Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 101
Like Tree148Likes

Thread: Sezona 131 - 26. April - Kako vam ide?

  1. #21
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by Rašo 76 View Post
    AMC sam popunio iz akademije, slicne su osobine samo sto je kod mog akademca specijalnost izvodjenje kornera.
    Ali nekome ce dobro doci ova ponuda.



    Sent from my 5024D using Tapatalk
    Nisam uzimao nijednog akademca osim besplatnih tako da ne znam ništa o tome. Od nekoliko menadžera sam čuo da je akademija sranje. Piši na kraju sezone kako su se pokazali.
    Rašo 76 and Crvena Zvezda like this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  2. #22
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Nemojte uzimati te akademce samo te džaba za prodaju. Napredak velika 0. Čak sam prošle sezone uzeo sa 6T akademca opet promašaj.
    Idemo dalje u kupu:

    Sezona 131 - 26. April - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

    Sledeći protivnik:

    Sezona 131 - 26. April - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg

    U ligi lagano:

    Sezona 131 - 26. April - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg

    Što se tiče eventa Kralja definitivno se ne zna dan početka.
    Last edited by Shadow; 04-28-2020 at 05:28 PM.
    Rašo 76, Crvena Zvezda and lespa like this.

  3. #23
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Ja sam ga stavio na ignore listu tako da ne vidim njegove postove.
    Znam sve i sećam se dobro zašto, ali zbog rečnika, na žalost n ne mogu iskoristiti tu opciju

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    lespa likes this.

  4. #24
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Ekipa mi je na 93% i neću ništa ulagati osim da matorog igrača zamenim klincem istog kvaliteta ako na buđavoj transfer listi bude nešto. Duga je sezona pa će se verujem naći nešto.
    Liga nije strašna, ima jedan od 103% i jedan od 108% oni su najjači i pretpostavljam jedini kandidati za titulu. Ima jedno 4-5 ekipa koji su između 90 - 95% pa će sa njima biti borba za pozicije 3 i 4. Naravno, sve zavisi od aktivnosti menadžera i da li je neko od njih čekao žreb a ima spremno 1k zelenih. Ili će pazariti 11 skauta, nije to baš tako retka pojava.
    Već dugo sezona unazad igram sa uključenim presingom, ali sam isključio isti jer mi je objašnjeno da je napredak igrača isti kao i sa isključenim presingom a skine se više kondicije što nije logično ni pošteno.

    Sezona 131 - 26. April - Kako vam ide?-liga.jpg
    Rašo 76 likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  5. #25
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Evo kada kreće:

    Sezona 131 - 26. April - Kako vam ide?-screenshot_5.jpg

    Za sada sve ide kako treba:

    Sezona 131 - 26. April - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

    Sezona 131 - 26. April - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg

    Sezona 131 - 26. April - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg

    Sezona 131 - 26. April - Kako vam ide?-screenshot_4.jpg

    Tesno će biti u kupu.

  6. #26
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Vidim da moj DC kome je pauzirana specijalnost posle tekme ipak dobije skil za spec. Dakle, podešavanje važi za trening ali ne I za tekmu. I dalje se dešava da prva izmena bude realizovana tek sa drugom izmenom a na formaciji odmah pokaže da je nastala promena.
    Crvena Zvezda likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  7. #27
    Pro Rašo 76's Avatar
    Join Date
    Jun 2017
    Location
    Doboj
    Posts
    870
    Super liga - grupna faza je rijesena dva kola prije kraja.
    Grupa sa kojom se ukrstam u eliminacionoj fazi je lagana, tako da ko god dodje ne bi trebalo biti problem u 1/16 finala.
    Osmina finala dolazi trece plasirani tim grupe E, ako ostane ovako do polufinala ce biti relativno lagane utakmice.

    Sezona 131 - 26. April - Kako vam ide?-super-liga-1.jpg
    Sezona 131 - 26. April - Kako vam ide?-super-liga-2.jpg

    Kup- revans je danas prvu utakmicu nisam ispratio i na kraju remi
    Sezona 131 - 26. April - Kako vam ide?-partizan-kup-1.jpg

    Liga je tek pocela, osim mene jos dva tima imaju 3 pobjede.
    Crvena Zvezda, Shadow and lespa like this.

  8. #28
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Vidim da moj DC kome je pauzirana specijalnost posle tekme ipak dobije skil za spec. Dakle, podešavanje važi za trening ali ne I za tekmu. I dalje se dešava da prva izmena bude realizovana tek sa drugom izmenom a na formaciji odmah pokaže da je nastala promena.
    I opet danas DC dobija skil za spec. I sta sad moram da kupim DC za prvu postavu a ovog samo za trening. Ali za DC od 96% mi treba 30 tokena na aukciji. Sranje...
    Rašo 76 likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #29
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    @lespa
    Prijavi im to, molim te. Imaš direktan kontakt formular u našem odeljku foruma. I sliku možeš im pošalji.

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    lespa likes this.

  10. #30
    abc
    abc is offline
    Newbie
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    [B][CENTER][SIZE=3][COLOR="#A52A2A"][FONT=Century Gothic]Nemojte uzimati te akademce samo te džaba za prodaju. Napredak velika 0. Čak sam prošle sezone uzeo sa 6T akademca opet promašaj.
    Interesantno mi je ovo jer moje iskustvo je potpuno drugacije.
    Kod mene je citav tim sastavljen od igraca iz akademije. Redovno uzimam 4 igraca koja jos dodatno istreniram za pozicije na kojima su mi potrebni i mogu ti reci da sam prezadovoljan.
    Sto se tice napretka, znamo da on zavisi od vise faktora ali garantujem da ce svaki igrac iz akademije napredovati oko 20% u toku sezone bez ikakvih ulaganja, pod uslovom da mu je kvalitet ispod 6*. Razlike medju njima itekako postoje i ne mogu se svi staviti u isti kos, ali uglavnom se isplate i zbog napretka i zbog forme. Ja mislim da ih treba koristiti, u mom slucaju su pouzdaniji od klinaca sa transfer liste koje uzimamo na slijepo ne znajuci ni kako ce se pokazati u igri, ni kako ce napredovati.

Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast