Page 13 of 26 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast
Results 121 to 130 of 253
Like Tree308Likes

Thread: Sezona 122 - 18. Avgust - Kako vam ide?

  1. #121
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Tako je meni iz sezone u sezonu... Na isti način ispadnem ili u kupu ili u LŠ... Nađe se neka boranija sa nebuloznom formacijom, ne možeš mu prići golu, jer engine ne kalkuliše na isti način tu retku formaciju i regularne formacije...
    lespa and Rašo 76 like this.

  2. #122
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Tako je meni iz sezone u sezonu... Na isti način ispadnem ili u kupu ili u LŠ... Nađe se neka boranija sa nebuloznom formacijom, ne možeš mu prići golu, jer engine ne kalkuliše na isti način tu retku formaciju i regularne formacije...
    U pravu si. Na 2:0 za protivnika, vidim igra formaciju kao jelka sa dva AMC-a I predjem na uski dijamant I bas napadacki. Smanjim na 2:1 ali to je bilo sve, primim Jos dva gola I kraj. Posle vidim da mi je I u prvom kolu dao 4 gola sa istom formacijom.
    Steppenwolf and Rašo 76 like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  3. #123
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Tako je meni iz sezone u sezonu... Na isti način ispadnem ili u kupu ili u LŠ... Nađe se neka boranija sa nebuloznom formacijom, ne možeš mu prići golu, jer engine ne kalkuliše na isti način tu retku formaciju i regularne formacije...
    Teško je tu procijeniti da li je bolje igrati zonu ili čovjek na čovjeka. Pratiš utakmicu i vidiš da ti jedan DC kad se braniš konstantno ide do centra, bekovi na DC i krila ne bekove onda znaš da čovjek na čovjeka baš ne funkcioniše. Ili kad igraš zonu njegovi MC/AMC konstantno ulijeću i šutiraju zicere. Posebno je teško procijenit one formacije sa ML/MR + AML/AMR.

  4. #124
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Pa majku vam jebem nenormalnu lakrdija[ku!!! Igram protiv 12. na tabeli, da kurcu valja, sa ovakvim timom bi bio u vrhu!!! Igra sa 3 igrača, široko pozadi I njegov DL mi se ušeta kroz sredinu, kroz 3 igrača u gol, na asistenciju DC!!! Sve vam jebem diletantsko!!!

    Sezona 122 - 18. Avgust - Kako vam ide?-1saaaaaa.jpgSezona 122 - 18. Avgust - Kako vam ide?-1saaaaaaa.jpgSezona 122 - 18. Avgust - Kako vam ide?-1saaaaaaaa.jpgSezona 122 - 18. Avgust - Kako vam ide?-1saaaaaaaaa.jpgSezona 122 - 18. Avgust - Kako vam ide?-1saaaaaaaaaa.jpg
    lespa and Rašo 76 like this.

  5. #125
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Sta kazete na skupine lige prvaka?

    Skupina
    A: Paris Saint-Germain,*Real Madrid,*Club Brugge,*Galatasaray

    Skupina
    B: Bayern München,*Tottenham,*Olympiacos,*Crvena zvezda

    Skupina
    C: Manchester City,*Šahtar,*Dinamo,*Atalanta

    Skupina
    D: Juventus,*Atlético,*Bayer Leverkusen,*Lokomotiv

    Skupina
    E: Liverpool,*Napoli,*Salzburg,*Genk

    Skupina
    F: Barcelona,*Borussia Dortmund,*Inter,*Slavia Prag

    Skupina
    G: Zenit,*Benfica,*Lyon, Leipzig

    Skupina
    H: Chelsea,*Ajax,*Valencia,*Lille



    Poslano sa mog MRD-LX1 koristeći Tapatalk

  6. #126
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Sta kazete na skupine lige prvaka?

    Skupina
    A: Paris Saint-Germain,*Real Madrid,*Club Brugge,*Galatasaray

    Skupina
    B: Bayern München,*Tottenham,*Olympiacos,*Crvena zvezda

    Skupina
    C: Manchester City,*Šahtar,*Dinamo,*Atalanta

    Skupina
    D: Juventus,*Atlético,*Bayer Leverkusen,*Lokomotiv

    Skupina
    E: Liverpool,*Napoli,*Salzburg,*Genk

    Skupina
    F: Barcelona,*Borussia Dortmund,*Inter,*Slavia Prag

    Skupina
    G: Zenit,*Benfica,*Lyon, Leipzig

    Skupina
    H: Chelsea,*Ajax,*Valencia,*Lille



    Poslano sa mog MRD-LX1 koristeći Tapatalk
    Steta za Inter sto je izvukao tesku grupu, ali neka budu treci i da sto vise prodju u Ligi Evrope. Sto se Terzicevog kluba tice, stoli me bojko...
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  7. #127
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Jebem vam mrtvu mater u pičku za "It just wasn't to be"... Mrš stoko retardirana!!!

    Sezona 122 - 18. Avgust - Kako vam ide?-1saaaaaaaaaaa.jpgSezona 122 - 18. Avgust - Kako vam ide?-1saaaaaaaaaaaa.jpg

  8. #128
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Majku li vam jebem mrtvu, da mi u derbiju kola, protiv prvog na tabeli, 2 MC dobiju 3 kartona, 1 crveni!!! 2-0 vodimo, ne može golu da nam priđe, odjednom primamo gol posle kornera!!! A onda crveni!!! Pičke jedne klošarske!!! Jebo vam pas mater, koja vas je posrala na svet!!!

    Sezona 122 - 18. Avgust - Kako vam ide?-1saaaaaaaaaaaaa.jpgSezona 122 - 18. Avgust - Kako vam ide?-1saaaaaaaaaaaaaa.jpg

  9. #129
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Nikada neću rayumeti što ljudi ne podržavaju državne klubove u evro takmičenjima. Navijač sam Zvezde bio na utakmici u Bg i nisam se pokajao. Čestitam i Partizanu na kvalifikaciji u LE

  10. #130
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Uđeš na igru, odeš na TL, kupiš ova sranja i pustiš da igraju.
    Oni pobede ekstra trenirane igrače, a tebe libo tuki, nek se drugi jede i troši vreme.


    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

Page 13 of 26 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast