Page 3 of 24 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 234
Like Tree6Likes

Thread: Top Eleven Polska (Poland)

  1. #21
    Zrz
    Zrz is offline
    Newbie
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    1
    Cześć,
    niestety ciężko jest znaleźć związek z aktywnymi graczami. Czy ktoś mialby może miejsce dla dwóch graczy u siebie?

  2. #22
    Newbie
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    1
    Zapraszam do zwiazku "Bjk Squad" aktywnych i z wysokim procentem obojetnie na jakim poziomie !! Jest nas 3 z poziomem +/- 85-90%.
    Last edited by Bartmeister; 10-21-2017 at 05:04 PM.

  3. #23
    Newbie
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    1
    Witam. Potrzebuje pomocy. Gram w topeleven już kilka lat obecnie mój klub jest na 40 poziomie. Zaczynając przygodę top eleven zalogowałem się poprzez fb i grałem tylko na telefonie. W tym roku usunąłem swoje konto na fb. Problem pojawił się przy zmianie telefonu, chciałem ponownie zalogować się do gry jednak z uwagi iż nie mam już fb jest to niemożliwe. W jaki sposób mogę odzyskać swoją drużynę? Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam

  4. #24
    Newbie treneiro's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by Doliwa81 View Post
    Witam. Potrzebuje pomocy. Gram w topeleven już kilka lat obecnie mój klub jest na 40 poziomie. Zaczynając przygodę top eleven zalogowałem się poprzez fb i grałem tylko na telefonie. W tym roku usunąłem swoje konto na fb. Problem pojawił się przy zmianie telefonu, chciałem ponownie zalogować się do gry jednak z uwagi iż nie mam już fb jest to niemożliwe. W jaki sposób mogę odzyskać swoją drużynę? Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam
    A usunales konto FB czy tylko zdezaktywowales?
    1. Dezaktywacja może zostać cofnieta, wowczas problem z glowy
    2. W przypadku innym, zalozylbym nowe konto na FB na stary adres i zalogowal na TE
    3. Support TE
    Last edited by treneiro; 11-08-2017 at 03:20 PM.

  5. #25
    Newbie
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    1
    Co to za aktualizacja ,jednym słowem ponizej jakiego kolwiek dna.Mam rozumiec ze od dzisiaj w piłce juz nie ma pozycji DML,DMR. Ekran z taktyką to jakaś żenada ,ustawienie wykonawców stałych tragmentów kolejna kpina.Jednym słowem czas kończyć z tą grą cofa się wstecz,po aktualizacji 0 wygranej dobrze ze miałem sporo przewagi w lidze niestety LM finał do bani.....

  6. #26
    Newbie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    1

    związek 3 złota0

    szukam kogoś do związku 3 grupa złota (min 90%)
    PORTOWCY

  7. #27
    Newbie
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    1
    Taka sytuacja
    nie grałem w t11 parę miesięcy, wracam, a tu wszyscy piłkarze po 32, 33, 34 lata i wszyscy kończą karierę.
    kupiłem paru zawodników po 18, 20 lat, ale jedenastki z nich nie złożę, a sezon powoli się kończy.
    co teraz? nie wiem dostanę juniorów czy jak? dodam,że jak coś to placówki do juniorów mam na 2 poziomie więc jakoś tam działa.
    co się stanie???
    z góry dzięki za odpowiedź

  8. #28
    Newbie treneiro's Avatar
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by WschódSpójnia View Post
    Taka sytuacja
    nie grałem w t11 parę miesięcy, wracam, a tu wszyscy piłkarze po 32, 33, 34 lata i wszyscy kończą karierę.
    kupiłem paru zawodników po 18, 20 lat, ale jedenastki z nich nie złożę, a sezon powoli się kończy.
    co teraz? nie wiem dostanę juniorów czy jak? dodam,że jak coś to placówki do juniorów mam na 2 poziomie więc jakoś tam działa.
    co się stanie???
    z góry dzięki za odpowiedź
    Nikt chyba nie wie, oprócz twórców gry powiadom, co się wydarzyło w każdym razie.

  9. #29
    ril
    ril is offline
    Newbie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1
    Witam !!!
    Łatwiej mi tutaj opisać jeżeli jest osoba, która zna odpowiedź na poniższe pytanie to poproszę a jeżeli nie to może znajdzie się ktoś kto przekaże do działu wsparcia.

    Gra na telefon (android) rozrosła się do dużego rozmiaru. U mnie pokazuje ok. 1,74 GB. Pojemność telefonu ma swoje ograniczenia.
    Nie mogę przerzucić nawet małej części danych na kartę "zewnętrzną" (64GB) zainstalowaną w telefonie. W innych programach możliwe i stosowane.

    Czy jest metoda, planuje się możliwość zmniejszenia ilości danych, możliwości przeniesienia części danych na kartę "zewnętrzną" ?


    Próbuję się zalogować przez stronę www ale na razie bezskutecznie.

    Z góry dziękuję za pomoc w postaci np.: "wymień telefon".

    Dane dot. telefonu:
    Samsung J3 (2016)
    Pamięć wewnętrzna 8 GB.

  10. #30
    Newbie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    2
    Jak mogę usunąć drużynę z FB? Grałem dawno temu i połączyłem sobie konto z facebookiem. Kilka dni temu postanowiłem zagrać ponownie i założyłem nową drużynę, jednak nie mogę połączyć się z FB, gdyż mam komunikat, że posiadam już inny klub. Co można zrobić?

Page 3 of 24 FirstFirst 1234513 ... LastLast