Page 69 of 71 FirstFirst ... 19596768697071 LastLast
Results 681 to 690 of 703
Like Tree357Likes

Thread: Sezona 40: 5 Maj-kako vam ide?

  1. #681
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    I liga




  2. #682
    Rookie acanbg's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    94
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    Editovani su vam postovi, ne zanima me ko je prvi počeo acanbg drugi dan zaredom provociraš tvojim tiketima, ima tema Kladionica pa tu švrljaj o tome. Nemojte se spuštati toliko nisko da pominjete ustanove, rodbinu i ostale činjenice iz realnog života. Imate privatne poruke pa se prepucavajte niko nije dužan da čita vaše prepucavanje. Za sada opominjem za dalje ćemo videti.
    PREJADNO PREJADNO !

    ČiSTO SRCE NAJVAŽNIJE ...
    Бане likes this.

  3. #683
    Rookie acanbg's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    94
    SVE SVE AL BAJA MALi KNiNDZA ... PA ZA TEBE JE ,,PRiGRADSKi'' DOM KULTURE ...

    Ti Si BRE BOLjE DA NE IZGOVORiM ...

    AE PRIJATNO NEBIH SE JA TU ViŠE POJAVLJIVAO ...

    Žuti(Sick Touch)-Novi Beograd[Official Video2012]HD - YouTube

  4. #684
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    51
    ne radi se o baji niti igde pise da mi je miljenik.. radi se o pesmi koja opisuje sve tvoje kladionicarske sposobnosti..

    da mi je znati ko ti je drmao kavez.. realno, koliko god i sta god budes napisao, pre ces ti ispasti "dzunglasti" nego ja "prigradski".. inace, promeni plocu, daj bre neku novu rec iz tvog gangsterskog repertoara.

    neka ti ovo bude za nauk ubuduce, da se nekacis sa pametnijom osobom od sebe..

    budi mi pozdravljen :*

  5. #685
    Apprentice Slypire's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Petrovaradin
    Posts
    295
    Jao bre kako bi ja vama dvojici podelio jedan lep ban na mesec dana, da se ohladite malo, poslednjih 5 strana je o vasim glupostima, dajte vise ovo nema smisla nikako, bolje se nemojte ni javljati u ovoj temi, ili stavljajte slike vasih TOPELEVEN utakmica!!!


    Moja jucerasnja utakmica za prvo mestu i ligi protiv znacajno jaceg protivnika:



    Medjutim krcata Allianz Arena je ucinila svoje:




    Tabela sada izgleda ovako:




    A danas se igra protiv 13. na tabeli (Juventus FC)
    nsretkovic and Shadow like this.

  6. #686
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Poslednja opomena acanbg i Бане! Postujte pravila foruma i ne udaljavajte se teme! Ako imate nesto da raspravite cinite to na vasim profilima na drustvenim mrezama ili u direktnim porukama na forumu, ovde ne. Ako se ovo bude nastavilo obojica cete biti banovani. Daj ne ponasajte se kao deca predskolskog uzrasta.

  7. #687
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Moderatori bi mogli provokatore na vreme da upozore pa ne bi dolazilo do ovakvih situacija. Umesto toga i dalje cemo gledati njihove postove u trecem licu.

  8. #688
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Milan Dj. View Post
    Moderatori bi mogli provokatore na vreme da upozore pa ne bi dolazilo do ovakvih situacija. Umesto toga i dalje cemo gledati njihove postove u trecem licu.
    Nisam bio u poslednje vreme na forumu bas cesto, Shadow ih je upozorio ali oni su nastavili, ovo je zadnja opomena ili sledi ban ako se ne budu drzali teme i raspravljali na ovakav nacin

  9. #689
    Rookie acanbg's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    94
    Quote Originally Posted by Бане View Post
    ne radi se o baji niti igde pise da mi je miljenik.. radi se o pesmi koja opisuje sve tvoje kladionicarske sposobnosti..

    da mi je znati ko ti je drmao kavez.. realno, koliko god i sta god budes napisao, pre ces ti ispasti "dzunglasti" nego ja "prigradski".. inace, promeni plocu, daj bre neku novu rec iz tvog gangsterskog repertoara.

    neka ti ovo bude za nauk ubuduce, da se nekacis sa pametnijom osobom od sebe..

    budi mi pozdravljen :*
    )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))))))


    stavite Baneta za moderatora ionako dzonja po forumu sve vreme ...
    Last edited by acanbg; 06-01-2013 at 10:44 AM.

  10. #690
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    acanbg prijatan odmor ti želim valjda ćeš se ohladiti i doći nam ponovo

    Upozoren si više puta, uvek sam za konstruktivnu raspravu ali preteruješ.