Page 2 of 24 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 234
Like Tree6Likes

Thread: Top Eleven Polska (Poland)

  1. #11
    Newbie treneiro's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    17
    Nie żartujcie. Zmiana ustawień już nie raz doprowadziła do zmiany wyniku. Mówię o taktyce jak i o formacji. Wynik znany z góry? To spróbujcie zamiast bramkarza wstawic napastnika

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  2. #12
    Newbie
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    2
    Witam, mam pytanie skąd kupić zawodników w wieku 20lat którzy maja 120-130%? Pytam bo widzę ze u niektórych przeciwników tacy są...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #13
    Newbie
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    1
    Macie jakieś rady co zrobić, żeby napastnicy strzelali bramki?
    Gram już 18 sezon i bramki napastników to jest promil tego co strzela całą drużyna
    Ostatnio kupiłem napastnika 123% i przez cały sezon strzelił 4 bramki i miał 2 asysty

  4. #14
    Newbie treneiro's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by Barabasz69 View Post
    Macie jakieś rady co zrobić, żeby napastnicy strzelali bramki?
    Gram już 18 sezon i bramki napastników to jest promil tego co strzela całą drużyna
    Ostatnio kupiłem napastnika 123% i przez cały sezon strzelił 4 bramki i miał 2 asysty
    A taktykę masz skrzydłami czy środkiem?

  5. #15
    Newbie treneiro's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by sikorski.k91 View Post
    Witam, mam pytanie skąd kupić zawodników w wieku 20lat którzy maja 120-130%? Pytam bo widzę ze u niektórych przeciwników tacy są...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Łowcy talentów

  6. #16
    Apprentice
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    194
    Może się coś ruszy z polskim forum ������

  7. #17
    Apprentice
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    194
    Quote Originally Posted by treneiro View Post
    Nie żartujcie. Zmiana ustawień już nie raz doprowadziła do zmiany wyniku. Mówię o taktyce jak i o formacji. Wynik znany z góry? To spróbujcie zamiast bramkarza wstawic napastnika

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Nie wiem ile czasu już grasz ale moje wnioski to moje wnioski- każdy może mieć swoje
    Po to jest forum żeby się tym dzielić

    Są mecze w których zmiana taktyki, ustawień nie przynosi efektu...o tym była mowa. Zauważ ze gdy jest koniec sezonu gracze z czołówki grają przeciwko sobie... ja zawsze ostatni tydzień gram zawodnikami z ligi Top 5....dziwne to trochę.

  8. #18
    Newbie treneiro's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by brolly View Post
    Nie wiem ile czasu już grasz ale moje wnioski to moje wnioski- każdy może mieć swoje
    Po to jest forum żeby się tym dzielić

    Są mecze w których zmiana taktyki, ustawień nie przynosi efektu...o tym była mowa. Zauważ ze gdy jest koniec sezonu gracze z czołówki grają przeciwko sobie... ja zawsze ostatni tydzień gram zawodnikami z ligi Top 5....dziwne to trochę.
    33 poziom. Zmiana taktyki i ustawień to nie wszystko. Oprócz tego dochodzi prawdopodobnie zwykłe prawdopodobieństwo Nic ci tu nie zagwarantuje sukcesu, dlatego że dwa takie same mecze mogą dac diametralnie inne wyniki. Dobre parametry zawodników i wszystkie inne zmienne zwiększają szansę na wygraną, ale jej nie gwarantują. Stąd czasami przegrywa się ze słabszymi. Jeśli ktoś postawi na atak, ustawi zespol wysoko mize mieć dużo sytuacji strzeleckich, ale z uwagi na losowosc, nie strzelić. Miałem tak kilkukrotnie. Ogromna przewaga posiadania, więcej strzałów i albo remis albo przegrana. Rzadko, bo jednak siła zespołu ma znaczenie. Wiele razy wygralem ligę, albo byłem na podium, podobnie lm czy puchar. Zmiana ustawień jest ogromnie wazna, ale nie decydująca.
    brolly likes this.

  9. #19
    Newbie
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    1
    Siema..

    Jak radzicie sobie z kondycją??? Bo mam takie weekendy ze chlopaki nie wyrabiają...

  10. #20
    Newbie treneiro's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by BASTARD666 View Post
    Siema..

    Jak radzicie sobie z kondycją??? Bo mam takie weekendy ze chlopaki nie wyrabiają...
    Darmowe filmiki. A do tego w meczach ze słabymi nie grać wysokim pressingiem

Page 2 of 24 FirstFirst 123412 ... LastLast