Page 13 of 25 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast
Results 121 to 130 of 248
Like Tree74Likes

Thread: Εξαφανίστηκαν τα βίντεο

  1. #121
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    από τις χειρότερες σεζον ....τοπίο στην ομίχλη τα βαλιτσάκια, μας έχουν κάνει να αισθανόμαστε βασιλιάδες αν σπάσει ο διαλος το ποδάρι του κ μια μέρα καταφέρουμε κ πάρουμε 20+ κατακριτέα η συμπεριφορά τους να μην ξεδιαλύνουν το τοπίο, δεν με ενδιαφέρει αν τα κόψουν εντελώς...αυτό που θέλω να ξέρω επίσημα ειναι το τι ισχύει από εδώ κ στο εξής αλλά για όλους τους παίχτες...όχι εσύ πάρε εσύ μην παίρνεις ....
    Ioannis Boulakas likes this.

  2. #122
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Νομίζω οτι αυτο ενοχλει τους περισσοτερους γιατι πολυ αλλα δεν σε αφηνει να κανεις ενα προγραμματισμο για το πως θα καταναλωσεις τα resources σου.

    Ερχεται νεα σεεζον και δεν ξερουμε τι θα μας βρει
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  3. #123
    Dreamer gkassimis's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Greece
    Posts
    433
    Quote Originally Posted by Cloverfield View Post
    Νομίζω οτι αυτο ενοχλει τους περισσοτερους γιατι πολυ αλλα δεν σε αφηνει να κανεις ενα προγραμματισμο για το πως θα καταναλωσεις τα resources σου.

    Ερχεται νεα σεεζον και δεν ξερουμε τι θα μας βρει
    εγω παιρνω κοτσοβολος. με δοσεις 2-3 καθε φορα και με διαφορα αρκετων ωρων μεταξυ τους. συνολο κανα 15αρι
    nikolgiorgos likes this.

  4. #124
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    ναι ρε γμτ
    πριν σε 20-25 λεπτά μαζεύαμε 30 πράσινα και τώρα έχει γίνει του survivor για να μαζέψουμε 20
    Ioannis Boulakas likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #125
    Rookie Mixalis Xerts's Avatar
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    Greece
    Posts
    126
    δεν ξέρω τη παίζει με την nordeus αλλά τα έχουν κάνει σαλάτα σήμερα πείρα μόνο 13 πακέτα τι παίζει ??
    <<<<<<P.A.O.K. FC 2013-2017>>>>>>
    [I]TARGET: MAKING 6+ OF PLAYERS [/I] [U]My association Top11 Friends

  6. #126
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Mixalis Xerts View Post
    δεν ξέρω τη παίζει με την nordeus αλλά τα έχουν κάνει σαλάτα σήμερα πείρα μόνο 13 πακέτα τι παίζει ??
    Και χθες τόσες και σήμερα.
    9 πράσινα και 4 x2 προπονήσεις.

    Α και 9 διαφημίσεις που δεν μου δώσανε τίποτα.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  7. #127
    Rookie Mixalis Xerts's Avatar
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    Greece
    Posts
    126
    τα φράγκα μια χαρά ξέρουν να τα παίρνουν τι να πεις pay to win μου φαίνεται
    Jimbesi likes this.
    <<<<<<P.A.O.K. FC 2013-2017>>>>>>
    [I]TARGET: MAKING 6+ OF PLAYERS [/I] [U]My association Top11 Friends

  8. #128
    Rookie
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    78
    Εχω παρατηρησει οτι καποιες συγκεκριμενες διαφημισεις δεν δινουν πρασινα π.χ soul hunders. Αν και θα το ψαξω και αλλο το θεμα για ποιες ειναι οι διαφημισεις και αν δω απαντησεις να γραψω ποιες ειναι σε εμενα προτεινω να μιλησουμε ολοι με το support της nordeus μαζικα γιατι οταν εγω βλεπω ολοκληρη μια διαφημιση αυτοι κερδιζουν ειτε παρω το πρασινο πακετο ή δεν το παρω. Γιατι αλλιως αυτο λεγεται κλεψια και κοροιδια. Επισης τα σαββατοκυριακα κατι παθαινει το παιχνιδι 1η ηττα στο πρωταθλημα αλλα διατηρησα την 1η θεση γιατι ο 2ος ηρθε ισοπαλος με τον προτελευταιο (παρατημενη ομαδα 5 βαθμους εχει πλεον) και αλλα πολλη παραξενα αποτελεσματα σημερα. Σκεφτειτε πως θα κανει αυτος που τον εχω και στην διαφορα.
    Last edited by Jimbesi; 04-22-2017 at 04:15 PM.

  9. #129
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Είχα στείλει μήνυμα στο support και τους εξήγησα ακριβώς αυτό.Οι διαφημιζόμενοι διατηρούν το δικαίωμα να προβάλουν κανονικά το προϊόν τους καταναλώνοντας το χρόνο μας,χωρίς όμως να δίνουν το αντίτιμο και πως δε μπορεί να επιτρέπεται κάτι τέτοιο.
    Περιορίστηκαν να μου απαντήσουν πως αντιλαμβάνονται τον προβληματισμό μου,αλλά είναι αποκλειστικά ζήτημα των διαφημιζόμενων.Άμα βρήκατε άκρη εσείς,πείτε και σε εμένα.
    Jimbesi likes this.

  10. #130
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    κάποιες φορές τα δίνει (πολύ) αργότερα.
    Έχετε παρατηρήσει κάποιες φορές να βλέπετε ένα βίντεο και μετά να έχει προσθέσει 2 βαλιτσάκια ?
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

Page 13 of 25 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast