Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 18 of 18
Like Tree10Likes

Thread: 3-3-2-2 επίθεση με ξαφνικές άμυνες!!!!!

  1. #11
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Το σύστημα που αναφέρεις είναι η παραλλαγή αυτου https://forum.topeleven.com/Συστήματ...tml#post444079 που ουσιαστικα μας εχει δυσκολεψει ολους ειδικα αυτη τη χρονιά.

    Ειχα ξαναγραψει οτι εδω και 2-3 σεζον βλεπω μεγαλο πλεονεκτημα στα συστηματα που βγαζουν πολλους παίκτες μπροστά

    Ειναι συστηματα που κανουν μεγαλες ζημιες αλλα απο τα δεδομενα που βλεπω ειναι οτι εν τελει την πατανε σε ματς που δεν θα επρεπε με συνεπεια να βγαινουν εκτος στοχων. (Μιλαω για οσους παιζουν αυτο ως μοναδικό συστημα)

    Θα εχει ενδιαφέρον στο τελος της σεζον να μας κανεις μια σουμα με τις επιτυχιας της χρονιας μαζι με ποσοστο νικων ηττων σε καθε διοργανωση
    Last edited by Cloverfield; 02-23-2017 at 08:40 AM.
    Ioannis Boulakas likes this.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  2. #12
    Rookie
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    59
    Δοκιμασα το συστημα σε 2 φιλικους, ο πρωτος με ενα ισοδυναμο αντιπαλο (1% ποιο πανω απο μενα) επαιζε 4312 και ο δευτερος με αντιπαλο 27% κ 2 λβλ ποιο πανω απο μενα που επαιζε με 442nd κ με αφησε αφωνο, 6-0 στον πρωτο φιλικο, κ 3-1 στον δευτερο. Πραγματι τα σπαει, εδω πρεπει να πω οτι δεν ενεργοποιησα κανενα μπονους στη διαρκεια του αγωνα. Ανηπομονω να δω τι θα κανει στον επομενο αγωνο (τα ξημερωματα, δεν θα ειμαι μεσα) αλλα ο συγκεκριμενος αντιπαλος ειναι πολυ καλος, των συναντω συχνα.
    dragonomicon likes this.

  3. #13
    Apprentice dragonomicon's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    https://t.me/pump_upp
    Posts
    195
    Quote Originally Posted by Cloverfield View Post
    Το σύστημα που αναφέρεις είναι η παραλλαγή αυτου https://forum.topeleven.com/Συστήματ...tml#post444079 που ουσιαστικα μας εχει δυσκολεψει ολους ειδικα αυτη τη χρονιά.

    Ειχα ξαναγραψει οτι εδω και 2-3 σεζον βλεπω μεγαλο πλεονεκτημα στα συστηματα που βγαζουν πολλους παίκτες μπροστά

    Ειναι συστηματα που κανουν μεγαλες ζημιες αλλα απο τα δεδομενα που βλεπω ειναι οτι εν τελει την πατανε σε ματς που δεν θα επρεπε με συνεπεια να βγαινουν εκτος στοχων. (Μιλαω για οσους παιζουν αυτο ως μοναδικό συστημα)

    Θα εχει ενδιαφέρον στο τελος της σεζον να μας κανεις μια σουμα με τις επιτυχιας της χρονιας μαζι με ποσοστο νικων ηττων σε καθε διοργανωση
    Το έχω ήδη στα υπ΄΄ όψη να το κάνω γι αυτό και ζήτησα να μην γράφεται κάτι άλλο πλήν από απόψεις επι του συγκεκριμένου. Τώρα φίλε όσον αφορά το σύστημα σα σύστημα, όπως βλέπεις, οι οδηγίες που έχω δώσει στο σύστημα αυτό, δεν νομίζω να παίζονται από άλλον άνθρωπο, ειδικά γι αυτό το σύστημα και βάζω στοίχημα γι αυτό. Εχω ανακαλύψει ίσως τη χημεία του και σας το έχω καταθέσει. Είτε έτσι είτε αλλιώς τόσα χρόνια στο τοπ πλέον αυτό έχει μόνο αξία, να μετουσιώνεις κάτι κοινό σε κάτι καλό. Μέχρι τώρα ίσως ήταν ένα σύστημα που δεν γέμιζε το μάτι, τώρα όμως είναι ένα σύστημα που πρέπει να φοβάσαι.
    Nick Lizas likes this.

  4. #14
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    μόλις το έπαιξα στις ομοσπονδίες και μάλιστα με βατό αντίπαλο και με βατό σύστημα θα έλεγα. Dc dc dc- dmc dmc- ml mc mr- st st.οι παίκτες μου ήταν κόκκινοι στο μεγαλύτερο μέρος του παιχνιδιού. έχασα επιοικως με 5-1.Ακριβως με τις ίδιες ρυθμίσεις και μάλιστα δεν άλλαξα τίποτα ακόμη κι όταν έβλεπα ότι δεν τραβούσε το συστημα μόνο και μόνο για να το δοκιμάσω μιας και ο Drago επεμενε πολύ στις στις ρυθμισεις. Μιλαμε δεν ακουμπησα μπαλα.Οταν θα είμαι στο πισι και όχι στο κινητό θα ανεβάσω και φωτο. Ο παικτης που λειπει από το κεντρο αποβληθηκε στο 62' με απευθειας κοκκινη κι ενώ χαναμε ηδη με 5-0. (μαρκαρισμα ηπιο!!!!)

    3-3-2-2 επίθεση με ξαφνικές άμυνες!!!!!-screenshot_6.jpg3-3-2-2 επίθεση με ξαφνικές άμυνες!!!!!-screenshot_9.jpg3-3-2-2 επίθεση με ξαφνικές άμυνες!!!!!-screenshot_10.jpg3-3-2-2 επίθεση με ξαφνικές άμυνες!!!!!-screenshot_11.jpg3-3-2-2 επίθεση με ξαφνικές άμυνες!!!!!-screenshot_12.jpg
    Last edited by Nikose; 02-25-2017 at 05:50 PM.
    nikolgiorgos likes this.

  5. #15
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    καλά εσύ καταστρέφεις κάθε σύστημα - εννοώ όταν το παίζεις χαχαχα

    Λοιπόν, πέρα από την πλάκα, πρέπει να υπάρχει και μια χημεία στην ομάδα.
    Δεν μπορείς δηλ. στα καλά καθούμενα να βάλεις τους παίκτες σου σε ένα "ιδιαίτερο" σύστημα όπως του Γιάννη και να έχουν τα ίδια αποτελέσματα.

    Σόρυ παιδιά, δεν υπάρχουν "μαγικές" συνταγές στο Τ11.
    Cloverfield likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  6. #16
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    με αντεπιθεσεις απο τα πλαγια επρεπε να φαει ισαμε 3 γκολακια ετσι που επαιζε. τον ειχα παρει με 3-1 στο πρωτο ματς με 4-5-1v.

  7. #17
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    καλά εσύ καταστρέφεις κάθε σύστημα - εννοώ όταν το παίζεις χαχαχα

    Λοιπόν, πέρα από την πλάκα, πρέπει να υπάρχει και μια χημεία στην ομάδα.
    Δεν μπορείς δηλ. στα καλά καθούμενα να βάλεις τους παίκτες σου σε ένα "ιδιαίτερο" σύστημα όπως του Γιάννη και να έχουν τα ίδια αποτελέσματα.

    Σόρυ παιδιά, δεν υπάρχουν "μαγικές" συνταγές στο Τ11.
    συμφωνω μπορει ο γιαννης να αρχιζει ετσι αλλα δεν ξερουμε τι αλλαγες κανει στην ομαδα κατα την διαρκεια του αγωνα
    η τι κινησεις κανει εαν ειναι πισω στο σκορ και εκει ειναι η διαφορα γιατι πιστευω ειναι καλος μανατζερ
    nikolgiorgos and dragonomicon like this.

  8. #18
    Apprentice dragonomicon's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    https://t.me/pump_upp
    Posts
    195
    Νικ αποδεδειγμένα ότι πιάνεις το κάνεις στάχτη.... χεχεχεχε, το λοιπόν το σύστημα αυτό είναι ιδιέταιρο. Η αλήθεια είναι οτι πρέπει να υπάρχει το ανάλογο υλικό αλλά και το σωστό παίξιμο, εγώ όπως βλέπεις ξεκινάω έτσι. όπως ακριβώς έγραψα, έχω κατεβάσει φίλε ομάδες 20% ανώτερες από εμένα και έχω υλικό να σου δείξω (μερικά τα έχω ποστάρει), όλη τη σεζόν την έβγαλα με αυτό. Με πήγε προημιτελικό τσ λου και αυτό γιατί είχα τραυματισμούς και κόκκινες(μιλάμε γαμήθηκε) στον τελικό του κυπελλου ( παίζω μεθαύριο) και στο πρωτάθλημα το έχω πάρει εδω και τρεις αγωνιστικές με τρελλή διαφορά και ομαδάρες μέσα. Τι άλλο να σου πω? Τα παιδιά εδώ έχουν δει ματς μου και μπορούν να σου πουν πως παίζει η ομάδα. Τώρα στο μεσα κομμάτι του παιχνιδιού υπάρχουν πράγματα που κάνεις, υπάρχουν επίσης και άγραφοι κανόνες που πρέπει να γνωρίζεις. Αυτά τα κρατώ όπως κάθε μάνατζερ για πάρτη του. Σας δίνω όμως μια οδό να βαδίσετε. πήγαινε πιο πάνω στα ποστ να δεις, το δοκίμασαν κ αλλοι παίχτες και γράψανε. Δεν έπετε όμως οτι, ότι λέω είναι και 100 % πραγματοποιήσιμο από όλους ή οτι θα το βάλεις και θα τα κατακτήσεις όλα. Οπως δούλεψα εγώ έτσι πρέπει να δουλέψεις μαζί του και εσύ. Εγώ απλά σας δίνω το ταρταν, το γήπεδο το στήνεις εσύ.
    Nick Lizas likes this.

Page 2 of 2 FirstFirst 12