Page 64 of 71 FirstFirst ... 14546263646566 ... LastLast
Results 631 to 640 of 703
Like Tree357Likes

Thread: Sezona 40: 5 Maj-kako vam ide?

  1. #631
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    51
    ps: i nemoj da obmanjujes ovde ljude i da ih navracas da pocnu da zive od svog "sportskog znanja", to se zove bolest.. ovde ima dosta mladih ljudi koji bi ti mozda i poverovali da si ti svojim mozgom proracunao over.. xD

    tvoj mentalni sklop mi je posle prve tvoje poruke koju sam procitao bio jasan.. dovoljno je pogledati kako se zalis na boga zbog toga sto ovi tvoji sa pola zvezdice vise nisu u stanju da pobede.. jbg.. tako da u tvoj zivot od kladionice samo mozes da poverujes ti sam..
    Last edited by Бане; 05-29-2013 at 04:59 PM.

  2. #632
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    51
    nisam ti ja ni prigradski ni ti zaradjujem dinare kladionicaru.. molim moderaciju da ovog opomene kad vec ne zna na kulturan nacin da podjebava.. toliko od mene
    Last edited by Shadow; 05-31-2013 at 04:18 PM.

  3. #633
    Rookie acanbg's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    94
    vidi prvi si poceo da vredjas ti ... jel sam napisao ,,zaboravi sve'' a ti si onda rekao da sam sisica a uzivo bi verovatno sago glavu i cutao ... to sta je tvoj cilj je vrlo jasno a to je da na ,,kulturan nacin podjebavas'' ... ja ti nemam oca matori jos od 91'(a ni kevu) ... prosecna plata u srbiji nije 200e al sobzirom da si to napisao jasno mi je odakle si i sta ti je cilj prigradski ... ja molim moderatore da pogledaju sta se tu pisalo ukoliko doticni neizprepravlja svoje postove a verujem da hoce ...

  4. #634
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    51
    zao mi je, na ignoru si.. slava onome koji je tu opciju izmislio..

  5. #635
    Apprentice Slypire's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Petrovaradin
    Posts
    295
    Jednostavno se smirite vas dvojica, sta se prepirete ovde na forumu kao deca, internet kauboji, izneli ste vasa misljenja i dosta, nema potrebe da prethonih 10-15 postova budu o vasim prepirkama i ko je upravu, vredjanje i ostalo, u ovoj temi postavljate vase trenutne rezultate iz same igre!

    Ako vec imate nameru da se svadjate, za to mozete koristiti opciju privatnih poruka jel sumnjam da je iko od clanova zeljan da slusa Vas dvojicu, koji ocigledno ovde niste zbog igre.
    Naravno ukoliko nastavite svadju preko PP ukoliko dodje do psovki, uvreda, postoji "Report"(prijavi) dugme i zatim ce korisnik koji vredja biti kaznjen.

    @tema

    Danas pobeda 5:2 protiv 10 u ligi, prvi mi bezi 1 bod

  6. #636
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Rezultati 29.05.2013.

    Prvenstvo 23.kolo

    Taman se ponadah kad Jelic sa 30m zavali golcinu...pu jbm ti mtr rsplu...grrrrrr



    Milan FC iskoristio nase kikseve ...ali Milan FC ima sva tri kola zaebane tekme i u 26-om kolu igraju Milan FC - Macva FC...a ja igram protiv Josip FC,FC Jusica i poslednje kolo FC Chelsea...bice cupavo...

    Shadow likes this.

  7. #637
    Rookie ZSKovac's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Valjevo, Serbia
    Posts
    104
    Sezona 40: 5 Maj-kako vam ide?-t11-liga.jpg

    Sezona 40: 5 Maj-kako vam ide?-t11-ls.jpg
    nsretkovic likes this.

  8. #638
    Rookie ZSKovac's Avatar
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Valjevo, Serbia
    Posts
    104
    http://i.imgur.com/gzoRm18.png?1

    Protivnik u finalu LS.
    Last edited by ZSKovac; 05-30-2013 at 08:52 AM.

  9. #639
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Trebalo bi lagano da ga okreneš

    PS. Aco i Bane opustite se

  10. #640
    Rookie acanbg's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    94
    samo za ,,prigradskog'' ...

    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Page 64 of 71 FirstFirst ... 14546263646566 ... LastLast