Page 4 of 13 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 127
Like Tree174Likes

Thread: Sezona 126 - 8. Decembar - Kako vam ide?

  1. #31
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Prvu utakmicu kupa prate oba trenera, ja na gostovanju i 19% slabiji, odigramo 2:2 s tim da sam primio kasni gol. Drugu utakmicu igram kući, pojačam se 10% i zato što nemogu da pratim, iako nije ni on pratio, nordeus odluči da me ukanali i mojim igračima koji imaju završnicu na 200% daju efikasnost šuta samo 11%. I opet primam kasni gol iako mi tim igra zonu i ne troše se mnogo (nije do umora).

    A sad evo i da objasnim zašto sam zapravo izgubio. Radi se o formi (glupost kojom upravlja svemogući nordeus). Da objasnim, "ko visoko leti, nisko pada" i obratno. Moj tim je imao niz od 3 pobjede bez primljenog gola i nakon takvog niza forma mora da padne. Za razliku od mene, protivnik je imao niz L-D-D-L (jako loš niz) i naravno nordeus ga izdiže (prave ravnotežu).

  2. #32
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Gledam nesto ove nove akademce I uporedjujem dva igraca. Jedan kosta 4 tokena I kvalitet je 58% a drugi kosta 2 tokena I kvalitet 67%? Dalje, sta znaci ono preklapanje svetlo pa tamno zeleno? Dokle vise to sa skrivanjem kako t11 funkcionise?
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  3. #33
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Gledam nesto ove nove akademce I uporedjujem dva igraca. Jedan kosta 4 tokena I kvalitet je 58% a drugi kosta 2 tokena I kvalitet 67%? Dalje, sta znaci ono preklapanje svetlo pa tamno zeleno? Dokle vise to sa skrivanjem kako t11 funkcionise?
    Tamno zelena boja znači trenutni kvalitet igrača, svijetlo zelena koliko će dobiti do kraja sezone koristeći samo besplatnog Omladinskog trenera. Ako hoćeš da dodatno napreduju onda ćeš platiti tokenima i zelenim koferima dodatne trenere.

    A sad to što su neki skuplji a slabiji neznam, moguće da su skuplji igrači veći talenti.

  4. #34
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Tamno zelena boja znači trenutni kvalitet igrača, svijetlo zelena koliko će dobiti do kraja sezone koristeći samo besplatnog Omladinskog trenera. Ako hoćeš da dodatno napreduju onda ćeš platiti tokenima i zelenim koferima dodatne trenere.

    A sad to što su neki skuplji a slabiji neznam, moguće da su skuplji igrači veći talenti.
    Aha, sa besplatnim trenerom ce dobiti taj nivo kvaliteta. OK, to me je zanimalo, hvala za info. Idioti, kriju informacije!
    Rašo 76 and MNK Kaskada like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  5. #35
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Rašo 76 View Post
    Da li 5x presing mislim na trening odbrane presing igra ?

    Sent from my 5024D using Tapatalk
    Vežba "Presing igra".

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Rašo 76 likes this.

  6. #36
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Aha, sa besplatnim trenerom ce dobiti taj nivo kvaliteta. OK, to me je zanimalo, hvala za info. Idioti, kriju informacije!
    Nije ništa sakriveno, samo si propustio njihov objavljeni video:




  7. #37
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Kažu da je bio vizuelni glitch na stvarnom prikazu procenata kod akademaca. Pokradoše nas dodatno

  8. #38
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Ispadanje iz kupa u ranoj fazi, Nordi mi ne dozvoljava da pokusam uzeti kup sa osrednjim timom. Ukupan rezultat 6:2 za rivala

    Sent from my 5024D using Tapatalk
    lespa likes this.

  9. #39
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Nije ništa sakriveno, samo si propustio njihov objavljeni video:



    Pa, dobro priznajem, nisam odgledao tutorijal do kraja. Jbg
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  10. #40
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Biće oficijal Real Madrida u novom izazovu

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

Page 4 of 13 FirstFirst ... 23456 ... LastLast