Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 80
Like Tree73Likes

Thread: Sezonul 67 - Sunteti gata?

  1. #41
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Mr.Uzzy View Post
    Pune print-uri cu echipele celor de pe locurile 2-4 daca vrei sa ne impresionezi cu adevarat
    La final o sa fac un 'season review', un video daca chiar nu o sa reusesc o sa pun poze la primii 7 sau la care vreti voi!
    Bogdan Astefanei likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  2. #42
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    14-0 in campionat cu ultimul clasat si 3-0 in cupa in deplasare , adversarul mi-a mai mutat si meciul la 2 noaptea dar fara succes pt el
    Bogdan Astefanei likes this.

  3. #43
    Rookie
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    63
    Dupa un inceput timid in Cl cu doua victorii 2-1 si 2-0 am asigurat locul 2
    In campuonat am batut 2-1 si am urcat pe 3 prima oara sezonu asta
    Bogdan Astefanei likes this.

  4. #44
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    Au aparut de azi in magazin cateva embleme si tricouri de echipe nationale...pacat ca nu este si cel al Romaniei...poate pe viitor.
    Bogdan Astefanei likes this.

  5. #45
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Infrangere in CL 1-2 ... nu are mare importanta ca deja aveam locu 1 asigurat dar am jucat deplorabil ... mi-au ratat atacantii din toate pozitiile , numai pe afara dadeau chiar si cand erau 1 la 1 cu portaru ... 2 jucatori accidentati ... el din 3 faze mia dat 2 goluri ...
    Daca joc asa si in meciurile importante din campionat care urmeaza sunt terminat
    snakkke likes this.

  6. #46
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by snakkke View Post
    Au aparut de azi in magazin cateva embleme si tricouri de echipe nationale...pacat ca nu este si cel al Romaniei...poate pe viitor.
    Au mai fost astea la CUPA Mondiala, sa speram ca o sa bage ceva macar de la COPA AMERICA.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  7. #47
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    3-1 in LC (am castigat lejer grupa cu max de puncte) si 5-1 in campionat dar urmeaza in weekend meciuri impotriva contracandidatilor la titlu.
    Bogdan Astefanei likes this.

  8. #48
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Am trecut cu bine de primu meci greu 3-1 si ma mentin pe 2 cu 2 puncte in spatele locului 1
    snakkke likes this.

  9. #49
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Infrangere in campionat 4-2 ... mi-am luat intr-un meci cat am luat in 11 etape ... portaru mia luat 5 , de 2 sezoane de cand il am nu a luat 5 pana acum , l-am posedat din toate punctele de vedere dar degeaba , nu inteleg jocu asta castig cu echipe mai grele si pierd cu astea mai putin bune ... cred ca nu mai urmaresc meciurile de acum , am observat ca echipa joaca mai bine asa )))
    Acum sunt la 5 puncte de lider , sansele sunt foare mici , trebuie sa trag tare sa ma mentin pe locu 3 dar o infrangere si maine cu locu 4 care ii mai bun ca asta de azi m-ar arunca tocmai pe locu 7 ... pana la meciu de azi eram pe 2 si maine as putea sa cad pe 7)))
    Last edited by Bogdan Astefanei; 06-13-2015 at 07:43 PM.
    snakkke likes this.

  10. #50
    Addicted
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    536
    victorie 5-0 in campionat chiar pe terenul liderului si astfel i-am luat locul...urmeaza maine meci greu cu locul 4, care este la doar 2 puncte in spate....in cupa am pierdut returul cu 2-1 dar m-am calificat dupa ce in tur castigasem 3-0.
    Bogdan Astefanei likes this.

Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast