Page 13 of 63 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast
Results 121 to 130 of 625
Like Tree394Likes

Thread: Απαράδεκτο αποτέλεσμα

  1. #121
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Τα γκολ μπήκαν με ολους τους πιθανούς τρόπους.

    Αμυντικοί και τέρμα ηταν οι βασικοί μου, και έχουν ματσαρει θηρία αρα δεν τίθεται θέμα ποιότητας.

    Ουτως η άλλως στον πρώτο αγώνα τον πήρα εύκολα 2-1 με ιδιους παίκτες εκατέρωθεν, και έπρεπε να φαει ακόμα λίγα...

    Δεν κλαταραν οι παίκτες, ο αλγόριθμος στον αρχικό υπολογισμό κλαταρε και προσπαθώ να δω τι ακριβώς βρήκε και δημιούργησε τόσο χαοτική διαφορα
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  2. #122
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα

    Ότι και να κάνουμε φιλαράκι, μερικές φορές θα βγει αποτέλεσμα ΑΣΧΕΤΟ με τη λογική.
    Προχτές εμένα στο κύπελλο μου ήρθε ομάδα ισοδύναμη που είχα νικήσει 1-0 εκτος, και με νίκησε 2-0 στην έδρα μου με 58-42 κατοχή υπέρ μου, και ο αντίπαλος μάνατζερ απών βέβαια...
    Δεν βγαίνει άκρη, απλώς το παιχνίδι προσπαθεί να ενσωματώσει και τον παράγοντα έκπληξη, λίγο υπερβολικά μερικές φορές


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Cloverfield likes this.

  3. #123
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Θελω μια φορα να χασω απο εναν αντιπαλο με περισσοτερα σουτ και καλυτερα στατιστικα απο εμενα. ΜΠΟΡΩ???????????? Ε??? ΣΚ@ΤΟ ΕΤΑΙΡΙΑ???? ΜΠΟΡΩ Γ@ΜΩ ΤΟ ΦΕΛΕΚΙ ΣΑΣ?????

    Χασαμε στο κυπελο 3-2 με πεναλτυ στο 90. Απο τον γενικως και ειδικως αποντα. Καπως ετσι (ακριβως ετσι) χασαμε και τα δυο προηγουμενα ματς στο cl και μας πεταξε ενας αλλος πουθενας εξω.

    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_4.jpg
    Last edited by Nikose; 05-17-2017 at 03:40 PM.
    Ioannis Boulakas likes this.

  4. #124
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    @nikose

    πολλά τα περίεργα αποτελέσματα αυτή την σεζόν, περισσότερα από το σύνηθες και ακόμα περισσότερα όταν είναι απών ο αντίπαλος:
    https://forum.topeleven.com/bugs-tec...tml#post458894

    για κανένα λόγο δεν έχει γίνει τυχαίο αυτό.
    nichio and Ioannis Boulakas like this.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  5. #125
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    το να παρακολουθεις ζωντανά τα παιχνίδια της ομάδας σου πλέον έχει γίνει μειονέκτημα...το χουν πάρει χαμπάρι αρκετοί μέχρι στιγμής σε όλες τις διοργανώσεις εδώ κ δυο σεζον μόνο ενα αντίπαλο μάνατζερ βρήκα ονλινε στο μεταξύ μας παιχνίδι ...γιατί άραγε ? τι μαγικά έχει κάνει πάλι η Νορντεους ?

  6. #126
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    ΜΕ πάει εμπλοκή 2 μέρες τώρα δεν μπορώ να σταυρώσω νίκη κοντεύω να χάσω τα πάντα και όπως λέτε και πιο πάνω σε όλα τα ματς οι αντίπαλοι είναι απόντες

  7. #127
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Σήμερα δεν μπόρεσα να δω προημιτελικά chl με αντίπαλο Έλληνα, 10% πιο κάτω από μένα, αυτός παρών, εκτός έδρας. Τελικό αποτέλεσμα, 0-4 υπέρ μου...
    Κάτι γίνεται εδώ...


    Sent from my iPad using Tapatalk

  8. #128
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Xaxaxa eδω μας παει εμπλοκη (με ελαχιστες εξαιρεσεις) 3 χρονια ρε γιαννη!!
    Ioannis Boulakas likes this.

  9. #129
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Μια φορα το μηνα ειναι τα σπαμ μωρε!! Οχι 4 φορες τη βδομαδα!!
    Χασαμε 3-2. Ακομα του δινει πεναλτυ το κορακι.... Που να τα βαζε και ολα..
    Ο βοηθος οπως παντα ολα τα λ7.
    Αλλα και τα πεναλτυ βλεπω εχουν αρχισει να γινονται της μοδος. Ειδικα μετα το 80φευγα.


    Απαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_4.jpg
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Απαράδεκτο αποτέλεσμα-screenshot_5.jpg  
    Last edited by Nikose; 05-18-2017 at 06:11 PM.

  10. #130
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Τρελός χαμός φέτος.

    Καλά εντάξει αυτά που χάνω βγάζουν μάτι, αλλά έχω κερδίσει και κάτι παιχνίδια για γέλια.

    Με τη δεύτερη ομάδα, το παιχνιδι τρολαρει τον πρωτοπωρο αήττητο, του έκανε 1 ήττα 1 ισοπαλία απο το πουθενά και έγινε ντέρμπι!
    Last edited by Cloverfield; 05-19-2017 at 07:20 PM.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

Page 13 of 63 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast