Page 13 of 51 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast
Results 121 to 130 of 509
Like Tree1325Likes

Thread: Sezona 57 - 24.Avgust - Kako vam ide?

  1. #121
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Neočekivana pobjeda protiv jačeg protivnika

    Sezona 57 - 24.Avgust - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg

    Tabela 5. kola

    Sezona 57 - 24.Avgust - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg

    Sutra me zasigurno očekuje najteži meč do sada, protiv drugoplasirane ekipe u ligi.Evo postave te ekipe:
    Sezona 57 - 24.Avgust - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg

  2. #122
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Veče svima. Pratim šta se piše ali ne stižem da napišem nešto za svoj tim
    Liga Šampiona:







    Nikako da zabeležimo pobedu u LŠ. Sve je ovde otvoreno i dalje.
    Kup:



    Posle prve koju smo dobili 2:1 ovde smo jedva izvukli sledeću rundu. Evo sledećeg protivnika:





    Liga:





    Blamiranje žešće se ovde kajem što sam uopšte gledao ovu utakmicu.



    Danas mnogo bolje ja sam spavao imam temperturu pa verenica gledala. Trenutno stanje na tabeli:



    Sutrašnji protivnik u ligi:





    Nadam se pobedi. Ovo je moj trenutni tim:



    Doveli par pojačanja kako bi povećali izbor igrača. Bilo botova jutros ali ja sam morao za Kumanovo pa nisam mogao da ispratim
    Uf previše slika na jednom mestu

  3. #123
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    u ligi sampiona i 3 pobjeda doma pobjedili smo ac picchia 3:1 i 100 % ucinak 3 utakmice 3 pobjede i tako idemo po prvo mjesto u grupi jer ovi ostali su slabi i jedino sta vidimo prvi put nije niko dobio ocjenu igraca utakmice kasnije igramo derbi u ligi sa minerul cavnic



    statistike ucinak udarca je bio 100:33



    evo bez ocjena niko nije igrac utakmice xd



    tabela liga sampiona 3 kolo Skupine E


  4. #124
    Apprentice Ivan Jordovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    180
    U ligi još bez pobede,ova sezona je otpisana jer su skoro svi protivnici ponavljali i normalno napravili dobre timove koji su oko ili iznad 6*



    Dok u LŠ imamo sve dobre rezultate



    A u kupu zaista nismo imali sreće





    A ovaj tim će verovatno ponavljati sezonu pa smo već počeli sa jakim treninzima


  5. #125
    Apprentice Урош Уки Миленковић's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Leskovac, SRBIJA
    Posts
    169
    Ivane, vidim da imas 2 ST rezervna, a nijednog DL ili AML, bolje zameni jednog od ta dva za recimo DL, a na 7 mesto na klupi ubaci AML, samo ti dajem savet da bi imao sto spremniju ekipu sledece sezone ako te zahvate povrede.
    Sezona 3, Nivo 3
    Pobednik Lige: 3 puta (S1, S2, S3), Drugo mesto u Ligi: 1 put (S3)
    Pobednik Kupa: 1 put (S1), Drugo mesto u Kupu: 1 put (S2)
    Pobednik LS: 1 put (S3)
    Omega FC

  6. #126
    Apprentice Ivan Jordovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    180
    Uroše znam ja za to ali kad su dve sezone bez botova onda se moram zadovoljiti sa ovim što imam,lako bih ja sve to namestio da je TL normalna.A još mi je i budžet na maksimumu pa sve što prodam pre nego što nešto kupim to mi propada.

  7. #127
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    u ligi sta rec koju poruku poslati u igranom derbiju protiv minerul cavnica izgubili 1:3 i to doma to nemoze samo tako dobit mi smo igrali uski dijamant 4-1-2-1-2 a on 4-3-3 i ta formacija nemoze igrat protiv uskog nastimano normalno od strane nordeusa sramotno alli istinito meni daju 1 poraz uz to jos posjed na mojoj strani 54:46 nemam reci za ovo vec u 9 min moj igrac radi faul i dobije penal klasicno nije ni prosla minuta vec 0:2 i to u 10 min tako je bilo u prvih 45 min onda u drugom vec 0:3 u 76 min potom na kraju moj zabije tek u 88 min za 1:3 ko da su igrali ko muha bez glave i sad bezi 3 boda umesto da mi bezimo nemamo vise sta dodat na ovo na ovu blamazu od nordeusa i jos smo pali na 3 poziciju krasno odrat cu mu kozu u gostima tako da ga oderemo i pobjedimo.



    statistike 54:46 posjed i ostalo na mojoj strani trebali smo to dobit



    tabela 5 kolo


  8. #128
    Rookie Немањићи ФК's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    105
    Немањићи ФК наставља свој победнички низ у Лиги:

    Sezona 57 - 24.Avgust - Kako vam ide?-screenshot_1.png

    Тако да, у овом делу сезоне, о првом месту одлучује гол разлика. Заправо не ни гол разлика, већ број постигнутих голова.
    Но, за пар дана играмо са тренутно прво-пласираним тимом, и даћемо све од себе да "Јебачица", оправда свој назив и буде... побеђена.

    Sezona 57 - 24.Avgust - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg

    У Лиги Шампиона (Првака), побеђен је лидер у групи, тако да се и ту Немањићи ФК, враћа на прави пут.

    Sezona 57 - 24.Avgust - Kako vam ide?-screenshot_4.jpg

    Sezona 57 - 24.Avgust - Kako vam ide?-screenshot_5.png

    Што се Купа тиче, анализом наредног противника, објективно мислимо да је то -то. И више него задовољни смо пласманом у плеј-оф. Далеко од тога да ћемо се предати, али квалитет је на противничкој страни.

    Sezona 57 - 24.Avgust - Kako vam ide?-screenshot_7.jpg

    Немој да Вас завара општи просек, јер му исти квари резервна клупа. Прва посава је оно од чега се ми прибојавамо.

    Sezona 57 - 24.Avgust - Kako vam ide?-screenshot_6.jpg

    Мада, ако ћемо искрено, све ово смо мислили и о прошлом ривалу, па ипак ми играмо у плеј-офу. Тако да је и овде све отворено...
    Било како било, као што сам већ рекао, када узмемо све у обзир, ми смо својим досадашњим учинком у Купу, и више него задовољни.

  9. #129
    Dreamer
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Croatia
    Posts
    469
    danas u kupu pobjeda u gostima pobjedili smo silentbob 1:2 i tako napravili dobar rezultat pred uzvrat doma a i blizu osmine finala



    statistike


  10. #130
    Apprentice Урош Уки Миленковић's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Leskovac, SRBIJA
    Posts
    169
    Pobeda u Ligi od samo 3:0 nad Botom, i kiks jednog od 2 prateca kluba, i jednog od najozbiljnijih rivala za titulu ove sezone, i zbog male gol-razlike na danasnjem mecu gubimo 1. zbog manje datih golova, u sutra igramo upravo sa onim koji je danas kiksnuo, i nadamo se pobedi.



    Sezona 3, Nivo 3
    Pobednik Lige: 3 puta (S1, S2, S3), Drugo mesto u Ligi: 1 put (S3)
    Pobednik Kupa: 1 put (S1), Drugo mesto u Kupu: 1 put (S2)
    Pobednik LS: 1 put (S3)
    Omega FC

Page 13 of 51 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast