Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 62
Like Tree19Likes

Thread: Sramota je vise sta ste uradili od igrice!!!!

  1. #11
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Sase T. View Post
    Pa ovaj tim sto si stavijo sliku u zivotu se kladim da nije tvoj
    Ako si mislio na Banetov post ne, nije njegov tim nego pokazuje tim jednog Vijetnamca ili kog vec

  2. #12
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    2
    Quote Originally Posted by branko.boric View Post
    Definitivno igram jos ovu sezonu i odustajem od igrice!!! Toliko ulazem u tim i kupujem tokene a vi pravite sprdnju od svega toga! Ubedljivo najjaci tim,najveci kvalitet,skoro najmladji tim... I ne mogu da osvojim nista, i tako prethodnih nekoliko sezona... A daleko od toga da neznam sta radim,ali ne vredi,jednostavno mi ne dozvoljavaju! Pobedjuju me neke ispod prosecne ekipe, ne mogu da budem medju prve tri ekipe u ligi i td i td...E pa gospodo, nek vam igra neko drugi i donosi profit,ja vise ne zelim!!! Pozzz...
    Branko u pravu si !!!! Već nekoliko sezona imam najbolju ekipu,kupujem tokene ,igrače,po kvaliteti sam u ligi najbolji,ali mi jednostavno ne dozvoljavaju da budem prvi.Gubim od lošijih klubova u momentima kad se lomi prvenstvo.Jednostavno je igra retardirana i volio bi znati kako mi administratori mogu izbrisati klub,jer ovo više nema smisla. Nema više kupovanja tokena,od mene više neće zaraditi za niti jedan token.
    Last edited by Shadow; 05-31-2013 at 04:41 PM.

  3. #13
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    51
    je li? staviJo kazes? a reci mi legendo da li ja bilo gde tvrdim da je to moj tim? sto bi dule vujosevic rekao, propustio si dobru priliku da cutis, kad vec nisi shavtio poentu mog posta..

    vlasnik tog tima je kuvajcanin said musa-pusa neki otprilike..

  4. #14
    Rookie Sase T.'s Avatar
    Join Date
    May 2013
    Posts
    52
    Nisam Znao da nije njegov tim a to sto sam pogresio je radi toga sto zivim u Makedoniji i dovoljno je sto znam koliko toliko srpski dok drugi neznaju ni svoj jezik
    Бане and nsretkovic like this.

  5. #15
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    51
    dobro onda mozes biti i magistar ovde pojedinim osobama.. izvinjavam se..

  6. #16
    Rookie Sase T.'s Avatar
    Join Date
    May 2013
    Posts
    52
    ma nista inace jel igras TE i koji si lvl ako igras

  7. #17
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by Sase T. View Post
    ma nista inace jel igras TE i koji si lvl ako igras
    Odlicno pitanje. Veoma je upitno da li igra Top Eleven ili iz velike dosade posecuje ovaj forum i pokusava da bude pametan.
    acanbg and mamutinamostu like this.

  8. #18
    Rookie Sase T.'s Avatar
    Join Date
    May 2013
    Posts
    52
    Quote Originally Posted by Milan Dj. View Post
    Odlicno pitanje. Veoma je upitno da li igra Top Eleven ili iz velike dosade posecuje ovaj forum i pokusava da bude pametan.
    Odakle neki se mozda registriraju na forum a da ne igraju igricu.Neznaci to da ako su registrirani na forumu igraju i igru

  9. #19
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    51
    Quote Originally Posted by Milan Dj. View Post
    Odlicno pitanje. Veoma je upitno da li igra Top Eleven ili iz velike dosade posecuje ovaj forum i pokusava da bude pametan.
    ajde ajde ti sto kukas otkako postoji ova igra.. postavio si 350 klipova po youtube-u pa sad mislis da si serif i da ti neko mora polagati racune? jos posebni ti se bunis i ako ti dele tokene za dz.. smesan si.. tebi jedino mogu da preporucim pesmicu sledecu.. Miroslav Ilić - Nije Život Jedna Žena - YouTube

    ti u mesto "nije zivot jedna zena" ubaci "nije zivot jedna igra"..

    ps: moderacijo, dao sam samo odgovor zato sto me doticni smatra provokatorom.. mnogo se bre lozite momci i gubite zivce bespotrebno na igricu koja treba da vas opusti.. svako dobro vam zelim..

  10. #20
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by Бане View Post
    ajde ajde ti sto kukas otkako postoji ova igra.. postavio si 350 klipova po youtube-u pa sad mislis da si serif i da ti neko mora polagati racune? jos posebni ti se bunis i ako ti dele tokene za dz.. smesan si.. tebi jedino mogu da preporucim pesmicu sledecu.. Miroslav Ilić - Nije Život Jedna Žena - YouTube

    ti u mesto "nije zivot jedna zena" ubaci "nije zivot jedna igra"..

    ps: moderacijo, dao sam samo odgovor zato sto me doticni smatra provokatorom.. mnogo se bre lozite momci i gubite zivce bespotrebno na igricu koja treba da vas opusti.. svako dobro vam zelim..
    Nisi odgovorio coveku na pitanje koje je na mestu i odgovarajuce. Sem pokusaja provokacije i pisanja bez povezanosti, pokazujes koliko si povrsan sa svojim komentarima, ali to cu pripisati tvojim godinicama.
    Sta tebe briga sta ja radim, ne budi zavidan, ides na moje klipove na YT i vredjas, mnogo si opsednut.
    Sva sreca pa me slucajevi kao tvoj ne doticu.

    P.S. Ne ulizuj se moderatorima lajkovima i opravdavanjem napisanog.

Page 2 of 7 FirstFirst 1234 ... LastLast