Page 17 of 21 FirstFirst ... 71516171819 ... LastLast
Results 161 to 170 of 209
Like Tree79Likes

Thread: Fudbalska dešavanja na našim prostorima i šire(reprezentacija, klubovi)

  1. #161
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Najnovija izjava PREDSJEDNIKA HNS-a

    Sezona 27, Level 27


  2. #162
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Najnovija izjava PREDSJEDNIKA HNS-a

    Dobar napadac ali pametan kao da mu Ava Karabatic bila uciteljica u skoli
    Aleksandar Ilok likes this.

  3. #163
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by lespa View Post
    Euro 2016 pocinjem da gledam kad krenu cetvrtfinalne tekme! A nadam se da ce Uefa mafiosi nakon potencijalnih tekmi Engleska - Albanija I Nemacka - S. Irska shvatiti svoju glupost i vratiti format na 16 ucesnika.
    Ista stvar je sa Ligom prvaka zar ne..Platinijeve reforme
    Sezona 27, Level 27


  4. #164
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Dobar napadac ali pametan kao da mu Ava Karabatic bila uciteljica u skoli
    Da dobar, najbolji kojeg je Hrvatska imala, uzor, genije...a sad...ne mogu da se sjetim uopce da sam ga nekad gledao drugacijim ocima..bas cudan osjecaj.

    Sjecam se tekme sa Danskom na Euru, kad je lobao Petera Schmeichela na EP, nakon te pobjede svi smo izasli na ulice, vecina smo imali njegove dresove, glumili da smo Suker...eh kako lijepa vremena
    Sezona 27, Level 27


  5. #165
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    Da dobar, najbolji kojeg je Hrvatska imala, uzor, genije...a sad...ne mogu da se sjetim uopce da sam ga nekad gledao drugacijim ocima..bas cudan osjecaj.

    Sjecam se tekme sa Danskom na Euru, kad je lobao Petera Schmeichela na EP, nakon te pobjede svi smo izasli na ulice, vecina smo imali njegove dresove, glumili da smo Suker...eh kako lijepa vremena
    Neces vjerovat ali NIKAD nisam imao njegov dres,men je ŠIMIĆ bio idol...dan danas imam njegov dres na kockice one nakoso pola bijel pola kockice ako se sjecas

  6. #166
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Neces vjerovat ali NIKAD nisam imao njegov dres,men je ŠIMIĆ bio idol...dan danas imam njegov dres na kockice one nakoso pola bijel pola kockice ako se sjecas
    Simic je bio ok ali nisam mogao protiv sebe, priustio mi je jako puno boli, doslovno, plakao sam na stadionu kao kisa a poslije tekme 3 dana sam osjecao nevjerovatnu tugu i vjeruj mi ne pretjerujem...nikad mu to nisam oprostio.

    Sta mislis na koju tekmu ciljam?
    Sezona 27, Level 27


  7. #167
    VIP Aleksandar Ilok's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Ilok
    Posts
    2,091
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Neces vjerovat ali NIKAD nisam imao njegov dres,men je ŠIMIĆ bio idol...dan danas imam njegov dres na kockice one nakoso pola bijel pola kockice ako se sjecas
    Simic je bio ok ali nisam mogao protiv sebe, priustio mi je jako puno boli, doslovno, plakao sam na stadionu kao kisa a poslije tekme 3 dana sam osjecao nevjerovatnu tugu i vjeruj mi ne pretjerujem...nikad mu to nisam oprostio.

    Sta mislis na koju tekmu ciljam?
    Sezona 27, Level 27


  8. #168
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Everton - Mancester
    moram reci da sam prijatno iznenadjen. ocekivao sam da Mancester ima posed lopte a da Everton daje golove ali eto...
    Go Mancester!
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #169
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Kloppova debitantska utakmica na klupi Liverpoola završila je 0-0 protiv Spursa u gostima. To je dobar rezultat jer je Liverpool osakaćen ozljedama, dugo nije odigrao bez primljenog gola, a s druge strane menadžer Tottenhama Pochettino je dobio nagradu za najboljeg u EPL za 9. mjesec. Vidjela se promjena u igri, veća agresivnost na loptu, više trke, manje odugovlačenja u akcijama, manje nepotrebnih dodavanja, ali primjeti se nedostatak kvalitete i odsutnost krucijalnih igrača. Ako se po jutru dan poznaje (kako kod nas kažu), rezultati Liverpoola bi trebali biti puno bolji.
    Ex top eleven player


  10. #170
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    Iznenadio me Inter dobrom igrom. posle blamaze protiv Fiorentine ocekivao sam pobedu Juventusa.
    Inter bolji u prvom a Juve u drugom poluvremenu. dobra tekma.
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

Page 17 of 21 FirstFirst ... 71516171819 ... LastLast