Page 8 of 16 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 71 to 80 of 151
Like Tree27Likes

Thread: Kupovina i prodaja igrača

  1. #71
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    169 je najmanje što imam

  2. #72
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    43
    Quote Originally Posted by Željko Novakov View Post
    Odigrao mi je taj igrac 3 utakmice i dao je 2 gola i posle svake utakmice ili treninga skil napredak je preko 120-130,da li po skil napretku moze da se kaze dal je dobar ili los,kako ti se cini ovaj igrac iz akademije mladih za 12 tokena?
    Naravno da ima toliki napredak kad ima 3 ili 4 zvezdice.

  3. #73
    Newbie
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    3
    Potrebni prijatelji sa 9, 10 i 11 nivoa radi kupovine igraca! Vase igrace koji su za vas slabi ja bih kupio uz adekvatnu nadoknadu! Naravno za pocetak moramo biti na istom serveru! Javite se!

  4. #74
    Newbie
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    2
    ocu ja da kupim samo mi objasni kako a 3 sam nivo imali to nekakve veze

  5. #75
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by Milan Vasovic View Post
    ocu ja da kupim samo mi objasni kako a 3 sam nivo imali to nekakve veze
    Kupovina igraca preko direktnih transfera (pregovora) dostupna je od 4. levela. Uz to postoji ogranicenje da je moguce dovesti igrace kvaliteta od 3 do 5 zvezdica.

  6. #76
    Newbie
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    1
    Prodajem tri igraca po najnizoj cjeni na ponudi:GK Iskandrov 147 20 godina,AMC AMR Adrous 153 32 godine,ML Thapa 140 20godina,MC Moreira 152 24 godine..Imam ih jos slobododno mi mozete dat ponude za rezervne igrace,a za ove iz prvih 11 se mozemo nekako dogovorit.Zbog krize u klubu ih prodajem.Ja sam LVL 28 na igri Real Madrid mi je klub.Ime Robert Trbovic

  7. #77
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    22
    Imam jedno pitanjce.. Ja sam 23 level,i sad imam 3 igraca sa po 2*,i nmg nikako da ih prodam...jel kad se stave na transfer listu,jel izlaze na transfer listi korisnika koji su moj level,ili nekim iz nizih levela?
    Znacio bi mi odgovor,jer sam u skripcu sa parama.... a ako zna neko neku caku,bilo bi mi super da vidim...
    jer nmg vise da ih stavljam na transfer listu,niko ih nece,a kad se pogleda statistika sve extra.. pozzz

  8. #78
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by buljanac View Post
    Imam jedno pitanjce.. Ja sam 23 level,i sad imam 3 igraca sa po 2*,i nmg nikako da ih prodam...jel kad se stave na transfer listu,jel izlaze na transfer listi korisnika koji su moj level,ili nekim iz nizih levela?
    Znacio bi mi odgovor,jer sam u skripcu sa parama.... a ako zna neko neku caku,bilo bi mi super da vidim...
    jer nmg vise da ih stavljam na transfer listu,niko ih nece,a kad se pogleda statistika sve extra.. pozzz
    Ne, igrace od 2* ne mogu da vide igraci koji su na tvom nivou jer na TL su vidljivi samo igaci od 3 do 5 zvezdica za svaki level.
    Igrace koji za tebe imaju 2* vide ekipe koje su nizi nivo od tebe i takvi igraci imaju 3* za menadzere 22. nivoa, 4* za menadzere 21. nivoa i naravno 5* za menadzere koji su 20. level.
    Izvesno je da ti menadzeri imaju odlicnu ponudu na TL pa im iz tog razloga tvoj igrac nije interesantan... Sacekaj pocetak sezone i vec 1. dana postavi igraca na TL (naravno nemoj da mu dodajes skilove kako ne bi dobio novu zvezdicu).

  9. #79
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    22
    Ok,hvala... A jel mogu sa nekim ko je nizi level od mene nekako da se dog i da mu prodam nekog igraca sa 2 zvezdice?

  10. #80
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Stavljaj ga na transfer listu što češće to je nekom igrač sa 5*.

Page 8 of 16 FirstFirst ... 678910 ... LastLast