Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 96
Like Tree14Likes

Thread: Povrede

  1. #21
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Mrzi me da citam sve ovo. Dokaz o povredama pogledaj na 1. stani (veceras ubacujem jos 4).
    Za ostale probleme obrati se Nordeusu na Nordeus Support : Log in
    Last edited by Milan Dj.; 06-14-2013 at 05:55 PM.

  2. #22
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    DejanRM zamolio bih te da sve što imaš sa Milanom rešiš putem privatnih poruka.Usmena opomena za sada.

  3. #23
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5
    slusaj milose i milane ... ja sam svestan da ne mogu ovako na forumu nista jer brisete postove i drzite se zajedno... mozes banovati milion puta .. al jedno znaj " toliko sam para uplatio u igricu da vas dvojica niste ni svesni... " ljudi su svasta u stanju da urade zbog para... i ja vas upozoravam ( tj Djalovica ) da mi se okane tima ... jer cu unistiti i svoj i njegov zivot. necu ga imati ja ... ali nece ni on. ja ne mogu vise da se napracam za povrede i njegova sabotiranja ... ja dajem mesecno 30-40 eura da bi on dosao i sknavio mi ekipu kad god mu se cefne... znadi dosta je !! ja da ispadam sa mega jakim timom a on da se setka kroz lige i tu na forumu da glumi nekog frajera i izigrava zrtvu ... a nije zrtva jednostavno je iskompleksiran da mora uvek da osvoji sve i to je to... dakle to su cinjenice i ne moras da me upozoravas ja znam kakva su pravila ali isto tako znam da cu ga pre opsovati na PP nego ovako... ovako mi se vise ne da da pravim sam sebe budalom pred ostalim ljudima i to je to.. bolje ovako lepo i kulturno da napisem da sam za svoj dinar svasta u stanju da uradim i to je to... ostavite me na miru da se igram ... ne moram nista osvojiti ne zanima me vise zelim samo da se igram sa drugarima bez adminskih sabotiranja ... pa kako bude bude i gotovo. nisu nikakve pretnje jednostavno mi je puko film i to je to. previse se lik poceo zajebavati i svako zeli vec da ga nabije na koleno i vreme je da spusti loptu jer se preteruje vise u ovim lazima.

  4. #24
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Da si kulturniji ja ti ne bih brisao postove. Ako imaš problema sa mnom imaš fb, kažeš da nisu nikakve pretnje a kažeš sledeće: "... jer cu unistiti i svoj i njegov zivot. necu ga imati ja "... "da sam za svoj dinar svasta u stanju da uradim i to je to..."

    Ne držim se sa nikim zajedno samo znaš i sam koja su pravila a to je da nema na javnim temama vređanje drugih članova.

  5. #25
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5
    Ok iz postovanja prema vama cu pustiti -nulu na miru... znam da mu je ovo jedina svetla tacka u zivotu i necu da mu kvarim jos i ja to... " ne mozes sve da imas DJalovicu " poz.

  6. #26
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Opet povreda. Ukupno 18 u sezoni.
    Sve fer i korektno.

  7. #27
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sokobanja, Serbia
    Posts
    139
    ДА ЛИ ЈЕ ОВО НОРМАЛНО!?

    06.06. MC K. Haride 5 dana

    13.06.DMC A. Reginius 6 dana (bačena 15 koferčića
    14.06 DMC A. Reginius 2 dana
    16.06 DMC A. Reginius 4 dana

    Povrede-screenshot_11.png Povrede-screenshot_12.png Povrede-screenshot_7.jpg Povrede-screenshot_8.jpg

    Фул кондиција, макс. морал , одигра пар минута и сјбе се! 21. година. 7 скила до скаута ... Докле бре више!

  8. #28
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    12
    Povrede-1016051_474892669251914_264888055_n.jpg
    i moze li se igra ovako? Stvarno ga preterujete sa ove povrede

  9. #29
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    10 povreda za sada.

  10. #30
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by Shadow View Post
    10 povreda za sada.
    Blago tebi, ja 22.

Page 3 of 10 FirstFirst 12345 ... LastLast