Page 1 of 30 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 292
Like Tree331Likes

Thread: Sezona 121 - 21. Јul - Kako vam ide?

  1. #1
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173

    Sezona 121 - 21. Јul - Kako vam ide?

    ☆ Koliko imate tokena? ☆

    Sezona 121 - 21. Јul - Kako vam ide?-1.jpg

    ☆ Kakav vam je žreb u kupu i LŠ? ☆

    Sezona 121 - 21. Јul - Kako vam ide?-2.jpg

    ☆ Sa kojom formacijom krećete u novu sezonu ? ☆

    Sezona 121 - 21. Јul - Kako vam ide?-3.jpg

    ☆ Da li planirate da dovedete/prodate neke igrace? ☆

    Sezona 121 - 21. Јul - Kako vam ide?-4.jpg


  2. #2
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Ni kriv ni dužan, dobih ja 40 tokena ekstra. Nadam se da je možda još nekog ukenjalo.
    Bar da smo u top 100, nego nam i do tamo fali 78 bodova.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Rašo 76 and lespa like this.

  3. #3
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Nova sezona ali sve po starom Partizan nastavlja sa 4-5-1 V stil, Teleoptik je jos ne definisan, da li 4-5-1 V stil ( ako kupim dobrog DMC ) ILI 4-2-3-1

    Partizan Super liga i Kup :

    Sezona 121 - 21. Јul - Kako vam ide?-partizan-super-liga.jpg
    Sezona 121 - 21. Јul - Kako vam ide?-partizan-kup.jpgClick image for larger version. 

Name:	PARTIZAN KUP.jpg 
Views:	39 
Size:	22.6 KB 
ID:	126219

    Teleoptik Super liga i Kup :

    Sezona 121 - 21. Јul - Kako vam ide?-teleoptik-super-liga.jpg
    Sezona 121 - 21. Јul - Kako vam ide?-teleoptik-kup.jpg
    lespa and Crvena Zvezda like this.

  4. #4
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Da se nadovežem na post o savezu i nagradama.
    Postojao je, za promenu, bug. Mnogo nas je dobilo ili duple nagrade ili ove za poziciju u Top100. Zbog nesinhronizovanosti, kolika reč jbte, ažuriranja servera, moj server je ostao online sa podacima iz stare sezone, dok su drugi serveri ažurirani i pušteni online sa -20% bodova. U tom trenutku, moj server prepoznaje da imamo poena za 7. mesto i to nagrađuje.
    Oko 10 su kratko oborili sve servere i oduzeli tokene svima koji su ih dobili.
    Oni koji su tokene već spucali na dovođenje igrača i posle oduzimanja tokena otišli u minus, neka se obrate podršci. Stanje će im biti na 0 (nula) vraćeno.
    Pošteno ili ne, ne želim ulaziti u diskusiju.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    MNK Kaskada and lespa like this.

  5. #5
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Da se nadovežem na post o savezu i nagradama.
    Postojao je, za promenu, bug. Mnogo nas je dobilo ili duple nagrade ili ove za poziciju u Top100. Zbog nesinhronizovanosti, kolika reč jbte, ažuriranja servera, moj server je ostao online sa podacima iz stare sezone, dok su drugi serveri ažurirani i pušteni online sa -20% bodova. U tom trenutku, moj server prepoznaje da imamo poena za 7. mesto i to nagrađuje.
    Oko 10 su kratko oborili sve servere i oduzeli tokene svima koji su ih dobili.
    Oni koji su tokene već spucali na dovođenje igrača i posle oduzimanja tokena otišli u minus, neka se obrate podršci. Stanje će im biti na 0 (nula) vraćeno.
    Pošteno ili ne, ne želim ulaziti u diskusiju.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Možemo da se pohvalimo da smo bili 7-mi, pa ono makar zbog Bug-a

  6. #6
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Ostvarena kvadra najviši level, uspješna sezona na kraju

  7. #7
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Šta li bi se desilo da je "It jus was to be"? Lik je kupio 2 skauta pre utakmice... Iz prva 3 šuta u drugom poluvremenu smo primili 3 gola, a Montezumi brani slobodnjak na 2-1 za nas...

    Sezona 121 - 21. Јul - Kako vam ide?-1tggg.jpgSezona 121 - 21. Јul - Kako vam ide?-1tgggg.jpg

  8. #8
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Protiv 20% jačeg, koji je bio drugi prošle sezone... Razbili smo ih, ne bi dali gol iz igre još 100 godina, a onda slobodnjak sa naše DL strane, a karton dobija DR... Pa koji će on kurac tamo, mater vam jebem??? Od kad sam počeo da igram ovu igru, imam osećaj da Nordeusovi developeri ne znaju šta je levo, a šta desno...

    Treba mi MC k'o hleb, a ni jedan ne ide ispod 40 tokena...

    Sezona 121 - 21. Јul - Kako vam ide?-1tggggg.jpgSezona 121 - 21. Јul - Kako vam ide?-1tgggggg.jpg
    lespa likes this.

  9. #9
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Krenulo se sa sopingom, naravno i ne pokusavam da bidujem za 95%- 99% igrace.
    Ova dvojica su kostala ukupno osam tokena, sta da se radi ali ipak je prvi dan sezone. Nadam se da bar jedan brzo napreduje pa da se krene sa trosenjem zelenih. Bilo bi lepo da to bude ovaj Danac da ne trosim zelene za AMC poziciju.

    Sezona 121 - 21. Јul - Kako vam ide?-capture222.jpgSezona 121 - 21. Јul - Kako vam ide?-capture223.jpg
    Crvena Zvezda likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  10. #10
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Zreb za Ligu prvaka je posle dugo sezona takav da nema klubova nivo iznad dakle svi smo isti nivo ( 65 ). Samo je jedan klub nivo 64 ali on je za svoj nivo kvalitet 119% pa je zato sa nama.

    Sezona 121 - 21. Јul - Kako vam ide?-capture333.jpg
    Crvena Zvezda and Steppenwolf like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

Page 1 of 30 12311 ... LastLast