Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 33
Like Tree17Likes

Thread: Strelice i Skill poeni

  1. #21
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Quote Originally Posted by nsretkovic View Post
    Mnogo je to veliki broj igraca, ja na primer imam ovako : 4 igraca u odbrani mogu igrati i stopera i beka tako da ako je jedan povredjen ili suspendovan samo stavim 3 stopera i to je to nemam rezervi. Imam jednog rezervnog za MR -a za Ml nemam , imam jednog Rezervnog MC i + 2 u prvoj postavi jer igram klasicno 4 4 2 i imam jednog spica u rezervi
    I ja koristim taktiku 4-4-2 ukupno imam 21.-og igraca znaci dve postave,jednu slabiju koristim za ligu a drugu jacu koristim za ligu sampiona i kup(naravno povrede nekad kroje tim).
    U odbrani imam 2 golmana 7 halfova sa bekovskim sposobnostima po dva bocna vezna 4 centralna vezna i 4 napadaca i preko 70 zelenih bustera

  2. #22
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Ivanmil View Post
    I ja koristim taktiku 4-4-2 ukupno imam 21.-og igraca znaci dve postave,jednu slabiju koristim za ligu a drugu jacu koristim za ligu sampiona i kup(naravno povrede nekad kroje tim).
    U odbrani imam 2 golmana 7 halfova sa bekovskim sposobnostima po dva bocna vezna 4 centralna vezna i 4 napadaca i preko 70 zelenih bustera
    Kad imas tim sa toliko rezervi mozes igrati po 2-3 prijeteljske na dan sa nekim neaktivnim profilom, tako ce ti se i rezerve uigravati a i dobijaces bustere kad vrsis izmene

    Послато са ZTE Kis Lite користећи Тапаток 2

  3. #23
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Quote Originally Posted by nsretkovic View Post
    Kad imas tim sa toliko rezervi mozes igrati po 2-3 prijeteljske na dan sa nekim neaktivnim profilom, tako ce ti se i rezerve uigravati a i dobijaces bustere kad vrsis izmene

    Послато са ZTE Kis Lite користећи Тапаток 2
    Da tacno je samo ja trenutno ne mogu da igram prijateljske imam 4 povredjena igraca i peti je rovit a danas imam dve vrlo znacajne utakmice(u ligi protiv drugog i u kupu protiv sasvim solidnog protivnika) tako da mi treba ju odmorni igraci

  4. #24
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Ivanmil View Post
    Da tacno je samo ja trenutno ne mogu da igram prijateljske imam 4 povredjena igraca i peti je rovit a danas imam dve vrlo znacajne utakmice(u ligi protiv drugog i u kupu protiv sasvim solidnog protivnika) tako da mi treba ju odmorni igraci
    Jel imas sanse KUP I LS da osvojis!?

  5. #25
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Quote Originally Posted by nsretkovic View Post
    Jel imas sanse KUP I LS da osvojis!?
    Kup imam savim pristojne sanse po kvalitetu bi trebalo da igram polufinale a i zreb mi je bio naklonjen
    Liga sampiona tu sam prvi u grupi fali mi bod da i teoretski osvojim prvo mesto i tu se nadam bar cetvrtfinalu.
    Liga dosta teska ali sigurno cu izboriti jedno od prva cetiri mesta

  6. #26
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    4

    Thumbs up

    Quote Originally Posted by nsretkovic View Post
    Pa to je ta razlika u serverima..:/ na nekim serverima su slabi menadzeri dok su na nekom svi scout bouyer-i
    moj drug moze da kupi igraca od 18 godina Q110 i da mu se niko ne umesa u aukciju,a ja trebam da potrosim 15 tokena da bih kupio mnogo losijeg igraca i to je glupo jer na njegovom serveru su svi slabi menadzeri,a na mom svi jaki
    Last edited by Стефан Глуваковић; 06-13-2013 at 11:25 AM.

  7. #27
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Nažalost to je tako kako ti se zalomi.

  8. #28
    Rookie Igor Gulic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Bavaniste
    Posts
    104
    Quote Originally Posted by Стефан Глуваковић View Post
    moj drug moze da kupi igraca od 18 godina Q110 i da mu se niko ne umesa u aukciju,a ja trebam da potrosim 15 tokena da bih kupio mnogo losijeg igraca i to je glupo jer na njegovom serveru su svi slabi menadzeri,a na mom svi jaki
    Tvoj drug e na dobrom serveru,i ja sam na takvom.Za 15 tokena kupim 15 igraca kakve zelim,dok na drugom profilu sam na najgorem serveru gde na TL nemam igraca iznad 3 Zvezdice a i da bi kupio tog od 3 zvezdice treba mi 20-30 tokena.Tako da na tom profilu kupujem iskljucivo skaute jer mi se ne isplati da licitiram nekog od 3 zvezdica 20 krugova jer on sem tokena uzme i dosta para tad.A ovako kupim skauta i miran sam cetiri sezone.
    WELCOME TO THE GROUP MANAGER TOP ELEVEN https://www.facebook.com/groups/583666931657266/

  9. #29
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Pozz svima, novi sam ovdje kao i u igrici, uhodao sam se polako ali ipak imam neka pitanja koja me muce.

    Quote Originally Posted by Ivor Štefanović View Post
    A kako je najbolje trenirat? kojim intezitetom? koliko puta dnevno? ja svoje treniram 1x dnevno s najvecim intezitetom sve 3 kategorije i uvijek su mi igraci umorni, tako da mislim da to nije dobro
    Quote Originally Posted by nsretkovic View Post
    Naravno da nije dobro, ja ih treniram ovako : Skupljam zelene cele sezone, zatim kad pocne nova kupim mlade koji mnogo napreduju i sto ostane tokena potrosim na zelene i onda ih pocnem trenirati i budziti im ocene prva nekoliko dana u zavisnosti koliko budem imao kofera Uglavnom kada imam kofere svaki sat ih treniram i tako...Ako nemas kofere gledaj samo da treniras po nekad nekog igraca kojem malo fali za skil, uradi mu istezanje ili kardio ako zatreba i FULL. Nemoj celu ekipu trenirati jer ce rezultati biti ocajno, tako se meni desilo izgubio sam 2;0 od jednog sto se sad bori za prolaz nivoa...
    Evo u ova dva posta spominjete nesto sto me zanima.

    1.Kako se igrac pojedinacno moze trenirati? Nisam dosad na to naisao, da li se to posebno placa tokenima kojih imam samo 5 ili?

    2.Spominjete jacinu treninga, dakle ima prva momcad, zamjene i rezerve i odmor, normalno i forsiranje. Sta mi tu preporucate da stavim?

    Quote Originally Posted by nsretkovic View Post
    Kad imas tim sa toliko rezervi mozes igrati po 2-3 prijeteljske na dan sa nekim neaktivnim profilom, tako ce ti se i rezerve uigravati a i dobijaces bustere kad vrsis izmene

    Послато са ZTE Kis Lite користећи Тапаток 2
    Sta ti znaci ovo sa neaktivnim profilom? Vidio sam da i drugi spominju te profile i ne razumijem sta to tocno znaci?

    Zanima me nesto i oko servera, kako da znam da li m je dobar ili los? Na aukciji imam vecinom igrace od 3 zvijezdice, ali imam i 4 i 5. Znaci li to nesto?

  10. #30
    Rookie Igor Gulic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Bavaniste
    Posts
    104
    Stefane nije svima u isto vreme jutro,niti su svi na istom serveru da bi ustajali ujutru niti je svima potrebno to
    WELCOME TO THE GROUP MANAGER TOP ELEVEN https://www.facebook.com/groups/583666931657266/

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast