Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 29
Like Tree5Likes

Thread: sizce ÅŸampiyon kim olur

Rookie lionboys's Avatar
    kardeş fotoğraf dikkat etmişsen 67 beceri puanım var onları bilerek yüklemiyorum eğer yüklersem takım olarak gözlemci olucam.bunun dezavantaşları var yeni sezonda daha güçlü rakiplerin olduğu lige düşmek gibi eğer aşağıda tutarsam daha güçsüz takımlar olur ligimde ayrıca oyuncu 1 tık kala satmak daha rahattır öbür türlü yeni seviye atlayan oyuncuyu satmak daha zordur

BİR ŞEY BİLİYORUZDA SÖYLÜYORUZ

Rookie lionboys's Avatar
    Quote Originally Posted by champion View Post
    bilip bilmeden boş yorum yapma hocam ya,neresi bot,botlar ne zamandan beri takımını destekliyo maçları canlı takip ediyor?
    hahaha koçum o botlar transfer bile yapiyorlar buda top eleven in bir numarasidir.açik artirmada nasil oluyorda rakiplerinin hesabi ekside olmasina rahmen transfer teklifi verebiliyor yada oyuncu yu alacak parasi yetmediği halde?sirf seni kiziştirip elindeki tokenslari almak için.
    Birazda mantiğini kullan tek tuşa basmanla nasil oluyorda bir anda 13 tane rakibin olduğu lige düşüyorsun
    ayrica devamli rakiplerini kontrol et guncel olarak anlarsin zaten

daha bu oyunda öle tuhaf şeyler göreceksinki belki benim benim seviyemi bile gormede oyunu birakacaksin

Banned
    Quote Originally Posted by lionboys View Post
    kardeş fotoğraf dikkat etmişsen 67 beceri puanım var onları bilerek yüklemiyorum eğer yüklersem takım olarak gözlemci olucam.bunun dezavantaşları var yeni sezonda daha güçlü rakiplerin olduğu lige düşmek gibi eğer aşağıda tutarsam daha güçsüz takımlar olur ligimde ayrıca oyuncu 1 tık kala satmak daha rahattır öbür türlü yeni seviye atlayan oyuncuyu satmak daha zordur

BİR ŞEY BİLİYORUZDA SÖYLÜYORUZ

iyide arkadaş sonuçta pek bir fark yok diğer rakiplerle aranda beceri puanlarını yüklememen onlardan çok daha iyi olduğunu göstermiyorki yüklememişsin sonuçta

Daha önce sormuştum bunu şans eseri bir ligemi düşülüyor diye evet denmişti , gücüne göre ligemi düşüyorsun hocam? Eğer öyleyse basmamak mantıklı
    http://forum.topeleven.com/top-eleve...-yeni-lig.html

Banned
    hahaha koçum o botlar transfer bile yapiyorlar buda top eleven in bir numarasidir.açik artirmada nasil oluyorda rakiplerinin hesabi ekside olmasina rahmen transfer teklifi verebiliyor yada oyuncu yu alacak parasi yetmediği halde?sirf seni kiziştirip elindeki tokenslari almak için.
    Birazda mantiğini kullan tek tuşa basmanla nasil oluyorda bir anda 13 tane rakibin olduğu lige düşüyorsun
    ayrica devamli rakiplerini kontrol et guncel olarak anlarsin zaten

daha bu oyunda öle tuhaf şeyler göreceksinki belki benim benim seviyemi bile gormede oyunu birakacaksin
    Onları yapabilen botla mücadele etmek daha zor ozaman buda benim başarımı gösterir hitabınıza dikkat ederseniz sevinirim..

Rookie lionboys's Avatar
    iyide arkadaş sonuçta pek bir fark yok diğer rakiplerle aranda beceri puanlarını yüklememen onlardan çok daha iyi olduğunu göstermiyorki yüklememişsin sonuçta :d

daha önce sormuştum bunu şans eseri bir ligemi düşülüyor diye evet denmişti , gücüne göre ligemi düşüyorsun hocam? Eğer öyleyse basmamak mantıklı
    http://forum.topeleven.com/top-eleve...-yeni-lig.html
    top eleven a sorduğun zaman diyorlarki.ilk oncelik arkadaşlarinin olduğu daha sonra ise arkadaşlarinin arkadaşi onlarin arkadaşlarinin arkadaşlari ile oynuyorsunuz.ben buna inanmiyorum lig oluşturulurken 3 ve yada 4 tane kafa takim belirliyorlar gücleri birbirine yakin diğerleri zaten çoğu düzenli oynamayan oyuncular

Banned
    o tek yıldız oyuncuda daha bugün altyapımdan çıktı.

Hocam siz alt yapıdan çıkan oyuncularınız ile kontrat imzalıyormusunuz? Demek ilerleyen lvllerde alt yapıdan çıkan oyunculara okadar token vermeye değiyor? Benim alt yapıdan oyuncu çıkıyor 26 token istiyor oyucunun piyasa değerine bakıyorum 300k 400k 25 tokene 5m banka kredisi alıyorum zaten... Direk kovuyorum onu mecburen

Rookie lionboys's Avatar
    Hocam siz alt yapıdan çıkan oyuncularınız ile kontrat imzalıyormusunuz? Demek ilerleyen lvllerde alt yapıdan çıkan oyunculara okadar token vermeye değiyor? Benim alt yapıdan oyuncu çıkıyor 26 token istiyor oyucunun piyasa değerine bakıyorum 300k 400k 25 tokene 5m banka kredisi alıyorum zaten... Direk kovuyorum onu mecburen
    yok kardeşim oynatmak için değil,zaten seviyen ilerledikçe sende göreceksin bütçe olayı zorlaşıyor bunu uzun uzun anlatırım nedenlerini başka zaman ama benım amacım tamamen satmak ve kasaya para koymak.ha birde alt yapıdan ıkı oyuncu cıkıyor ben sadece tokens ödemediğim ile kontrat imzalıyorum.lig şampiyonluğu ödülünden fazla para kazandırıyor

Banned
    yok kardeşim oynatmak için değil,zaten seviyen ilerledikçe sende göreceksin bütçe olayı zorlaşıyor bunu uzun uzun anlatırım nedenlerini başka zaman ama benım amacım tamamen satmak ve kasaya para koymak.ha birde alt yapıdan ıkı oyuncu cıkıyor ben sadece tokens ödemediğim ile kontrat imzalıyorum.lig şampiyonluğu ödülünden fazla para kazandırıyor

Kullanmadığınızın Farkındayım Hocam Yedek Bile Olmaz Alt Yapıdan Çıkanlardan Zaten..Tam Olarak Koyulttuğum Yeri Sormuştum..
    Lvl ilerledikçe bedavada çıkıyor demekki.. iyiymiş işte o..
    lionboys likes this.

Newbie
    kardeş senin daha kat etmen gereken bir sürü yol var,ben neler gördüm neler bu oyunda.şunu aklına koy son haftaya kim averajı fazla girerse 100 de 90 o şampiyon oluyor.bana sorarsan top eleven son 5 hafta kala şampiyonu belirliyor.mesela hiç unutmam yine son 5 hafta kalmıştı 12 puan fark atmıştım rakibime,seon boyunca hiç taktiğimi değiştirmedim yine son 5 hafta aynı kadro aynı taktik aynı oyuncular moreller yüksek kondisyonlar yüksek ne hikmetse 5 macın 5 inide yenildim adamda 5 de 5 yaptı şampiyon oldu.acayip koymuştu bana hele son hafta lig sonuncusu -152 averajı olan takıma yenıldığımde oyunu bir ara bırakmayı dahi düşündüm

Ya birşey demiycem diyorumda resmen saçmalamışsın, ben geçtiğimiz sezonun son 7 maçına kadar ikinciydim, 5 maç kala birinci oldum ve son 3 maçta tekrar ikinciliğie düştüm, son lig maçında ise ezeli rakibim lig üçüncüsü ile oynuyordu ve bu benim işime gelmişti(Ben ise lig sonuncusuyla). Sonuç tahmin ettiğin gibi apaçık ortadaydı ben galiyet aldım rakibim ise beraberlik. Yani burda demek istediğim futbolda netlik ve doğruluk yoktur. Ne oyununda ne gerçeğinde. Top yuvarlaktır...

Rookie lionboys's Avatar
    Quote Originally Posted by Kaan Toraman View Post
    Ya birşey demiycem diyorumda resmen saçmalamışsın, ben geçtiğimiz sezonun son 7 maçına kadar ikinciydim, 5 maç kala birinci oldum ve son 3 maçta tekrar ikinciliğie düştüm, son lig maçında ise ezeli rakibim lig üçüncüsü ile oynuyordu ve bu benim işime gelmişti(Ben ise lig sonuncusuyla). Sonuç tahmin ettiğin gibi apaçık ortadaydı ben galiyet aldım rakibim ise beraberlik. Yani burda demek istediğim futbolda netlik ve doğruluk yoktur. Ne oyununda ne gerçeğinde. Top yuvarlaktır...
    ben hayatım boyunca böyle saçma bir örnek görmedim,kardeş senın olayınla benım olayım aynı mı?sen ve rakıbın son 7 haftada karsılıklı puan kaybetmıssınız.en az puan kaybedeb sampiyon olmuş.BEN DİYORUMKI KADROMDA HİÇ BİR OYNAMA YAPMADIM 21 HAFTA NASIL YONETTIYSEM AYNI YONETTIM SON 5 HAFTADA TEK MACTA 1 PUAN BILE ALSAM SAMPIYONDUM NASIL OLUYORDA SON 5 MAC UST USTE KAYBEDEBILIRIM VE RAKIBIM 5 DE 5 YAPABILIR UZERINE SON MACIMI LIG SONUNCUSU -147 AVERAJI OLAN TAKIMA YENILIYORUM VE BU TAKIMA KENDI SAHAMDA YENILIYORUM UZERINE BEN BU TAKIMI ILK YARI DEPLASMANDA 15-0 YENMIŞTIM.KONUŞMAK İÇİ KONUŞMA

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast