9 minuta", tek iz trećeg pokušaja se pijavila ona loptica skočica, da uđem u igru... A onda je opet zaglavilo par minuta pre kraja, mislio sam, biće opet simulacija na kraju dana, ali na sreću utakmica je završila...

    Sezona 119 - 26. Maj - Kako vam ide?-1uh.jpgSezona 119 - 26. Maj - Kako vam ide?-1uhh.jpg

  2. #12
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Jedva završismo utakmicu protiv napuštenog tima... Prvo je utakmica kasnila 2 minuta, pa zaglavila u 9. minutu... Morao sam da je restartujem... Drugi gol se nije ni pojavio na hajlajtsima, iznenadio sam se na poluvremenu... Onda je igra opet zaglavila sredinom drugog poluvremena, 3 puta sam restartovao i 2 puta mi je prikazivalo ono "utakmica počela pre 9 minuta", tek iz trećeg pokušaja se pijavila ona loptica skočica, da uđem u igru... A onda je opet zaglavilo par minuta pre kraja, mislio sam, biće opet simulacija na kraju dana, ali na sreću utakmica je završila...

    Click image for larger version. 

Name:	1uh.JPG 
Views:	27 
Size:	32.9 KB 
ID:	123457Click image for larger version. 

Name:	1uhh.jpg 
Views:	27 
Size:	89.8 KB 
ID:	123459
    Istina, prvo neće da počne gledam 3 minute mi stoji 0'. Izađem i uđem nekako, odmah izvršim izmjene i opet zakoči. Ponovo izađem, uđem, opet zakoči i utakmica završila a ja zapeo u 86'.

  3. #13
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Istina, prvo neće da počne gledam 3 minute mi stoji 0'. Izađem i uđem nekako, odmah izvršim izmjene i opet zakoči. Ponovo izađem, uđem, opet zakoči i utakmica završila a ja zapeo u 86'.
    E baš tako... Sve isto... Jebo ih onaj ko im dade dozvolu da prave igre...
    MNK Kaskada likes this.

  4. #14
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Istina, prvo neće da počne gledam 3 minute mi stoji 0'. Izađem i uđem nekako, odmah izvršim izmjene i opet zakoči. Ponovo izađem, uđem, opet zakoči i utakmica završila a ja zapeo u 86'.
    Nisam dobio ni izvještaj sa utakmice na koji sam čekao, samo me izbaci na početnu.

  5. #15
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Nisam dobio ni izvještaj sa utakmice na koji sam čekao, samo me izbaci na početnu.
    Mene nije ni izbacilo, samo sam čekao tako minut, dva i sam izašao... Vidim izveštaj je tu, reko' dobro je, neće biti simulacije...

  6. #16
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Da li još neko sa Balkanca ne može da biduje na aukciji?

  7. #17
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Izvini a šta je Balkanac?

    Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

  8. #18
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Da li još neko sa Balkanca ne može da biduje na aukciji?
    Wolf?

    Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

  9. #19
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by Viktor Stefanovic View Post
    Izvini a šta je Balkanac?

    Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
    Balkanski server... To je ovaj server gde su uglavnom naši, retko koji stranac... Celtic 1888 je na tom serveru...

  10. #20
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Balkanski server... To je ovaj server gde su uglavnom naši, retko koji stranac... Celtic 1888 je na tom serveru...


    Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

Page 2 of 32 FirstFirst 123412 ... LastLast