Page 14 of 63 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast
Results 131 to 140 of 625
Like Tree394Likes

Thread: Απαράδεκτο αποτέλεσμα

  1. #131
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    10 σουτ παραπάνω, ήττα 1-2 ενώ προηγήθηκα και αποκλεισμός στο κύπελλο απέναντι σε ισάξια ομάδα. Όχι τόσο απαράδεκτο αποτέλεσμα όσο εξοργιστικό.

    Την επόμενη σεζόν ξανά.
    Jimbesi likes this.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  2. #132
    Rookie
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    78
    Εγω μετα απο 2 συνεχομενες ισοπαλιες στο πρωταθλημα ειμαι αηττητος ακομα σε 18 παιχνιδια αλλα ο πρωτος με 1 μονο ισοπαλια ( με εμενα 0-0 ενω ειχα διπλασιες ευκαιριες) ξεφυγε στο +6 και με εχει στην διαφορα. Αν και ειμαι στο τελικο κυπελλου και λογικα θα περασω στους 4 του τσ.λ το πρωταθλημα πλεον ολο και δυσκολευει αρα ο στοχος του Τριπλ κραουν χαθηκε για αλλη μια σεζον. Ειμαι αρκετα στεναχωρημενος γιατι η ομαδα ακομα δεν εχει χασει σε καμμια διοργανωση και χανει το πρωταθλημα και το τριπλ κραουν γιατι εχω να αντιμετωπισω μια απο τις καλυτερες ομαδες στο λεβελ που ειμαι. Αλλα γιατι μια εικονα ειναι χιλιες λεξεις σας παραθετω την φωτογραφια μεχρι στιγμης για το πρωταθλημα.Απαράδεκτο αποτέλεσμα-951.jpg
    Last edited by Jimbesi; 05-19-2017 at 07:40 PM.
    axd23 likes this.

  3. #133
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Oι συνηθεις πια βαθμολογιες του σ/κ στις ομοσπονδιες.

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_4.jpg

    και τα συνηθισμενα πια ποσοστα ευστοχιας. καποτε πρεπει να τελειωσει πια αυτη η κοροιδια. εχει παραγινει.

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_11.jpg

  4. #134
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    τι λες ?
    έχουμε έναν Bridgegoth στο φόρουμ.
    Μήπως είναι αυτός ?

    https://forum.topeleven.com/top-elev...en-matter.html
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #135
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    Εδω κ 4 αγωνιστικές αν δεν τα βάλω όλα στο μαξ...επίθεση πίεση αντεπιθέσεις, παιχνίδι δν παίρνω παραλίγο να μου την κάνει σήμερα τσαμπιονς από το 30' έχανα 3-0 ίδια συστήματα ίδιοι παίχτες...με νορμάλ οδηγίες τρώω αμέσως γκολ ...φυσικά πάντα απόντες οι αντίπαλοι....έχει φοβηθεί το μάτι μου...ο βοηθός άλλα αντ'αλλων...σαν να με κυνηγάει κ την γλυτώνω τελευταία στιγμή...
    Last edited by Fcgrfr; 05-20-2017 at 06:41 PM.

  6. #136
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Πηγε να γινει η μαλακια στον τελικο κυπελου απεναντι σε εναν αποντα 4,5 αστερο. Ευτυχως ισοφαρισαμε στο 88' και αποκατασταθηκε η ομαλοτητα στα πεναλτυ. Αντε γιατι στο τσακ τη γλυτωσε τo EIZO και ειναι κι ακριβο το ρημαδι. Μας παει γ@μιωντ@ς ΚΑΙ εφετος το game. Νikolgiorgos πες τους να τη χαιρονται την αηδια που φτιαξανε οταν ξαναμιλησετε. Εμενα δε μου ξανααπαντανε απο το support, εχω λενε hard language. Aς προσεχανε με την αηδια τους να μη με φταναν εκει.
    Τι θελουνε δηλαδη να μας γ@μ@νε και να τους γλυκομιλαμε?? Οριστε τα χαλια τους. Αυτα ειναι απαραδεκτα αισχη που συμβαινουν.!!!

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_13.jpg
    Last edited by Nikose; 05-23-2017 at 07:55 PM.

  7. #137
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Εχει ξεφύγει εντελώς το πράγμα.
    Παρακαλαω να παρακολουθεί ο αντίπαλος πλέον.

    Γίνονται τρέλα πράγματα
    Ioannis Boulakas and dimvol like this.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  8. #138
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    καλά ρε Nikose, στέλνεις και συ report γιατί έχασες ξέρω γω από χαμηλότερης ποιότητας αντίπαλο και περιμένεις (κάποια) λογική απάντηση ?
    Λες και είσαι χθεσινός.
    Αφού το σήκωσες, είσαι οκ.
    Η ιστορία έγραψε, είσαι κυπελλούχος.
    Ioannis Boulakas likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  9. #139
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    καλά ρε Nikose, στέλνεις και συ report γιατί έχασες ξέρω γω από χαμηλότερης ποιότητας αντίπαλο και περιμένεις (κάποια) λογική απάντηση ?
    Λες και είσαι χθεσινός.
    Αφού το σήκωσες, είσαι οκ.
    Η ιστορία έγραψε, είσαι κυπελλούχος.
    Δεν μπορω να μη μιλησω οταν βλεπω απαραδεκτα πραγματα. Πες πες ολο και κατι θα διορθωσουν. Αστους ετσι και θα στη φορανε κανονικα, Φυσικα και θα στειλω στο support!!!!! Kαι οχι επειδη εχασα. Για το πως εχασα. Εχει αρχισει και γινεται συνεχεια αυτη η μ@μ@κι@ με το shot efficiency στο < 10%. Για κατι τετοιες π@π@ριες ειναι μανες οι προγραματιστες τους εε???
    Last edited by Nikose; 05-25-2017 at 09:27 PM.
    Ioannis Boulakas likes this.

  10. #140
    Apprentice imperium's Avatar
    Join Date
    May 2017
    Location
    Greece
    Posts
    297
    εχω χασει σε προημιτελικα Τσουλου με ομαδα με τα μισα επιπεδα απο τα δικα μου
    και τους δυο αγωνες με το ιδιο σκορ 4-0 και να μην το πιστευω.
    Ο τυπος που ειχε την ομαδα δεν ειχε μπει ποτε μεσα.
    Ειχα 8 ατομα υποστηριξη σε καθε αγωνα και τα ετρωγα τα μπαλακια σαν να μην ειχα τερμα και αμυνα.

Page 14 of 63 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast