Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 62
Like Tree19Likes

Thread: Sramota je vise sta ste uradili od igrice!!!!

  1. #31
    Newbie
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by Slypire View Post
    Bome se desavalo itekako to za golmana, sto se tice unapred predodredjenih utakmica mislim da nisi upravu, evo recimo ja sam danas igrao dve utakmice i pobedio obe 3-1,3-0 sada je sve pitanje kakvu ti taktiku igras, kakvu igraju tvoji protivnici, narano i sreca je kljucni faktor kao i u svakoj igri, a sto se utakmica tice, desava se, kako tebi, tako meni i svima, jedino mozes da platis koji token i resis taj problem, cena je svakako simbolicna s'obzirom da se to desava jednom do dva puta u sezoni..
    Sta pricas to? Taktiku da unaprijedi? Hahahaha!

    Evo ja igram zadnji nivo i uglavnom znam kad cu da izgubim/pobjedim, i kad ce moji protivnici izgubiti/pobjediti.
    Igrao sam sa Milanom prosle sezone u ligi i tacno sam znao da cu ga pobjediti. Ako naredjas 6-7 pobjeda, slijedi ti nerijesena utakmica i onda 2-3 izgubljene. Ako neki lik ima 6-7 izgubljenih zaredom, a taj ako igra protiv tebe sljedece kolo, pobjedice te ili ce odigrati nerijeseno pa nek si najjaci na igrici. Evo neka Milan potvrdi sta mu se desilo kad je zaredjao pobjede.

    I jedan savjet.
    Ne koristite plave kofercice, inace necete znati koji vam je igrac u pravoj formi, a koji u kanalu. Nabudzite igraca plavim kofercicima i on ce se ispromasivati, ako je napadac u pitanju, i opet cete mu morati popravljat moral. Nek odmori 3-4 utakmice i onda ga ubacite i pocece da daje golove. I gledajte kad mijenjate igrace, nek to bude onaj sa najmanjim moralom, tako ce mu se popraviti.

  2. #32
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Ovo za moral ću morati da praktikujem jer moral ide stalno u kanal nikako da se poboljša i pored dobrih partija pojedinaca.

  3. #33
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    50
    Drug,ja sam i napisao u 98% slucajeva..Nebi mi bilo krivo ba da su to neki aktivni menadzeri nego su oni pavijani iz tajlanda koji nikad ne igraju igricu..Dacu ti jedan primjer prosle sezone imam utakmicu prvu u ligi i pobjedim 2-0 zatim sat vremena kasnije u ligi prvaka sa istim protivnikom,naravno on je pavijan from Tajland i izgubim sa 3-2 a u obje je bio neaktivan...Pa to je nevjerovatno...De mi sad jos ovo reci sta je bolje kod intenziteta,Nornalno ili da Forsiram???

  4. #34
    Newbie
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    7
    Iako ih ne koristim, osvojim ligu svaku 3 sezone i upadam u LS, sto nije slucaj ove sezone, gdje stignem do polufinala uvijek protiv jacih protivnika, a u polufinalu me doceka jednaki tim i naravno ispadam.
    Evo koliko ih se nakupilo:


    Quote Originally Posted by Eustahije Brzic View Post
    Drug,ja sam i napisao u 98% slucajeva..Nebi mi bilo krivo ba da su to neki aktivni menadzeri nego su oni pavijani iz tajlanda koji nikad ne igraju igricu..Dacu ti jedan primjer prosle sezone imam utakmicu prvu u ligi i pobjedim 2-0 zatim sat vremena kasnije u ligi prvaka sa istim protivnikom,naravno on je pavijan from Tajland i izgubim sa 3-2 a u obje je bio neaktivan...Pa to je nevjerovatno...De mi sad jos ovo reci sta je bolje kod intenziteta,Nornalno ili da Forsiram???
    Svima je tako, posebno je izrazeno na vece nivoe gdje su uglavnom svi jednaki. Ja uglavnom forsiram treninge jer ne provodim previse vremena, a normalno koristim jedino da izjednacim kondiciju svim igracima.
    Last edited by top secret; 06-05-2013 at 07:45 AM.

  5. #35
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    50
    Top secret,ja fakat ovo ne kontam ali znaci da nisam sam,jer i ja znam skoro uvjek kako cu da igram..desavalo mi se da pobjedim onog sto je najaci u ligi i onda mi dodje zadnji na tabeli koji ima sve poraze i bum,pobjedi me...

  6. #36
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    50
    Kako ti nabavi toliko plavih kofercica,daj i meni poslaji koji hahah

  7. #37
    Newbie
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    7
    Plavi kofercici su samo sminka, ne trebaju ti uopste.

  8. #38
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173


    Dobar si ja sam tu najtanji xD

  9. #39
    Newbie
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    7
    Mijenjao bi sve moje plave za 1 zeleni da mogu.

  10. #40
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    51
    auu jbte, imate vise kofera nego frankfurtski aerodrom.. ja imam najvise zelenih, citavih 33.. prodajem svaki zeleni kofer za jedan token.. axaxaxa

Page 4 of 7 FirstFirst ... 23456 ... LastLast