Page 16 of 21 FirstFirst ... 61415161718 ... LastLast
Results 151 to 160 of 209
Like Tree79Likes

Thread: Fudbalska dešavanja na našim prostorima i šire(reprezentacija, klubovi)

  1. #151
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Euro 2016 pocinjem da gledam kad krenu cetvrtfinalne tekme! A nadam se da ce Uefa mafiosi nakon potencijalnih tekmi Engleska - Albanija I Nemacka - S. Irska shvatiti svoju glupost i vratiti format na 16 ucesnika.
    t11_fan likes this.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  2. #152
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Mislim da nema potrebe za tolikim brojem grupa u kvalifikacijama, bolje bi bilo da je manje grupa, a više reprezentacija u grupama.
    Ex top eleven player


  3. #153
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Mislim da nema potrebe za tolikim brojem grupa u kvalifikacijama, bolje bi bilo da je manje grupa, a više reprezentacija u grupama.
    Ma da se ja pitam, ne bi se igrale kvalifikacije... Ima 50 država u Evropi, po 16 reprezentacija u 3 nivoa kvaliteta, to je 48... 4 najslabije reprezentacije (Andora, Gibraltar, San Marino i još jedna) igraju mini baraž turnir za popunu "treće lige"... Po 4 grupe od po 4 ekipe, poslednji u grupama ispadaju u niži rang, polufinalisti idu u viši rang i mogu svake godine, svake druge da prave Evropsko Prvenstvo A, B i C, bez kvalifikacija...

  4. #154
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Ode Austrija na prvenstvo s 28 bodova i Rusi s njima, Šveđani 3. s 18. Neće valjda biti još jedno prvenstvo bez Ibre?
    Ex top eleven player


  5. #155
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    ma bitno da cu ja piti sa Ircima tokom Eura a Hrvatima kako bude hahaha,ako odemo uopce
    lespa likes this.

  6. #156
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    ma bitno da cu ja piti sa Ircima tokom Eura a Hrvatima kako bude hahaha,ako odemo uopce
    druze, srecno u novoj avanturi i spremi se za vise kisnih dana...
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  7. #157
    Pro munchen's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Tuzla
    Posts
    843
    Hrvati direktno, mi ponovo u baraž . Ali najjače je kako Turci prođoše direktno, zahvaljujući Kazahstanu . #SamoSloboda

  8. #158
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Sve dok mi budemo ubedjeni da imamo dobre igrace necemo se plasirati ni na jedno takmicenje.Nemamo klasicnog napadaca,nama napadac u proteklim kvalifikacijama nije dao niti jedan gol!Oko selektora necu trositi reci,to je uzas.Jedino pametno bi bilo da se deca usmeravaju na tenis,kosarku,vaterpol,odbojku i druge sprtove jer u nasem fudbalu nema spasa..Sad se spominje i izgradnja nacionalnog stadion ej koji kosta 200 miliona pa odaklen nama te pare mi smo siromasna drzava.Da bi drzava bila ekonomski stabilna treba da ima jaku PRIVREDU(indusrija,poljoprivreda,rude,prirodan bogatstva) mi to nista nemamo samo pozajmljujemo pare od MMF,a gradimo i BG na vodi..Kad se realno sagleda situacija mi smo i u regionu najgori,pa Hrvatska samo od turizma zaradi koliko mi za 2 godine.......

  9. #159
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    @Top El
    Ma cijeli Balkan je u K, nije kod nas ništa bolje. Od turizma zarade u 6 mjeseci neke novce pa onda 6 mjeseci budu bez zarade, pa kad se to podijeli na 12 mjeseci, onda brojke izgledaju drugačije. Što je najgore, oni koji odlučuju o svemu misle da će nas turizam izvući iz krize, a on sigurno nije djelatnost koja bi trebala nosit BDP.
    A reprezentacija RH će tek pokazati koliko nekvalitetenog trenera ima. Nije Kovač bio najbolji izbor, ipak trener reprezentacije treba imati iskustva, ali sad su spali na još niže grane. Netko je komentirao na facebooku da sadašnjem izborniku ne bi dao da vodi njegov tim na football manageru a kamoli neku reprezentaciju.
    Nije reprezentacija Srbije tako nekvalitetna, možda se zbog rezultata iz kvalifikacija čini lošijom nego što zapravo je. Ima tu dobrih igrača, samo je problem u treneru ili mentalitetu, moral je loš. Treba im trener koji će ih probudit. Gledao sam utakmicu s Portugalom, da je realizacija bila na nivou sigurno ne bi izgubili. Moutinho je pokazao kako se to radi. Nema tu čekanja, premišljanja, hoću-neću. Srbi su previše komplicirali pred golom Portugala i dali im dovoljno vremena da se obrane, da očiste loptu ispred svog gola.
    Ex top eleven player


  10. #160
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Sezona 27, Level 27


Page 16 of 21 FirstFirst ... 61415161718 ... LastLast